mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:55:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Minimuc novičke
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Minimuc novičke  (Prebrano 13909 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #60 : ponedeljek, 08.12.2008 : 21:29:36 »

Minimuc, kaj so zdaj to ene neumnosti  Shocked

Potem bo pa jok in stok, ko ne bo nič pod smreko  Roll Eyes

Pridna bit'  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #61 : ponedeljek, 08.12.2008 : 21:33:56 »

Minimuc, pamet v glavo, ko so mamice žalostne se zna zgodit, da za dlje časa popolnoma pozabijo na hrano  Shocked  Shocked
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #62 : ponedeljek, 08.12.2008 : 22:34:58 »

Ampak, na slikcah sta pa tkooo luštnaaaaa Smiley...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #63 : ponedeljek, 23.03.2009 : 11:21:45 »

ej sej ne, da je kaj bistveno novega - ali pač?! Ena dečva je rekla - pa kaj rekla - napisala črno na belem tole, evo:
"....Se mi zdi, da sem enkrat brala, da ni med najbolj suhimi... in sem bila prav presenečena, ker ima super linijo  ful luškan prijazen mačkon!..."
ej dečva - iz srca ti hvala, točn to o liniji tumbam mojim dvonožcem v glavo že cel cajt, pa me kr neki nočjo razumet (no edin Moja je kar realna, ona mi pa res še ni rekla tistga na B pa pol naprej AJSI).
Ono drugo, da sem luškan in prijazen mačkon - ja to pa itak!  Smiley Je rekla moja, da vedno bolj. In je bla cela vesela. Pa sem ji prec dal en buc - jžš, je kar solzice dobila....Evo, fantje, tkole je očitno treba s puncami delat: buce talat, pa se kr stopijo! Wink Cheesy
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #64 : ponedeljek, 23.03.2009 : 15:26:56 »

Hehe. Res je tole, ja. Sem kar združila v Pikino temo, pa ima tale lepotec tudi svojo. Res je en mačji srček, ki se je tako prijazno ovijal okrog nog in Minimuc - čisto zares nisi B....  Angry Wink Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #65 : torek, 07.04.2009 : 20:19:27 »

samo za Smetko: jst, Minimuc, cel, kar me je skupi (eni pravijo, da malce preveč - ne pa ne pa ne! Angry) - no skratka - še vedno odpiram omare.  Cheesy
 Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #66 : torek, 07.04.2009 : 20:35:55 »

A daj no... Tistega prijaznega, sramežljivega, do gostov vljudnega in zadržanega fantka klele opravljaš? Ti-ti...  Angry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #67 : sreda, 08.04.2009 : 08:09:45 »

A daj no... Tistega prijaznega, sramežljivega, do gostov vljudnega in zadržanega fantka klele opravljaš? Ti-ti... Angry
alo, Cats - pa sej ga ne opravljam, lubita mojga - kje ti to vidiš, a?  Huh
Ampak opisala si ga pa res dobr; u nulo, bi se reklo. Drži vse kot pribito! Smiley

Pa še neki novega - danes ponoči, dragi moji, smo 4 spali skupaj in to celo noč! Dva dvonožca,ane, to itak, pa tale mušnis (ki ga kao opravljam - dej dej no Cats, špegle nabavi Angry Wink ) pa mala pasja opica iz ene od sosednjih tem. Sem bila cela vesela - ma vam ne morem povedat, kako zelo! Cheesy Grin Cheesy Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #68 : sreda, 08.04.2009 : 08:14:44 »

Uuuu oaza, a napredujete Cheesy?
Vam res privoščim, samo pazi da ne boš brez glasu ostala, k boš preveč iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii delala Tongue
Res vam želim vedno več takega skupnega crkljanja, sploh ker lahko iz tvojih postov razberem, da si tega tako zelo želiš in se veseliš vsakega napredka Smiley Smiley Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #69 : sreda, 08.04.2009 : 10:09:11 »

Uuuu oaza, a napredujete Cheesy?
Vam res privoščim, samo pazi da ne boš brez glasu ostala, k boš preveč iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii delala Tongue
Res vam želim vedno več takega skupnega crkljanja, sploh ker lahko iz tvojih postov razberem, da si tega tako zelo želiš in se veseliš vsakega napredka Smiley Smiley Smiley
jap, kocka, tole je bil pa RES napredek. Celo noč skupaj - jžš, kaj naj rečem, no....  Cheesy
Sem bla zjutraj tko (prijetno, seveda) šokirana, da ni blo ne časa ne prilike za iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, samo milo se mi je storilo pri srčku in ja, tudi "seneni nahod" se me ni ognil, ko sem zagledala dva raznovrstna kosmatinca (oba ex horjulca) na postelji (dvonožec je sicer tudi precej možato kosmat, ampak v tovrstno katergojo kosmatincev njega ipak ne štejem Wink Grin).

In imaš čisto prav, res - vsak cart mi ful veliko pomeni. Minimuc počaaaasi, počaaaaasi postaja vedno bolj cartljiv.  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Minimuc novičke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines