mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 03:38:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 178305 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #45 : sreda, 01.10.2008 : 19:22:39 »

super - hecno da se nisva srečali Wink (sem bila tam najprej s Pocotom, potem pa še z Vanno)

lp, maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #46 : sreda, 01.10.2008 : 21:32:05 »

Naša bolnica je danes dobila brikete z brusničnim kompotom. Tokrat ni nič prebirala ali brusnic ven pljuvala - na moje veselje.

Ker je bolnikom malo več dovoljeno kot zdravim   Tongue, ji je šef eno ležišče premestil v najino spalnico, kamor sicer nima vstopa (no, če zjutraj predolgo spiva, vseeno vdre not in se loti z akcijo prepričevanja, da je treba vstat  Roll Eyes ) ...
Bolnikom je pač vse dovoljeno:   Grin Grin Grin



Maja, a tut ti si bila na fakulteti? No svašta, res, so zgleda ti dnevi nekam bolniški....... .

Lp
Tjasa
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #47 : sreda, 01.10.2008 : 21:34:37 »



Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #48 : četrtek, 02.10.2008 : 08:57:05 »

Maja, a tut ti si bila na fakulteti? No svašta, res, so zgleda ti dnevi nekam bolniški....... .

ja - mi samo tja vozimo naše pesjane; imamo res samo fajn izkušnje z njimi Smiley

Pegica izglada pa taka revica... skoraj za na postelji spat (pod odejo seveda) Cheesy

lp, maja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #49 : četrtek, 02.10.2008 : 09:00:24 »

A, sem kar čakala kakšen spešl režim ji bo dovoljen Grin
Saj je tako tudi prav lubici mali, pa še če je bila tako pridna med okakozoprnim pregledom, potem pa sploh.
No, še dobro res, da si jo peljala. Upam, da se izognete zdravilom.
Dobro se čajčkajte Cheesy in hitro se pozdravite.
Pa z dekico jo pokrijte.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #50 : petek, 03.10.2008 : 23:57:19 »

In spet je vse mokro  Sad sram Včeraj in danes je bilo vse bp. Zdajle pa....
Cel današnji večer smo ležali vsak v svoji postelji in gledali TV, prejle pa začne Pega okol najine postelje letat in ropotat, miskota budit, mene lizat po nogah... gremo pogledat. Obe postelji je premočila. Tisto v svoji sobi z dvema manjšima mokrima flekoma, tole drugo pri najini sobi pa je premočila celo.  Undecided
Piškolina, tole ni več uhajanje, tole je že povodenj. Blago je res vpojno, ampak da takole debelo in veliko blazino premoči po celi zgornji površini, je pa že treba nekaj tekočine Shocked
Nič, petek zvečer je, do ponedeljka fakulteta gotovo ne dela. Ne preostane mi drugega kot ne modrovat preveč v svoji glavici čez vikend in počakat. V ponedeljek bom pa dr. Pavlinovo poklicala in bomo vidli, kaj bo rekla.
Hja no, nam res ni nikoli dolgčas ... al driskamo, al lulamo, zabavamo se vedno  Tongue Trenutna drama je samo to, da nam je pasjih postelj zmanjkalo.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #51 : sobota, 04.10.2008 : 00:08:09 »

Ooo, boga Pegica! Upam, da bo vse o.k.  Kiss Ko je Sisi imela vnetje mehurja je tud kar teklo od nje (in to samo zvečer - je lulala vsakih 5 minut).
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #52 : sobota, 04.10.2008 : 08:23:53 »

Niè, petek zveèer je, do ponedeljka fakulteta gotovo ne dela. Ne preostane mi drugega kot ne modrovat preveè v svoji glavici èez vikend in poèakat. V ponedeljek bom pa dr. Pavlinovo poklicala in bomo vidli, kaj bo rekla.

imajo dežurno službo danes od 8h od 13h, samo ne vem kdo je dežuren - sva bila zvečer s Pocotom in za ziher vem, da so tam Wink
držim pesti, da bo kmalu bolje, pa nepremočljivo posteljo kupit čim prej! pri nas se zelo obnesejo - sploh zdaj ko bruhamo Cheesy, samo obrišem, pa je!

lp, maja
(pa velikega Kiss Pegici)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #53 : sobota, 04.10.2008 : 09:02:26 »

Uboga Pegica. Držimo pesti, da danes dobite koga na kliniki - če jih ne bo ali bodo zasedeni, pa probajte na 300 kosmatih, tam delajo sigurno do 12h. Jaz ne bi čakala do ponedeljka.
Vso srečo in lupčke Pegi! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #54 : sobota, 04.10.2008 : 09:43:22 »

Ja boga Pegica. 300 kosmatih ima tudi svojo dežurno službo kar pomeni da kadarkoli izven delovnega časa pokličeš na njihov dežurni telefon in pride dežurni veterinar. Če bo res nujno.

Držimo pesti za Pegico za bo čimprej zdrava.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #55 : sobota, 04.10.2008 : 10:08:30 »

Sem klicala na fakulteto in so mi svetovali, naj počakam do ponedeljka, ko Pavlinova dela, glede na to, da jo je ona pregledovala in ve, zakaj se gre. Danes tudi laboratorij ne dela in ne bi mogli prečekirat urina, na slepo pa zdravil ne bodo predpisovali.
No ja, frčafela leži doma, pokrita z dekco in podložena z brisačo  Grin Hudega ji ni, dobre volje je kot vedno in zadovoljna z vsako pozornostjo.  Roll Eyes
Jaz pa sedim v službi in upam, da do ponedeljka ne bo kake nepričakovane panike (mater, kolk rompompoma zaradi nekaj lulanja, če bi mi kdo pred enim letom to rekel, bi mu razložila, da je čez les  Smiley Wink )
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #56 : sobota, 04.10.2008 : 10:14:42 »

v šolo prideta?

lp, maja

(imam nekaj zanjo Tongue)
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #57 : sobota, 04.10.2008 : 11:21:31 »

miskica poksusi Dorwestovo terapijo...verjemi res učinkuje.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #58 : sobota, 04.10.2008 : 11:36:10 »

Foter pravi, da ne gresta v šolo, ker dež prši  Lips Sealed. Danes pri tem nimam besede, ker sem v službi. Upam, da nam bo kdo od sošolcev dal za prepisat, kar boste jemali v šoli, da ne bomo v zaostanku  Wink
Tina hvala za info, bom poiskala, kje to prodajajo. (Pa pozdravi Janeza.)
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #59 : sobota, 04.10.2008 : 13:38:49 »

Upam, da nam bo kdo od sošolcev dal za prepisat, kar boste jemali v šoli, da ne bomo v zaostanku Wink

veš da bomo! lp, maja Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines