mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:48:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Kdaj končno zrelost?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kdaj končno zrelost?  (Prebrano 17088 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #15 : četrtek, 15.04.2004 : 19:52:33 »

Ja, tudi mi čakamo.. Ne na spolno usmerjenost, ker je naš frajer že pri osmih mesecih ves zmešan skakal po svetu, zdaj pa je itak ves v rožcah. Po moje je še mene zamenjal za psičko, tako ves čas joka vame in liže..Zunaj pa itak nič ne sliši, če je zraven kaka psička, vsaj prve pol ure ne! Grin
Res je, da huskiji vedno ostanejo otroci, ampak vseeno bi se lahko malo zresnil. Za povrh pa se počasi še ta druzga loteva tale muhavost. Ne vem, a zgleda kot da je zadeva nalezljiva! Grin
Logiran
frca78
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 5


« Odgovor #16 : ponedeljek, 19.07.2004 : 08:33:54 »

Tudi moja labradorka ki je stara že skoraj dve leti se obnaša kot 8 mesečni kužek.Skače kot opica se valja po tleh skače name in na mimojdoče in sploh več ne ve normalno hoditi ampak samo laufa sem ter tja.Ampak osnovne ukaze vse uboga, ampak to samo ko se umiri,to pa je po nekaj urah norenja in ponoči.
Upam da se bo to kmalu končalo, ali je pa to normalno?
Logiran
bolhica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 56


« Odgovor #17 : petek, 13.08.2004 : 17:46:53 »

mi pa smo stari 3 mes pa se že "držimo s tačkami človeške noge in migamo z ritko" . Shocked Shocked Je to normalno ? Kako odvadit ? Undecided
Logiran
Bianca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #18 : sreda, 22.09.2004 : 19:18:46 »

Ej bolhica pri meni je bilo isto. Pa še do sedaj ne vem kako to odvadit?
Logiran
Tamara
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 74


« Odgovor #19 : torek, 28.09.2004 : 11:20:39 »

Moja psicka je imela pri treh mesecih hud napad naskakovanja  Grin. Naskakovala je vse pse, najbolj hecna je bila na hrbtu 5x vecje psice.  Cool
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #20 : petek, 16.03.2007 : 19:30:55 »

Zdravo!

Jaz pa imam en čuden problem. Imam psa križanca večje rasti (zdaj 47kg) in se za goneče psice sploh ne zmeni kot se npr. za druge pse(samce!!!)... Hmm a je to normalno a je moj pes tko mal čudn?
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #21 : petek, 16.03.2007 : 20:18:40 »

Lahko ti samo rečem, da bodi srečen...veš koliko problemov je lahko z gonečim samcem?Saj verjetno ne misliš patrit, tako da te to naj ne skrbi...mu nič ne škodi. Jaz imam enega takšnega doma in sem za to vsak dan hvaležna, ko drugim bezljajo psi, meni pa pride na prvi klic, pa naj bo psička zraven ali ne. S samci se pa občasno malo zrangira in to je to.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #22 : petek, 16.03.2007 : 21:07:14 »

Felina!

Seveda ga ne nameravam parit... Pri kateri starosti pa pes res prav uboga. Moj ko zbeži z pasjimi kolegi pride čez 20 metrov sam nazaj ker brez mene ne gre dalje... Seveda vedno rečem SEM in prilaufa... To je bilo na treningu, ko sem jaz in še ena končala in smo šli domov, tačas pa je prišla ena gospa z labradorcem, ki je na agillytyju (nwm kako se prav napiše) dosegel 95 točk in sma jih spustla, labradorec je takoj letel proti trenerju ker je bila tam goneča psica moj pes pa seveda za njim in ko sem dal ukaz SEM se je ustavil, me pogledal in prišel nazaj, saj je spoznal kje so meje... No da ne dolgovezim oni pes ko je zavohal psico ni prišel nazaj za nobeno ceno!
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #23 : sobota, 17.03.2007 : 10:11:31 »

Ja, zato ti pa pravim, če je nagon zelo močan pri psu,tudi tisti, ki so zelo vzgojeni, znajo zatajit...zato bodi hvaležen, da je tako kot je. Jaz sem imela psa (ki je že pokojen), ki je imel tako močen nagon, da je delal luknje pod ograjo, plezal preko in še bi se našlo.....no, tale sedaj pa niti ne pomisli, da bi šel kam brez mene....star je dve leti in nekaj in resnično upam, da se to ne bo spremenilo. Kje pa je tista meja zrelosti pa mislim, da je od osebka do osebka drugačna....moj drugi pes, ki je sedaj tudi kastriran,  pa se mu je mešalo za sosedovo psičko že pri sedmih mesecih in sem ga dobila, kako visi na ograji(v najbližji soseščini imamo pet psičk, ki se gonijo čez celo leto, potem veš kako bi bilo veselo).
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Kdaj končno zrelost?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines