mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:30:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Bula pod gobcem
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bula pod gobcem  (Prebrano 37900 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #60 : petek, 05.11.2004 : 18:50:04 »

Uf linch, držite se v vašem domeku. Tale cevka pa res zgleda brrrr. Ni mi čist jasno, a to cevko dajo v rano in tesno skupaj zašijejo, da ven ne pade?
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #61 : petek, 05.11.2004 : 21:18:01 »

Kako je z Aiko? Upam, da je bolje. Držimo pesti in tačke! Grin
 Kiss Kiss Kiss za Aiko. Smiley
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #62 : petek, 05.11.2004 : 23:08:22 »

Uf linch, držite se v vašem domeku. Tale cevka pa res zgleda brrrr. Ni mi čist jasno, a to cevko dajo v rano in tesno skupaj zašijejo, da ven ne pade?

To vecko vstavijo ... po moje ima na zgornjem delu kak veclji "obseg" - upam, da razumes ... nekako "ploscico", potem so pa z dvema sivoma zasili skupaj!

Danes smo cevko odstranili in ji se kar tece in tece! V ponedeljek pa spet k vetu, da si bo bolje ogledal zadevo ... sedaj imamo luknjo v glavi!

... aja, operiral jo je pa dr. Pecan (upam, da sem prav napisala in da ni Pecar)!

Aika se ima pa ze veliko bolje ... ritka ze miga na vse konce, samo da ji kaj recem!

Pozdravcke vsem, pa hvala se enkrat za skrb in dobre misli! Grin

PS: Primavera ... Aika v Zdenka sircku najde tableto ... sploh pa to konjsko ... smetanco pa z zlicko namazem na jezik, pa kar vse skupaj pogoltne!
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #63 : sobota, 06.11.2004 : 00:56:33 »


... aja, operiral jo je pa dr. Pecan (upam, da sem prav napisala in da ni Pecar)



 Grin V resnici je dr. Jani Pečar (če je  ;)Pecar, ne vem.... Vsekakor pa je odličen kirurg, operiral je psa moje kolegice, ki je bila navdušena, saj si je vzel čas in vse razložil.

A bosta šive ven pobrali, ali se sami razgradijo?
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #64 : sobota, 06.11.2004 : 02:09:01 »

Siva sta bila samo dva, pa se tista samo zaradi drenaze! Danes so ji ju pobrali ven skupaj s cevko ... in ima odprto luknjo ... ne bomo nic sivali ... baje - zato da bo ves gnoj ven stekel!

Je pa res fajn vet ... tudi meni je vse lepo razlozil ... pred operacijo ... danes (oziroma ze vceraj) ga pa nisem dobila, ker je imel nujno operacijo, tako da sva "zmenjena" v ponedeljek ... da mi bo vse se enkrat povedal ... da si bom kaj vec zapomnila ... zadnjic so mi zivci malo zameglili spomin!l!
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #65 : nedelja, 07.11.2004 : 17:25:16 »



Meni je ena gospa na sprehodu pokazala gobček od psa, grizel je cele orehe pa se mu je en del lupine zapičil pod jezik, ko je opazila, je bila bulica velika cca 1,5 cm, pri vetu je z roko iztisnil ven tisti košček orehove lupine rano razkuzil, sedaj se lepo celi, dobil je tud eno injekcijo, ni vedla kaj, včasih  je res bolje, da prej pokazeš pri vetu je potem tud račun manjši Wink Cheesy
Aika in ostali dve punci drzte se Cheesy
Logiran
LiXo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 294


« Odgovor #66 : nedelja, 07.11.2004 : 20:30:40 »

Včasih pa enostavno ne opaziš tako hitro, potem pa plačuješ Roll Eyes

Uff Cheesy
Logiran
PetraS
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #67 : ponedeljek, 08.11.2004 : 09:57:29 »

 linchaich : Čist tko, Ludvik (bokser z enako težavo) se od te operacije naprej nič ne slini in tudi okoli  oči ima vedno suho- nima nobenih težav z vlago v kožni gubi in ostalih packarij povezanih s slino.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #68 : ponedeljek, 08.11.2004 : 11:32:47 »

Danes smo bili pri vetu ... najprej nas je zagledala dr. Pavlinova in takoj priskocila kako in kaj ... malo jo je pretipala in vse skupaj pohvalila ... ne morem, da je ne bi pohvalila ... res je super! Potem smo prisli do dr. Pecarja (tudi super veterinar) ... pa je Aiko spet pregledal in pravi, da se super celi ... ampak bo pa kar nekaj casa trajalo, da bo slo vse skupaj nazaj!

Drugace pa ... operacija je trajala kakih 15, 20 minut ... je bilo pa zagnojeno pod celo celjustjo ... vse do kozice pod jezikom, od zacetka gobca, pa do vratu!

PetraS!
Aika se ze prej niti ni tako slinila ... le sedaj, ko je imela to bulo ... drugace pa skoraj nic! Ne bo pa nic drugace kot prej! Ob sladkarijah nam tece slina v potokih! Grin Hvala vseeno! Wink

Rem!
Pri Aiki so morali rezati spodaj, ker gor ne bi moglo teci (v usta, kjer je bila rana - luknjica)! Pod jezikom pa sama nisem niti opazila, ker ji nisem jezika umikala ... sem bolj gledala kako je proti grlu ... pa ni bilo nic cudnega!


Aika se ima pa super ... se fajn se ji zdi, ko ima ta reflektor gor, da se lahko zaletava sem in tja!
Drugace pa ni bolj nesrecnega psa, ko Aika, ko ji dam se gazo gor in ji vse skupaj prilepim na glavo oziroma okoli glave!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #69 : ponedeljek, 08.11.2004 : 11:47:17 »

Joj, super  Cheesy Aika bo kmalu zdrava!!! Zelo sem vesela za njo, pa tudi za tebe linchaich  Cheesy
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #70 : ponedeljek, 08.11.2004 : 12:07:23 »

Joj, super  Cheesy Aika bo kmalu zdrava!!! Zelo sem vesela za njo, pa tudi za tebe linchaich  Cheesy

Hvala!

Moram se povedat, da spondiloza tukaj prav pride, ker se revica ne more propraskat ... noga (zadnja) ne pride tako "dalec"! Bi v bistvu lahko bila brez reflektorja, ampak si potem obvezo s sprednjima tacama dol povlece, ce bi bila pa cisto brez, bi sla pa svinjarija noter, ker bi se drgnila po tleh ... srbi, ni kaj!
Obcasno ji dam vse skupaj dol, ampak samo, ko sedi zraven mene! Veselje pa tako!!! Grin Grin Grin

Drugace je pa ze cist fino ... zivahna, igriva, cist fajn! Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #71 : ponedeljek, 08.11.2004 : 12:10:08 »

Hvala!

Moram se povedat, da spondiloza tukaj prav pride, ker se revica ne more propraskat ... noga (zadnja) ne pride tako "dalec"! Bi v bistvu lahko bila brez reflektorja, ampak si potem obvezo s sprednjima tacama dol povlece, ce bi bila pa cisto brez, bi sla pa svinjarija noter, ker bi se drgnila po tleh ... srbi, ni kaj!
Obcasno ji dam vse skupaj dol, ampak samo, ko sedi zraven mene! Veselje pa tako!!! Grin Grin Grin

Drugace je pa ze cist fino ... zivahna, igriva, cist fajn! Grin
Ah, kako je to lepo brat "zivahna, igriva, cist fajn!"  Cheesy Čimveč crkljanja ji privošči linchaich, v kar ne dvomom niti malo, da ga je deležna. Drži se še naprej Aika!!!  Cheesy Kiss
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #72 : ponedeljek, 08.11.2004 : 12:27:16 »

JUHU!!! Držim pesti, da se Aika pozdravi!
Mimogrede...v soboto sem imela čast spoznati drugo tvojo zverinico- Lino in je zelo lepa!Le mojga kužona ne mara ravno!" Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #73 : ponedeljek, 08.11.2004 : 12:41:51 »

Mimogrede...v soboto sem imela čast spoznati drugo tvojo zverinico- Lino in je zelo lepa!Le mojga kužona ne mara ravno!" Grin

A Oks je bil tisti, ki ga je nadrla? So mi povedali ... jah, ona hodi brez mene okoli ... prijateljcke spoznavat! Wink
Jaz sem bila pa doma pri Aiki! Wink
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #74 : ponedeljek, 08.11.2004 : 12:43:23 »

Jp, Oks je ta revček  Cheesy...Sicer pa ni nič novega...Psice ga namreč sploh ne marajo  Grin
Upam, da se tudi midve kdaj srečava!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Bula pod gobcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines