mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:50:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Bula pod gobcem
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bula pod gobcem  (Prebrano 37896 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #30 : četrtek, 04.11.2004 : 01:18:35 »

linchaich,
sliši se vse skupaj precej grdo Lips Sealed  Undecided Saj se sploh ne bom upala pogledat slik...

No, samo da je sedaj vse ok. A potem naj bi si od znotraj z nečim prebodla spodnjo ustnico? In rana se je zagnojila? A sem prav razumela?

Še vedno pa držimo pesti in tačke, da bo okrevanje čimhitrejše in čimmanj boleče.

 Daj Aiki  in Lini Kiss Kiss Kiss

Pa upam, da boš še poročala, kako se odvija zgodba....

Lp jana
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #31 : četrtek, 04.11.2004 : 01:33:07 »

Nisem vedela, da narkoza tako podhladi psa ...  iskat sem jo prisla ob 5-ih popoldne ... mrzle noge sem pa opazila nekje pred 9 uro zvecer ... pa smo jo vecino casa crkljali in bozali po vsem telesu!
Pa je tudi takrat bila pokrita ... sedaj jo cuvam se bolj .... ampak zaenkrat je vse OK!

Od tablet smo dobili Amoksiklav ... 1/2 tablete na 12 ur in se ene ... jih nimam zraven (sporocim jutri zjutraj)!

Jedla bi baje lahko ze danes, ampak sem se odlocila, da ji ne dam, ker obcasno se stoka! Jutri ji bom pa nastimala hrano ... jo grem se do veta iskat ... najbolj primerno konzervo + poletno, gres, makarone ali riz!

Pa se slikce:

Malo smo se zadeti od narkoze:
http://www.moj-album.com/slike/9715/263VUEUIeGaCd_Ck.jpg

Upam, da slikca ni prevec grozna (ceprav niti ni huda) ... ce je, jo Jana lahko izbrises
http://www.moj-album.com/slike/9715/17yzeoAkEPKq7FCH.jpg
Tole je cisto na novo zamenjana gaza (ali kako se ze temu rece - kdo ve? - ker moram jutri kupit!)

Evo moj kup nesrece:
http://www.moj-album.com/slike/9715/Iqkckp92kiIuKeOy.jpg


PS: Pa se shujsala je kar nekaj ... se ji vidi, da je kot prescipnjena osa!


Ostale slikce lahko vidite tukaj:
http://linchaich.moj-album.com/album/28725/

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #32 : četrtek, 04.11.2004 : 01:45:09 »

sliši se vse skupaj precej grdo Lips Sealed  Undecided Saj se sploh ne bom upala pogledat slik...
No, samo da je sedaj vse ok. A potem naj bi si od znotraj z nečim prebodla spodnjo ustnico? In rana se je zagnojila? A sem prav razumela?

Res je bilo hudo ... gnoj je bil ze zelo globoko!
Prebodla si je pa dno ustne votilne ... pod jezikom!
Slikce pa niso tako hude, ker je slikana z gazo!

Seveda pa bom porocala kako okrevamo!

PS: Hvala za lupcke!
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #33 : četrtek, 04.11.2004 : 01:53:04 »

Pa vi sploh niste lučka! Vi ste reflektor! Grin So ti kaj rekli, kako dolgo je trajala operacija? Anastezistka je strašen ljubitelj in lastnica bokserjev, da se je gotovo maksimalno angažirala in nadzorovala stanje ubožice med posegom. Ampak najhujše je za vama, še drenažo odstranite pa antibiotike pojeste pa bo....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 04.11.2004 : 01:58:50 »

Uh, kaj vse ne staknejo tele nase migajoce ritke Undecided

linchaich, tudi pri nas drzimo pesti in tacke (jih je kar precej Wink), da bo Aika cim prej spet povsem pri moceh, da bo cim prej lahko jedla in da jo bo cim manj bolelo.

Drzite se!
Logiran

linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #35 : četrtek, 04.11.2004 : 02:04:56 »

Jaz pa sem ... sploh nisem opazila, da imam refletkor in ne lucko! Wink Uf, me eni se v neprijetnih situacijah v dobro voljo spravite! Grin

Z dr. sem govorila le po telefonu, tako da mi je dal samo napotke kako in kaj ... kaj vec ga bom vprasala v petek (seveda sporocim tudi takrat)!

Anestezistka je bila pa res super! No, vsi so bili super ... ona je bila pa sploh prijazna ... mi je vse lepo razlozila, tako da sem Aiko lazje samo pustila tam!

Jana, hvala tudi vam za lepe zelje ... tudi jaz si/ji zelim enako!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #36 : četrtek, 04.11.2004 : 09:29:50 »

Živjo!

Upam, da ste v redu preživeli noč z reflektorčkom  Wink Je pa to dobra izkušnja, da palice niso primerna igrača za naše zverinice (mi se jih bomo od zdej naprej od daleč izogibali, samo še Bubi moram to razložit, bo pa žalostna Sad )

Fotke pa niso tako grozne, prav luškana je Aika s tole obvezo čez glavo   Smiley Si pa predstavljam, da mora spodaj izgledat bolj grozno- pa saj ne bo za dolgo, antibiotiki so močni, Aika tudi, se mi kar zdi, da bo že za vikend veselo letala okoli  Wink

Lupčke bokserčkama, tebi pa pozdravček,
Tina
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #37 : četrtek, 04.11.2004 : 11:15:20 »

Ojla.
Samo da ste ok. Jaz sem vceraj ves dan mislila na vaju z Aiko.
Tiste mrzle tacke in to - to je od anestezije. Telesna temperatura takrat pade kar krepko. Mislim, da cloveka ohladijo na blizu 35 stopinj - ce sem napisala premalo, ne zamerit. Bistvo je, da se telesne funkcije takrat zelo upocasnijo. Ravno zaradi tega je splosna anastezija lahko problematicna rec.
Mi smo imeli zadnjic s Spelo kar hec, pa je dobila le majhno dozo pomirjevala, cel poseg pa je trajal manj kot ve minuti. Temperatura ji je fino padla, doma sem jo imela pod debelim kovtrom, prizgan kalorifer, pa se ji je uspelo 2x spustiti urin... Po dveh, treh urah je bila pa ok.
drzite se in cohce za Aiko.
m.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #38 : četrtek, 04.11.2004 : 11:55:50 »



Aika, hitro okrevaj,  :)da bosta z Lino lahko kakšno skupaj ušpičili Cheesy
Lepo se vse tri pocrkljajte in ponegujte Wink

Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #39 : četrtek, 04.11.2004 : 19:05:22 »

Porocamo!

Aika se ima veliko bolje! Tudi tece ji ze bolj malo!

Danes dopoldne je prvic jedla in ni bilo problema ... sem ji morala dati konjsko tableto (hvala bogu, da obstaja kisla smetana)!

Imamo tablete Rymadil in Amoksiklav!

Danes smo bili tudi ze na sprehodu! Sicer se s tem reflektorjem ne pocuti ravno dobro, ampak nimamo izbire ... sem ji danes zjutraj zamenjala obvezo ... in se preden sem nataknila reflektor gor, si je kremplje zataknila v mrezico ... groza! Pa smo sli "jovo na novo"! Ampak uspelo nam je ... komaj!

Drugace se pa prav zanalasc zaletava s tem reflektorjem! Gre na primer direktno v Lino ... z vsem susem ... ce je jaz ne bi ustavila, seveda! Prav heca me! Ampak ji ga ne smem dati dol, tako da je vecino casa na prostoru in spancka!

Zdej se gremo pa spet crkljat! Potem jest in spet tablete!

Jutri pa na odstranitev drenaze in pregled!

Se enkrat hvala vsem za skrb! Kiss Aika vam vsem vraca kos poljubckov!!! Lina pa vsakemu enega! Wink Wink Wink

PS: Danes je temperatura ves cas OK!
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #40 : četrtek, 04.11.2004 : 19:10:04 »

Linchaich

Super, da vam gre na bolje...lepo slišat!

Aika se bo pa zdej v teh dneh toliko nacrkljala, da ji bo na koncu žal, da se je pozdravila Cheesy Cheesy.

Lp
Matic, Era in Dona
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #41 : četrtek, 04.11.2004 : 19:21:14 »

Aika se bo pa zdej v teh dneh toliko nacrkljala, da ji bo na koncu žal, da se je pozdravila Cheesy Cheesy.

Meni se tudi zdi!!!
Ona ze ve, da je boga, boga, tako da ze sedaj malo izkorisca ... samo da ji kaj recem, pa se kar strese! Boga, boga!

Mah, kaj pa cem ... ce je pa res boga ... bomo te zalostne ucke se kaj slikali ... mogoce tudi v "odkritem" stanju .... bomo videli!

Pozdravcke vsem!
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #42 : četrtek, 04.11.2004 : 19:49:46 »

Upam, da se bo Aika čimprej pozdravila.  Kiss zanjo. Smiley
Na slikcah izgleda kar hudo... Ne samo "gaza" in tisto kar skriva ampak tudi Aika. Držim pesti, Tori pa tačke!

 Wink
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #43 : četrtek, 04.11.2004 : 21:59:31 »

ja tud jest upam, da se bo hitro pozdravla!!

P.S.: ona zdej pomoje ve, da je dons četrtek in da je jutr petek in da boš ti še jutr doma pol je pa še sobota in nedelja in da te more čim več iskorist za crkljanje!! lol

upam, da se bo hitro pozdravila, še nekaj  Kiss Kiss ji daj, da bo hitreje bila zdrava in da bosta lahko že spet z Lino uživali naprej v jesenskem listju!!

papa, irena in Rondo
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #44 : četrtek, 04.11.2004 : 21:59:56 »

Linch oprosti ker z zamudo mislimo na vas...
Tudi mi smo imeli bolnišnično krizo z mojo mamico tako da sem bila dva dni v LJ in se mi še sanjalo ni... Undecided
Vesela sem, da ste odkrili in odstranili vzrok bolečine bogi Aiki, saj ni hujšega če ne veš kaj kužku fali; pa še to ker ti ne more sam povedati le gleda te tako; "na pomoč".  Cry
Aika pa sedaj gleda pomirjeno in radovedno, tako da se ji vidi da je prava borka! Grin
V mislih se tudi mi borimo z vami...

Tomaž ostani pozitiven to bo čutil tudi tvoj kuža! Smiley

Zopet bomo odplavali za nekaj dni z bokserskih strani. Dalmacija nas kliče, vleče...  Ko se vrnemo kakšno slikco prilepimo!

Pa nič več zbolet, nič vej nosit, nič nevarnosti iskat! Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Bula pod gobcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines