mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 20:57:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 178335 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #390 : četrtek, 13.05.2010 : 23:39:51 »

CRKUJEM od smeha.
Bravo, miskica! Pega, ti sploh ne veš, kaj imaš Cheesy Tongue Kiss (tale, ki to piše, bi ... khm ...).

P. S. Ostanki mesa ne grejo v biološke, pač pa v črno kanto Undecided Wink.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #391 : petek, 14.05.2010 : 08:27:31 »

Grin  Za crknit!  Evil

Mama Pega, vsa čast ti!!!  bravo

In verjetno je vprašanje, če si po novem vegi odveč?!?  vegi
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #392 : petek, 14.05.2010 : 08:42:05 »

Hehehe, Pega, zlato mamo imaš, jaz ne vem, če bi se žrtvovala, kljub temu, da imam svojega lumpa najraje na svetu Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #393 : petek, 14.05.2010 : 08:42:57 »

.....  Grin enomalo piščančjih vratov   Grin
Tole me je pa nasmejalo do konca. Grin Grin Grin
Dobrodošla med pripravljalce slastne dišeče hrane.  Cool Meni se je zadnjič zgodilo podobno, ko sem pripravljala goveja jetra (beri: en kos, ne 15 kil) za naše macice. Oblizovali sta se le dve od štirih primerkov,  ki so me budno nadzorovali, da ne bi kakšen kos zašel meni v usta.... Tongue
Ja, pri nas sem samo jaz vegi....  Evil

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #394 : petek, 14.05.2010 : 08:55:02 »

 
Upam, da Pega ve, kakšen pisateljski talent je tale njena osebna kuharica! bravo bravo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #395 : petek, 14.05.2010 : 11:22:51 »

Čestitke za kuharski podvig.
Jaz sem pa pred tremi dnevi pekla posebne jetrno-česnove piškotke za naše agilitaše ... verjetno bo treba kupiti nov palični mešalnik, frižider in shrambo ...  sram
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #396 : ponedeljek, 17.05.2010 : 01:38:12 »

 Grin Grin Grin Sam res, tolk je grozn, da je že prou smešn predaja



A veš, kaj pa nikoli, NIKOLI, ne bom razumela... bolj kot smrdi nagravžno in bolj kot izgleda nagravžno, bolj od vsega obstoječega, BOLJ KOT KARKOLI DRUGEGA NA SVETU, naši kosmatinci obožujejo  sram Angry trmoglavka

V primerjavi s tvojo gajbo, ki si jo niti v najhujšem trilerju ne znam predstavljati (resnično sočvustujem s tabo Kiss Smiley Kiss), je tisto enmalo vratov, ki so končali v našem loncu, skorajda zanemarljivo. Ampak NI!!! Angry Angry Sem jih pucala z zaprtimi očmi in ščipalko za perilo na nosu (rokavice, itak) bruham butnglavc Ne znam, NE znam si predstavljati, da bi cela gajba ostala pri meni Lips Sealed
Svaka čast, Pega ti mora postaviti vsaj spomenik za skorajšnjo žrtev, če že ne Slavolok za pogum Evil

Po kuhanju sem še 1 dan!!! luftala stanovanje bruham bruham bruham...
Ampak... kaj je pa najhujše... Da je Roxy skoraj spustil dušo od vsega navdušenja nad "omamnimi" vonjavami Smiley in požrl (ni jedel, ampak prvič v življenju POŽRL!!! Tongue) večerjo s skledo vred Angry Angry Angry Prebava pa.............. BP Angry Angry Angry Ne bi verjela, če ne bi doživela... Potem pa razumi pse Evil in nas, ki jih imamo, sončke naše zlate Roll Eyes Kiss


Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #397 : četrtek, 20.05.2010 : 15:44:45 »

Popolna pozornost  Roll Eyes


Zasluga gre seveda Gospodični Žogici  Grin


Zverine so se šle danes nadihat svežega zraka v Iški vintgar.
Po urici plavanja


igre


in seveda prinašanja žogic


smo iz neokrnjene narave zbežali zaradi napada klopov Angry (še nisem doživela, da bi kar celo krdelo teh krvosesov mrgolelo po enem psu).

Trenutni prizor na domači terasi:

zmaaaaaaaartranaaaaaaa


hvatam braunu boju

Tale "klopni žur" danes je bil prav srhljiv. Bo treba najti kako rešitev proti tej golazni...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #398 : četrtek, 20.05.2010 : 16:36:36 »

Kaj se imajo eni fajn  Cheesy, medtem ko drugi penzionistično čepijo dom  Angry 
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #399 : četrtek, 20.05.2010 : 16:44:16 »

Kaj to...kok se imajo eni fajn in uzivajo zunaj na soncku, medtem ko nekateri zdijo v pisarni  Sad

Cakam na boljse case, ko bomo tudi mi lahko takole uzivali kot vasa pasja druscina  Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #400 : četrtek, 20.05.2010 : 16:44:40 »

Pegi je kar rit odnašalo, tako se ji je mudilo po žogo 


Pri nas je pa takole Cool (nas čaka še runda frizbija zvečer, upam, da prideta vsaj malo k sebi):
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #401 : četrtek, 20.05.2010 : 18:59:39 »

Pri nas je pa takole Cool (nas čaka še runda frizbija zvečer, upam, da prideta vsaj malo k sebi):


Hihihi, hrenovki! Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #402 : petek, 21.05.2010 : 08:05:30 »

Iška je znana po tem, da je spomladi ogromno klopov. Pri nas se jih ob kemičnem tretmaju ni dosti prijelo. Je pa grozljivo videt, kako lezejo....  Sad Angry

Uživački Pegi in ostalim en super pozdravček!  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #403 : petek, 21.05.2010 : 08:14:04 »

Ja, jaz pa sem slišala tudi, da so kar precej okuženi (mislim, če ga tam fašeš, je precej možnosti, da zboliš Sad). Dejte bit fejst previdni Smiley Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #404 : petek, 21.05.2010 : 08:50:26 »

Jap, panika je definitivno na mestu. Tuhtam in iščem rešitve. Trenutno razmišljam o ovratnici proti klopom. Včeraj se je izkazalo kot OK to, da je bila Pega našpricana s "človeškim" repelentom proti klopom. Je sicer težko primerjat njo (barva in gostota dlake) in Sisi&Ronjo, na njiju se jih je videlo plezati in laziti, pa tudi takoj se je najdlo prisesane, na Pegi nisem našla (še) nobenega, le ob prihodu domov sem na brisači v prtljažniku našla 5 "umirajočih" - sklepam, da jih je zadel sprej (sem ob prihodu k avtu prešpricala še prtljažnik). Sem jo kar prešlatala, upam, da uspešno.
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines