mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:20:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 201627 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #60 : petek, 29.10.2004 : 22:29:56 »

Ali kdo ve ce je v Sloveniji trenutno kaksno leglo bernardincev? Namrec, sošolka mi je rekla da čez čez 3 tedne dobi mladička. Pravi, da ga bo dobila zastonj, ker jih imajo njihovi prijatelji in da so z rodovnikom. Ne vem pa ali dolgodlake ali kratkodlake. Meni pa se zdi vse zelo čudno, pa nevem zakaj. Undecided Zato sprašujem če je res kakšno leglo v SLO.

lp

p.s.: Jana, ta jesenska slika Bine je pa tako zelo zelo lepa, tako kot Bina sama. Se je sploh ne morem nagledat. Cheesy
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #61 : nedelja, 31.10.2004 : 19:42:02 »

Evo, moje obljubljene fotke Bine v akciji Grin Grin

Bina na višinski skakalnici:
http://www.euroteh2.si/visina2.jpg

in

http://www.euroteh2.si/visina4.jpg

Moram pa priznat, da ta višina na sliki ni nevem kako zelo velika sram Se ji v soboto ni dalo kaj preveč skakat Angry Bo pa drugič bolje Wink

Še A-skakalnica:
http://www.euroteh2.si/A-skak1.jpg

ter

http://www.euroteh2.si/A-skak3.jpg

 Grin Grin Grin Grin Grin

Rina, v bistvu se mi niti ne sanja, kdo bi lahko imel rodovniške mladičke. A si prepričana o tem Undecided A se lahko pozanimaš pri tvoji sošolki, kdo ima mladičke in če so res rodovniški?

LP Jana

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #62 : nedelja, 31.10.2004 : 20:15:34 »

uf Jana luškane slikce Wink res je lepa tale tvoja bina!!!! Grin dela vaje za ispit A?? upam da ga bo nardila!!! Wink lupčka za njo Kiss

lp Nina
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #63 : nedelja, 31.10.2004 : 20:43:25 »

dela vaje za ispit A?? upam da ga bo nardila!!! Wink lupčka za njo Kiss
Ne, teh vaj ni na izpitu A. To so samo malo vaje za razbremenitev po poslušnosti. Drugače pa ima že narejen A izpit  Tongue Sedaj jo pripravljam za B-BH.

Lp jana
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #64 : nedelja, 31.10.2004 : 21:09:50 »

zamešala Grin saj vem kakšen je izpit A ker sem ga gledala v domžalah (vaja poleg počakaj sedi,itd) uglavnem v izpitu A ni preskakovanja Wink no pol pa upam da bo nardila B-BH!! Kiss

lp Nina
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #65 : nedelja, 31.10.2004 : 21:52:52 »


Rina, v bistvu se mi niti ne sanja, kdo bi lahko imel rodovniške mladičke. A si prepričana o tem Undecided A se lahko pozanimaš pri tvoji sošolki, kdo ima mladičke in če so res rodovniški?

LP Jana

U bistvu je bivša sošolka, tako da jo srečam enkrat na pol leta. Lips Sealed Zadnjič sva se srečali za 5 min, tako da nisem mogla kaj veliko spraševat. Bom poskusila jo še malo "zaslišat". Se pa spomnim, da so ji psi že od vedno všeč, ampak ne njihov karakter temveč zunanjost. Ona bi/bo imela psa samo zato ker je tako luškan. Undecided Lips Sealed Sad No, mogoče je do sedaj že preštudirala kakšno pasjo knjigo.
Če kdo vseeno ve za kakšno rodovniško (ali pa nerodovniško) leglo, naj prosim pove.

lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #66 : nedelja, 31.10.2004 : 21:54:59 »

Rincy, jap, malo si zamešala  Wink Grin Skakalnica je šele za IPO. Na A izpitu je pa samo sedi, poleg, prostor, odpoklic ter prostor z motenjem.

Uf, B-BH  Lips Sealed Undecided Saj bo.... Vsaj dosedaj ji dobro kaže Tongue Bom pa videla, kako bo cez 14 dni Tongue

Evo, se ena malo bolj smesna slika Grin Grin Grin

http://www.freewebs.com/ubina/bina-glava.jpg
 Grin Grin Grin Grin Grin

LP Jana

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #67 : nedelja, 31.10.2004 : 22:20:43 »

men pa noče slike pokazat Angry Cry pa sem probala desen klik pa pokaži sliko pa ne rata Sad kaj na naredim??
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #68 : nedelja, 31.10.2004 : 22:25:54 »

men pa noče slike pokazat Angry Cry pa sem probala desen klik pa pokaži sliko pa ne rata Sad kaj na naredim??
A res ne pokaže slike Angry Angry Ker jaz jo pa vidim. Hmm......

Kaj pa ostali? a jo vidite??

Drugače sem pa dala tole fotko Wink



[attachment deleted by admin]
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #69 : nedelja, 31.10.2004 : 22:40:59 »

Meni je tudi ni pokazalo. Samo sem dala levi klik, lastnosti, skopiral url naslov, prilepila, pritisnila enter in slika se je pokazala. Wink Zdaj se tudi med besedilom vidi.

lp
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #70 : nedelja, 31.10.2004 : 22:59:32 »

LP!
Bina, namesto prve slikce se vidi samo X. Druga je pa full dobra!
LP,MIša
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #71 : torek, 02.11.2004 : 12:45:47 »

Sem povprašala glede tistega bernardinca. Roll Eyes
Ne dobi ga sošolka, temveč njeni prijatelji. Ampak ona je zelo veliko pri njih in je zato rekla da ga dobi ona. Je pa v bistvu mešanček, amapk izgleda kot bernardinec. Je pokazala sliko. Da je rodovniški se ji je zdelo čudno, ker je vedela da mešanci ne dobijo rodovnika, ampak da ji je tako rekla njena teta. Roll Eyes Sem ji potem razložila zakaj mešančki ne morejo dobiti rodovnika.

lp
Logiran
katy-l
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #72 : četrtek, 02.12.2004 : 14:17:05 »

Pozdravljeni!
Tu ste malo zaspali ampak bom vseeno postavila eno vprašanje. Najprej pa moram povedat Bini da ima zelo lepo psičko(ampak to itak že veš). Že dalj časa berem forum ampak sem se komaj sedaj prijavila. Bina tvoje slike so pa kul, ima bina zadnje tace še skoraj na tleh, ko so sprednje že čez oviro. Dobre slike. Je pa tvoja bina zelo aktiven bernardinec. Jaz mojega zlatkota ne morem spraviti čez A skakalnico, me samo gleda in se dere, če je na volji pa še sprednje tace malo stegne navzgor in to je ves napredek.
Velikokrat vidim oglase kjer ponujajo bernardince-mladiče vendar brez rodovnika. Nikjer še nisem zasledila bernardinca z rodovnikom, a v Sloveniji ima kdo leglo bernardincev z rodovnikom. Bernardinci brez rodovnika se mi zdijo zelo poceni, kakšna pa pride cena za bernardinca z rodovnikom?
Bina vem da v prihodnosti načrtujete leglo, a to bodo kratkodlaki bernardinci? Mene zanimajo dolgodlaki, kakšna je cena in kakšna je cena v tujini, približno od koliko do koliko. Če kdo ve? Hvala in lep pozdrav
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #73 : četrtek, 02.12.2004 : 14:54:57 »

Živjo katy-l!

Jap, res je tema malo zamrla Undecided Očitno sem na tem forumu edina, ki ima bernardinca Undecided Škoda.

Ja, ja, slike so pa tudi meni zelo všeč Grin Hja, višinske skakalnice se je sprva tudi ona bala, ampak sem nekajkrat šla jaz pred njo in je bilo potem vse OK. A skakalnici se pa dolgo ni upala približat. Ko je pa instruktor samo zraven stal, je šla pa kar čez Grin Grin Potem je pa videla, to ni nek bav-bav in sedaj jo ima zelo rada Cool Tongue

Jaz ne poznam nobenega vzreditelja rodovniških B v Slo. V preteklosti ja, danes ne. Na žalost. Cena v tujini je različna, je pa od 900 eur (V Nemčiji) pa vse do 1300 eur (Švica). Ostale države (francija, Avstrija...) imajo ponavadi po okoli 1000 eur. Je pa spet vse odvisno od posameznega vzreditelja.

Bina je kratkodlaka, parila jo bom z dolgodlakim samcem (ker je pri nas več zanimanja za dolgodlake-drugače bi jo s kratkodlakim). Mladički bodo ali kratkodlaki ali dolgodlaki. Ceno pa lahko postavim šele takrat, ko vidim mladičke, zato je o njej še prehitro za govorit.

Če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj  Wink

Lp Jana
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #74 : petek, 10.12.2004 : 16:38:07 »

Dodajam samo link do enega lepega portreta Bina. Mi je slika zelo všeč Cool Se vidi, da je imela profi fotografa (a ne, Dunja Wink) ter malo boljši fotoaparat kot ga imam sama Undecided

Je pa očitna razlika med mojimi slikami in temi od Dunje: moje imajo skoraj vedno za ozadje zeleno barvo (naravo), ta pa ima belo nebo in sivo jakno Grin Grin Super, res!

Dunja,  Kiss Kiss Kiss Kiss hvala za sliko Wink

LP Jana
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines