mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 05:24:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 177837 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #825 : četrtek, 15.12.2011 : 23:50:30 »

Ja, mojstri znajo bit velik problem.
Roy je bil lani trdno prepričan, da nas želi monter okrast- je izvajal inšpekcijske nadzore vsakih par minut. Tako da, Pega, drž se, sej bo minilo. Je pa dober antistres, če kaj ukradeš z mize  Evil ( mi smo namreč včeraj ostali brez koruznega hleba  Angry )
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #826 : petek, 16.12.2011 : 00:09:26 »

Joj, poglej to faco
Pegica, revica, a še stradajo te al kaj?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #827 : petek, 16.12.2011 : 00:16:00 »

Pegica, revica, a še stradajo te al kaj?

Mhhhm, itak Roll Eyes Danes je poleg zajtrka in večerje dobila samo dva svinjska uhlja in eno bikovko, da bi pustila majstre delat. In pomazala je kakih šest cimetovih piškotov, ki so se raztreščili na tla, pa sprobala je, kaki so pirini piškoti brez glutena, pa jabolko mi je pomagala pojest, ker je rekla, da bi bilo celo preveliko zame,... Res pa je, da pri zajtrku ni dobila svojega enega kakija na dan, ampak samo jogurt... Revca. Čist je sestradana.  butnglavc
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #828 : petek, 16.12.2011 : 13:27:32 »

Mhhhm, itak Roll Eyes Danes je poleg zajtrka in večerje dobila samo dva svinjska uhlja in eno bikovko, da bi pustila majstre delat. In pomazala je kakih šest cimetovih piškotov, ki so se raztreščili na tla, pa sprobala je, kaki so pirini piškoti brez glutena, pa jabolko mi je pomagala pojest, ker je rekla, da bi bilo celo preveliko zame,... Res pa je, da pri zajtrku ni dobila svojega enega kakija na dan, ampak samo jogurt... Revca. Čist je sestradana.  butnglavc

Mhm, to ti tlele takole pišeš, ampak kje so pa dokaziAzn Vse, kar je od slikovnih dokazov, je eno ubogo sestradano bitje na postelji!  Angry
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #829 : nedelja, 25.12.2011 : 19:43:05 »

Današnji praznični dan smo preživeli, kot se za praznik najbolj spodobi - brez obveznosti  Tongue
Najprej smo šli pogledat in bodrit prjatle in sošolce, ki so danes izvedli vzpon na Rožnik  Wink. Pega je kar cvetela na zboru, sploh ob Flipu in Pejčiki, ki "govorita" njen jezik za akcijo  Wink. Svečano obljubljam, da bomo spomladi spet več hodili v njej ljubo pasjo družbo.

Nato smo šli v mesto na sprehod in palačinko (Pegica lačna!)

(menda je bila doooobra, samo premajhna  Wink )

Ker smo zadnje mesece bolj penziči, nas je sprehod tako utrudil, da preostanek popoldneva/večera preživljamo v vodoravnem položaju. Da bi prišparali na kurjavi, pa se fajn stiskamo skupaj  Roll Eyes

Pega spi kot ubita, očitno je bilo hrane in akcije danes (za spremembo) dovolj  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #830 : nedelja, 25.12.2011 : 23:04:34 »

Pegica, Flipi je bil prav vesel, da je lahko zaplesal par krogov s tabo  Cheesy ljubezen   Par mesecev pasje abstinence se je že fajn poznalo  Tongue

Za stiskanje pa  ljubezen
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #831 : petek, 30.12.2011 : 20:56:15 »

Ekola, konec leta je in naša obletnica je tu. Jap, štiri leta so že, kar naju je Smetka poslala na kakav v dolino, ker je šla naša fufla še na poslovilni sprehod s svojim Njufkotom. Vam pravim, da so prednovoletni dnevi zacoprani in je to tapravi čas za posvajanje (pa sej je vedno  Wink ).

Midva naivca sva jo takrat pripeljala domov, ji naštimala posteljo v dnevnem prostoru, poleg novoletne jelke in daril. Totalno prepričana, da se nima kaj zgodit, sva jo naslednji večer pustila samo in šla na silvestrsko druženje. Ob vrnitvi domov proti jutru je bilo - valda - vse na svojem mestu, nedotaknjeno, ona pa naju je s sramežljivo mahajočim repom čakala za vhodnimi vrati stanovanja  ljubezen Kake oči je imela tiste prve dni... kot iz risanke o Bambiju  Roll Eyes. Samo opazovala je in nama sledila. Sledi mi še danes ves čas, če sem doma, reva nima počitka, ker mora biti ves čas moja senca.  objem

Ob naši četrti obletnici sva s Pegico sklenila tudi novo družbeno pogodbo. Z novim letom prihaja v hišo nekaj sprememb in brez nje si res ne predstavljam, kako bi bilo te spremembe vzgojit. Bistvo nove pogodbe tako je, da se bomo vsi skupaj maksimalno potrudili, da bo Pegica - kljub večanju beline okoli gobčka in vedno daljšim belim štumfom - z nami še dooolgo. Jaz si res želim, da bi nam ratalo še veliko let nategovat statistiko in dokazovat, da v našem primeru nima prav.  Kiss

Praznovanje (s HRANO, seveda!) na tako praznične dni ne sme izostati. Ker smo imeli familijo na obisku, je bila to za Pegico idealna priložnost za špilanje uboge lačne pare in intenzivno fehtanje.



Iz te obrti je v štirih letih naredila pravo umetnost; tako kot fehta ona, zna redko kdo 



In seveda slavnostna pojedina


Zdaj s polnim želodcem praznovanje nadaljuje na svoji postelji. (Smrčanja še ni slišat  Roll Eyes ).



Pa ker je ravno "dan pred", naj izkoristimo in vam vsem zaželimo tudi eno pozitivno 2012. Naj bodo zvezde, vesolje, untamzgoraj.... prijazni z vami in vas - če že bolje ne znajo - vsaj pustijo živet v miru  Wink Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #832 : petek, 30.12.2011 : 21:18:57 »

Pegica in Pegičini, naj vam 2012ta prinese koš zdravja in zadovoljstva! In še kakšno kurjo perutničko za desert! Cheesy

Podpis, Milina banda
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #833 : petek, 30.12.2011 : 22:45:38 »

Vsem novim in lepim stvarem v novem letu naproti! Pega, se ne bojim, da boš podrla vse statistične norme! To je možno v takšnem super domu! Vsem skupaj želim, da se boste imeli še boljše-najboljše!  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #834 : petek, 30.12.2011 : 23:37:09 »

Pegica, tudi mi ti želimo eno zelo lepo leto! Žicanje imaš že naštudirano do potankosti, tako da tudi po prihodu J. & B.  Evil  sigurno nikoli ne boš lačna. Naj ti privoščijo še kakšno pasje pivo za nazdravit, ko pa se ti toliko dogaja! Pa pridna bod'. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #835 : sobota, 31.12.2011 : 00:00:21 »

Oooo Pegica, prjatlca  Kiss  
Tolk te še čaka enga dela, kljub temu nič takšnega, kar ne bi zmogla  Cheesy Želimo vam vsem, da pogumno zakorakate v novo leto in izpeljete vse projekte do konca  Afro   Veliko lepega vas še čaka, ampak to že tko veste  Wink  
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #836 : sobota, 31.12.2011 : 10:19:08 »

Mi vam želimo vse najnaj v letu 2012, še veliko novih obletnic in predvsem zdrave in zadovoljne in močno zaspane ˝spremembe˝ ljubezen ljubezen objem. Pa Pegico vzorno pomočnico Kiss Azn
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #837 : sobota, 31.12.2011 : 11:16:59 »

Pegica, tebi in tvojim služabnikom, želimo še veliko let, veliko pojedin in srečno v letu 2012  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #838 : sobota, 31.12.2011 : 14:59:14 »

Ooo, še veliko veselja vsem, ki ste zadeli na tomboli.  Cheesy Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #839 : ponedeljek, 02.01.2012 : 10:59:50 »

miskica, aleksandrak je včeraj pustila pri nas nekaj zate in je na varnem v avtu (sem hotla že mačkam dat, pa sem bila grobo ukinjena pri tej nameri  ). Daj zagnjavi friggo, da se bo spomnila odnest to.
Logiran

Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines