mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 14:45:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 176755 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #15 : četrtek, 19.06.2008 : 19:12:19 »

Mah miskica, ti nje ne razumeš! Pegica v bistvu poskuša 2 stvari povedat s tem svojim dejanjem:
1. s takimi salonarji nje sigurno ne boš peljala na sprehod (zato so popolnoma neuporabni) in
2. štikle niso udobne in zdrave za noge Roll Eyes

Pegica samo nate misli in ti pomaga, pa še dober razlog za šoping ti je preskrbela... ko bi vsaj Skoki meni kake čevlje pojedel in bi lahko to za izgovor uporabila Cheesy
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #16 : četrtek, 19.06.2008 : 19:26:14 »

No ja.... dobro uro po "šolski", da se čevljev ne uničuje, se je ob prvi minuti nepozornosti lotila svojega plišastega pesota...
Rezultat:
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #17 : četrtek, 19.06.2008 : 19:26:59 »

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #18 : četrtek, 19.06.2008 : 19:28:00 »

Nič, očitno danes ni dan.... bo že bolje po prespani noči!  Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #19 : četrtek, 19.06.2008 : 20:40:04 »

Grin Potem se pa čisto nedolžno naredi. Poznamo to, dobro Grin

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #20 : sobota, 12.07.2008 : 21:59:37 »

Uboga naša Peguška si je morala začet kruh (oz. brikete) služit  Roll Eyes
Danes je imela svoj prvi dan službe.
Zgleda, da ji pisarniška služba kar paše, se ni pretirano pritoževala.  Wink Verjetno gre zadovoljstvo pripisat klimi, vžgani na 22 stopinj Celzija  Tongue

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #21 : nedelja, 13.07.2008 : 08:02:51 »

Pega - pisarniški pes!  Grin Grin
Mi je res všeč, da vedno več psov "v službo hodi".
Pa enkrat ko bo čas, bi zeloooo rada videla slikico Pegice v njenem rešilnem jopiču! (Skoki je za posrat Grin, drži se pa kot kak Hasselhoff)

Lp, Maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #22 : nedelja, 13.07.2008 : 17:22:52 »

No, eto, smo danes samo za vaju s Skokijem uprizorili modno revijo (Pega že vsa nestrpna čaka, kdaj gremo, glede na to, da se je morala obleči  Grin )
Najprej Pega "Pammy", reševalka iz vode



In še v svoji večerni batmanski opravi
 
Batmanska oprava je potrebna zaradi njene silne neustrašnosti, nikakor namreč noče dojet, da so avtomobili nevarna stvar. Če že ona njih ne šmirgla, tako vsaj avtomobili njo vidijo in (upam!!!  Undecided ) bolj pazijo

Lp od nedeljsko razpoložene Tjase in Pege
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #23 : torek, 29.07.2008 : 14:34:18 »

 Cheesy Cheesy Cheesy
hvala!!! super je! Skoki ima tudi tak rešilni jopič - še barva je ista! da o batmanski opravi ne bi... faca Pegica!
uživajte na počitnicah, pa se vidimo če ne prej v šoli!
lp, maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #24 : četrtek, 21.08.2008 : 20:31:05 »

Eno vprašanje imam: Pegica ima baje vneto nožnico (veterinar je rekel, da je to hormonsko vnetje, ki doleti sterilizirane  Huh in se ga ne da z ničemer zdravit  Undecided). Majas mi je predlagala, naj probam z brusnicami. Ampak naša fina rit suhih brusnic noče jest, tudi če jih zmešam s čem drugim, jih ven prebere in izpljune. A mislite, da bi kompot oz. voda iz skuhanih suhih brusnic isto zalegla?  sram
Hvala za vsako mnenje in izkušnjo.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #25 : četrtek, 21.08.2008 : 20:40:59 »

brusnice so za mehur, če je mehur ok, je pa manjša možnost vnetij "tam spodaj"  tako je bilo razloženo meni; probaj skuhat brusnice v vodi - sušene plodove kuhaš 10 min na zmernem ognju - to ji bo ziher všeč (kompotek);
ta teorija o hormonskih vnetjih se mi zdi čudna - bom pri vet. vprašala jutri ko peljemo malo na sterilizacijo in me prav zanima kaj bodo rekli...
lupčka Pegici Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : četrtek, 21.08.2008 : 21:02:11 »

A je bila na antibiotikih?


Ja brusnice so za mehur; celikokrat vnet mehur povzorci, da se bakterije preselijo tja dol...se da v lekarni kupiti naravne kapsule, mesanica brusnic in ne vem se cesa (za mehur). Lahko kapsulo razdreš in streseš vsebino v konzervo.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #27 : četrtek, 21.08.2008 : 21:06:43 »

Antibiotikov ni imela že od februarja, ko je po prvem praznjenju vrečk dobila še antibiotike. Revico tako boli  Cry, da je zadnjič kar jokala, ko ji je hotel vet pogledat nožnico. Komaj se je dotaknil nožnice, je že jokala, tako da je samo po belkasti sluzi na konici tistega kovinskega "orodja" sklepal, da je to "hormonsko vnetje".   Undecided

Grem kuhat brusnično papico. Bom še brusnice zmečkala, ko bojo kuhane, da bo vse popupala. Bom zelo vesela, če ji bo pomagalo. Dosti imam veterinarjev. Pol leta so ji vrečke spirali, zdaj pravijo pa, da se ni sankala zaradi vrečk, ampak zaradi vnete nožnice  Sad
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #28 : petek, 22.08.2008 : 07:28:52 »

Če so morda zraven še glivice, pol je pa sploh cel šmorn - po jemanju antibiotikov se glivice namreč neovirano bohotijo in hitro pride do kanididaze - kakšne probiotične kapsule bi bilo mogoče fino dat?
A ima kdo izkušnje s tem pri psih?
Pri ljudeh se pač obnese, seveda pa ne dajat, če od koga ne dobiš priporočila/potrdila, da se to lahko naredi tudi pri psu.
Naj vseeno pregledajo še, če ni morda glivično?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #29 : petek, 22.08.2008 : 19:32:58 »

je jedla kompot? Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines