mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 05:44:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 305920 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« : ponedeljek, 14.07.2008 : 19:55:13 »

Pozdravljeni vsi!

Jaz sem Cockta. Občasno se javim v kakšno drugo temo, zato me nekateri že poznate. Svoje pa do zdaj še nisem imela, ker je moja nova mama bolj za luno in ji limanje slik na forum ne gre najbolje od rok. Kakšna krivica, jaz pa tako lepa.... Grin -Mislm kva!

Sporočam, da se imam fajn. Baje da sem najbolj razvajen pes v Evropi. No, tukaj bi jaz imela še kaj za pripomniti, saj mi je cel kup stvari prepovedano:
- ne smem sama krast palčk iz omare, kar smatram za popolno šikaniranje. Kako pa naj drugi vejo, kdaj bi jaz palčko?
- Ne smem nagajat yorkicama in se igrat z njunimi žogami - itak so brez veze, ker so čist premehke in imam rajši svoje. Vsake toliko zato zanalašč kakšno razcefram v prafaktorje -  sam kaj, ko takoj dobita nove, pol mam pa spet delo.
-Ne smem lajat na ljudi v našem parku - ja kako pa naj potem povem, da nimajo tam kaj iskat? - In podobno, tako da tole o razvajenosti ne drži najbolj.

Všeč mi je, da veliko hodim na sprehode in imam kar nekaj pasjih prijateljčkov, s katerimi po mili volji dirkam. To, da sem najhitrejša, je menda jasno, a ne? Wink  Tudi dominantna baje hočem bit - sicer ne razumem najboljše, kaj to pomeni. Ampak dokler vse ostale obrnem na hrbet in jim dam vedet, da se bomo igrali po moje, je meni prav. -Me je pa zadnjič ena predrzna čivava ugriznila v uho. Kako si upa! Sem bila močno užaljena in sem dala to tudi vedet s cviljenjem - evo, pa me spet nobeden ni resno jemal. Še več, smejali so se mi! Če bo šlo tako naprej, bom prosila eno od yorkic, da napiše pritožbo v Horjul (jaz še ne znam pisat)  - ker se na trenutke počutim resno ogroženo in bi morala Polono vprašat, če o tem v pogodbi kaj piše.
-Razvajena, pa ja... a jaz? To pa že ne  Wink

No, zdaj bo tale moja probala prilepit nekaj slik (pa da jo vidim).  Če ji ne bo ratalo, me bo sram, ampak se bom vseeno še kaj javila. Do takrat pa vsem lajam: hov - hov - hov! Mojim prijateljčkom horjulčkom iz Tivolija pa še en ekstra hov!

Vaša Cockta






















-Ufff...saj bo počasi. Za začetek je nalimala ta majhne, naslednjič bo mogoče že ta normalne. Dost zaprte glave je, vam rečem - se jaz veliko hitreje učim. Sam ne ji povedat, da sem jo zašpecala, pol me ne bo hotla krtačit jutri! To mam pa zlo rada  Smiley




Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1 : torek, 15.07.2008 : 08:50:13 »

I, Cockta, ti si faca  Wink. A da si razvajena, kje pa  Tongue! Kar lepo še naprej dresiraj svoje, saj počasi bodo že poštekali, čeprav niso tako odprte glave kot ti  Cheesy!
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #2 : torek, 15.07.2008 : 10:45:25 »

O mama Coca!

Končno si se tudi ti modernizirala Smiley Mogoče ta melček pogrešam... Odkar hodim v šolo, me šefica pusti tudi za računalnik Smiley Malo vas pogrešam, vso tisto družbo pijač Wink Kdaj gremo na "kavo"?

LP
Čipi
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #3 : torek, 15.07.2008 : 10:46:10 »

Opala, se popravljam,...  Mama CoCKTa Smiley
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #4 : nedelja, 03.08.2008 : 17:38:26 »

Živjo Cockta, sprejmem povabilo na pasji dvoboj v hitrostnem dirkanju in prenašanju palic  Cheesy Cheesy Cheesy.
Bom nažicala moja dva, da me pripeljeta k tebi. Lep pozdrav, Trinka Barabinka
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #5 : sreda, 06.08.2008 : 19:35:46 »

 Grin  Cheesy
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 07.08.2008 : 09:51:48 »

Buci bi tud rad srečal mamico. Wink
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #7 : četrtek, 07.08.2008 : 10:07:18 »

kaj a bomo imeli družinsko srečanje?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #8 : četrtek, 07.08.2008 : 12:44:11 »

Mi smo za - ampak dajmo rečt v začetku septembra enkrat, da se ne bomo lovili ker je sigurno kdo na morju, pa še vroče ne bo več tako zelo. Bi povabila še Čilija fantka in Čili punčko - bratca in sestrico od Čipke, da bo tko prav zares rodbinsko. Cockta bo pa nadzornica Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #9 : četrtek, 07.08.2008 : 14:01:44 »

Ja mama  Grin
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #10 : sobota, 09.08.2008 : 09:17:15 »

Sma povabljena ne? Wink Začetek septembra bi bil super.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #11 : ponedeljek, 18.08.2008 : 18:06:19 »



No tud jest mam rutko kokr vidte, in to čist po zadnjih modnih trendih zavezano sem mela zadnjič k je tolk pihalo, pa še dež je padal in v bistvu sploh nisem hotla ven.  Ne vem kaj misli tale moja, pa saj nisem več dojenček in zdržim zelo dolgo brez lulanja, če je zunaj takle sranje (oprostite ampak take besede vse doma poberem, pa naj malo bolj pazijo, a ne).

Tole je pa moja soseda Frida. Je dvakrat večja od mene, ampak jo premagam za šalo...


Drugač pa moram povedat, da se sama sebi zdim ZLO LEPA. Kaj pa vam? Cool



Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
ulabong
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 18.08.2008 : 18:28:48 »

tut midva s Twixom mislva tako Cheesy!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #13 : ponedeljek, 18.08.2008 : 18:37:46 »

Rutkarica mala - krasna je! Že komaj čakam, da se spet vidimo! Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #14 : ponedeljek, 18.08.2008 : 19:53:24 »

Sančo tudi pravi, da si huuuuda bejba.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines