mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 12:19:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Maks lepo se imej na drugi strani mavrice
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maks lepo se imej na drugi strani mavrice  (Prebrano 2993 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« : četrtek, 10.07.2008 : 16:54:14 »

Danes je naš svet zapustil Maks, silky terier od bratove punce. Živel je dolgo in predvsem polno življenje. Imel je 17 let, ko so morali sprejeti težko odločitev, da je revež star in da se ne bo več bojeval za življenje. Ni mogel več hodit, ni hotel več jesti, slabo je videl in slišal. Dočakal pa je 17 let! Bilo mu je z rožicami postlano, dobro je jedel, imel je veliko gibanja in bil je deležen ogromno pozornosti. Bil je simpatičen mali kuža, ki je še nedolgo nazaj skakal od veselja, da nisem mogla verjeti, da je že tako star.
Nisi hotel hoditi po dežju, zato si hodil pod streho ali marelo, niti slučajno nisi stopil v lužo. Nisi maral veterinarjev, nisi bil čuječ, Nina (lastnica) je tako rada o tebi govorila, imela te je neizmerno rada. Dobila te je od ljudi, ki so se odločili te oddati, ker nisi bil več mladiček in njihovim otrokom nisi bil več zanimiv. Njena družina te je vzela pod svojo streho, kljub trdnemu prepičanju da oni ne bodo nikoli imeli psa. Ko so se ti ljudje, ki so te oddali, premislili (po treh mesecih), da bi te vzeli nazaj in so te prišli iskat, si se skrival za Nino in nikakor nisi hotel oditi. Tako so se odločili, da te pustijo tam. In tam si preživel čudovita leta.
Tudi mojemu bratu je zelo hudo, saj je imel stalen kontakt z njim že zadnjih 10 let. Maks mu je bil prijatelj. Skupaj z Nino sta ga peljala ven, skupaj hranila, skupaj mu dajala obilico pozornosti in mi je zelo žal. Tudi meni je hudo  Cry Bil je res super pes! Ne predstavljam si bolečine, ki jo njena družina trenutno doživlja. Me tako zaboli, da ne morem skriti solz.  Cry
Brat je prišel domov po motiko in lopato, izdelal je tudi majhno leseno krsto zanj. Ninina želja je, da ga pokopljeta na hribu na Ljubljanski grad, da ga bo lahko obiskovala vsak dan, ker živi v neposredni bližini.
Maksi lepo se imej na drugi strani mavrice in vse naše in tvoje lepo pozdravi! Nekega dne se pa spet srečamo...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1 : četrtek, 10.07.2008 : 19:44:02 »

Žal mi je za Maksija...  Undecided
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #2 : četrtek, 10.07.2008 : 19:45:50 »

Maksi, naj ti bo lepo na drugi strani mavrice. Pozdravi naše pesjančke, ki te čakajo tam!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #3 : četrtek, 10.07.2008 : 19:52:20 »

Zalarjeva, povej Nini, da sočustvujemo z njo in da nam je žal za Maksa.
Imel je dolgo, lepo življenje in spomini ostanejo.

R.I.P.

5ra
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4 : četrtek, 10.07.2008 : 19:58:29 »

Maks, pozdravi še moje tam za mavrico  Cry
Sožalje.
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #5 : ponedeljek, 14.07.2008 : 14:19:49 »

Žal mi je...  Sad
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : ponedeljek, 21.07.2008 : 09:34:33 »

Moje iskreno sožalje Nini, tvojemu bratu in tebi.  Cry Maksi, zate  Kiss
Logiran
lyzika
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #7 : ponedeljek, 21.07.2008 : 16:51:50 »

Maksi, naj ti bo lepo nad mavrico....
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #8 : ponedeljek, 21.07.2008 : 17:51:44 »

Contra vim mortis non est medicamen in hortis. (Latinski)
(Proti moči smrti ni zdravila v vrtovih)
 Cry
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #9 : četrtek, 24.07.2008 : 22:19:27 »

Sožalje Nini, bratu, tebi ter vsem, ki ste ga imeli radi.

Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Maks lepo se imej na drugi strani mavrice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines