mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 06:08:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 177843 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #195 : četrtek, 26.02.2009 : 23:00:23 »

Ena današnja slikca..
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #196 : petek, 27.02.2009 : 01:09:43 »

Smiley Smiley Smiley
Hvala za slikico. Pega v vsej svoji dobri volji. Tudi medve sva prišle do avta zamazane kot dva blatna polža - bljak! Zvečer se je prostovoljno postavila v tuš kabino in smo se stuširali (ne bom razlagala, kakšna voda je tekla od nje Tongue ).

Super smo se imeli Smiley Fajn in še poučno.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #197 : petek, 27.02.2009 : 07:36:39 »

Tudi medve sva prišle do avta zamazane kot dva blatna polža - bljak! Zvečer se je prostovoljno postavila v tuš kabino in smo se stuširali (ne bom razlagala, kakšna voda je tekla od nje Tongue ).
črna, mogoče? Ka pa, če gre Pegica pri pranju v barvo, a? Wink Tongue Roll Eyes
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #198 : četrtek, 12.03.2009 : 20:37:46 »

S Pego sva danes na popoldanskem sprehodu doživeli eno neprijetno izkušnjo. Ena psica, ki je ušla lastnici, je Pegi skočila za vrat. Pega je bila na povodcu, imela sem jo na poleg, tale pa je z razdalje kakih 25 metrov pridivjala k nama in Pegi za vrat.

Bili sva na sprehajalni poti ob Kamniški bistrici. Tam nekje daleč naprej sem sicer vidla eno ženskico, kako maha z rokami in nekaj tuli   Shocked , ampak ej, z neznanci se ne ubadam. Zraven nje sta stala še dva človeka in en pes in ko sem videla veliko psico, ki se z letečim povodcem sprehaja med vrtovi, sem pač sklepala, da ženskica tuli pobegli psici. Kasneje sem ugotovila (mi je ona razložila), da je tulila meni, naj počakam in ne hodim naprej. Huh
Psica je seveda takoj, ko je zagledala Pego, pribrzakala k nama. Jaz sem prijela njen povodec (silly me  Undecided ), da bi ženski pomagala, glede na to, da je sama še kar stala tam daleč in gledala. V tistem je pa psica že visela Pegi za vratom  Sad
Psica ni izpustila ugriza, zato sem jo brcnila, da se je spravila s Pege. Vsa presenečena je samo stala in gledala. Takrat je ženska končno prišla do nas, prijela povodec, svoji psici povedala, da naj jo uboga (še dobro, da ji ni napisala pisne prošnje...), mi še razložila, da pa sej mi je kričala, naj se ustavim (ja, jaz baba neumna pa ne ubogam...  Lips Sealed )
Tako me je vrglo iz tira vse skupaj, da preden sem dojela in še kaj povprašala ali rekla, ženske in psice že ni bilo več. Gospod, ki je stal zraven s svojim NO in opazoval vse skupaj, me je prišel vprašat, če sva s Pego OK, in povedal, da se tale prizor z dvojnim pobegom redno dogaja. Da ženska psice sploh ne obvlada, da ji je to tudi že povedal, pa ga sploh ne posluša.

Nič, izkušnja je mimo. Pega se spet boji psov  Undecided Upam, da bo hitro pozabila na izkušnjo, drugače bomo pa načrtno vadili, da so psi še vedno fajn.

Lep večer želita Pegica in njena en'mal' preč mama miskica
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #199 : četrtek, 12.03.2009 : 20:47:41 »

miskica ko bosta imeli ucno uro z naslovom "psi so ok" se Zara javi za pomoc Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #200 : četrtek, 12.03.2009 : 20:49:20 »

O hvala, Zara bo res prava za to Smiley Vsaj glede na to, kar sem vidla v trgovini.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #201 : četrtek, 12.03.2009 : 20:52:32 »

Ni problema..sej lahko jo kdaj tudi tako za preventivo prideta pogledat..da spomnemo Pegico kolk so kuzki fajn Wink

Ceprav me vcasih kar moti, da je tako prijazna do vsakega..pa jo je do sedaj ze par psov napizdilo pa se ji fucka za njih Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #202 : četrtek, 12.03.2009 : 20:54:18 »

Ceprav me vcasih kar moti, da je tako prijazna do vsakega..pa jo je do sedaj ze par psov napizdilo pa se ji fucka za njih Grin
Ja, tudi Pega je prijazna do vsakega psa. Ko se ji je tale psica približevala, se je samo smehljala in mahala z repom.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #203 : četrtek, 12.03.2009 : 20:59:23 »

Eh jej Pega, Flipi bi te ziher branil  Tongue. Taki prizori so pa  Lips Sealed. Upam, da bo pegolinka hitro pozabila na tole.  te pa taksni ful razkurijo. Pes seta zensko  Huh
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #204 : četrtek, 12.03.2009 : 21:20:49 »

Ojej, mene je prav strah takih pripetljajev, sploh kadar sem sama z obema psoma na sprehodu Undecided. Ne vem kaj bi sploh lahko naredila, če bi se meni tole zgodilo. Definitivno bi Ave začela napadat nazaj, Skip bi verjetno najprej debelo gledal kaj se dogaja, pa bi začel potem še on "pomagat". Z vsakim psom v svoji roki, bi se težko znebila tretjega in umirila svoja dva...samo upam lahko, da se mi kaj takega ne pripeti sram.

Jaz moram pa pohvalit naš konec sprehajalne poti ob Kamniški Bistrici. Večina psov je kar lepo pripetih, tisti ki jih spuščamo, pa pripnemo vsak svoje, preden pride do srečanja. Če se poznajo in marajo, se lahko povohajo, drugače gremo vsak svojo pot naprej. Res, so ljudje kar kulturni Smiley. Enake dobre izkušnje imam z Mengeškim poljem. Tam dajem pse na poleg brez povodca, kadar srečamo ljudi (Ave gre rada povohat, pa nočem, da se je ljudje bojijo, pa tudi ni treba da jih ovohava), oziroma ju pripnem ko srečamo pse.

Če bo Pegica na voljo za kakšno divjanje spet, se priporočamo Cheesy.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #205 : četrtek, 12.03.2009 : 21:36:17 »

Boga Pega! Kako mene razkajfajo taki dogodki... Angry
Ni fer, res ni fer, da vedno nastradajo pripeti nasmejani (ali pa malo manj nasmejani) psi. Moja nočna moraj je podobna mori od Royalty... in potem sprehod postane stres zaradi neodgovornih idiotov! Grrrrrr

Lupčke Pegi od vseh nas Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #206 : četrtek, 12.03.2009 : 23:08:53 »

uboga Pega in miskica, mi je res hudo, da sta tale jajc izkusili! Sad
Sicer pa - miskica, v opisu tvojih dejanj v tistih trenutkih berem čisto sebe. Jaz, "baba neumna neposlušna naivna", bi nardila točno tko. Vse. Lips Sealed
Porhant no, sej nimam kej dodat. Jajc. Angry Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #207 : petek, 13.03.2009 : 09:57:15 »

Pega, Pegica, upam, da bo hitro dobro.  Kiss
Kje pa se je to zogdilo? Mi se sprehajamo najdlje do Količevga želez. mostu ob Kamniški Bistrici pa do avtoceste. Pa še nisem doživela slabe izkušnje. Ljudje so precej kulturni in polovijo kužke še preden se utegenjo "napihnit" (vključno z mojo Tongue).
Z Ave in Skipkom smo se tudi že srečali, pa so bili med seboj "lepo razumljivi"!
Morda nam uspe srečat še Pegolinko - bova prav veseli.

Čimveč prijetnih pesjanov na sprehodu vam želim!
LP polonak
Logiran
ZalaPipi
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #208 : petek, 13.03.2009 : 10:33:58 »

No jaz lahko pripomnim to, da sedaj ko hodiva z Zalo v pasjo šoli, vidim, da nekateri ljudje res, ampak res ne obvaladajo svojih psov. Začne se seveda že pri izbiri psa... No, kaj hočem povedat, da nekateri ljudje, ok, pohvaljeno že to , da so se vsaj odločili za pasjo šolo, ampak kljub temu, da imamo jasna navodila kako ravnat s psom, kaj ej prav in kaj ne, še vedno....ne delajo po navodilih ali pa sploh ne ...skratka lepo po svoje. Kolikokrat se zgodi, da drug pes - na povodcu!! - skoči v Zalo. PA vsaj 10krat na vajo nam povedo, da ne puščajte psov, da se vohajo, da dosežejo drugega psa,... In ja, ok, jaz Zale ne spustim, samo kaj, ko vedno k nama privohlja in prirenči pes drugega gospodarja, ki mu po 20 ponovitvah navodil, še ni uspelo slediti navodilom.
Tako da......včasih nimam besed, včasih pa me ima, da bi komu kakšno sočno rekla...

Kar se dogaja izven pasjih šol, torej v vsakdanjem urbanem naselju....to pa raje ne komentiram, ker že ko stopim ven iz hiše, skoči na mojo travo spuščen sosedov pes in laja name na mojem teritoriju, tko da.... se vzdržim vsakršnega komentarja...

Pegici pa čimveč prijaznih kolegov in kolegic...

Off topic: A obstaja kako srečanje Horjulčkov?

Lp,
Barč
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #209 : petek, 13.03.2009 : 17:34:53 »

Pegica, upam da boš kmalu tole pustila za sabo Kiss

ZalaPipi: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22489.375.html Wink
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines