mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:01:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 305131 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1920 : petek, 24.06.2016 : 22:31:04 »

 huh Vase predPriprave na morje so strasne!  huh Ne samo da te Tvoja BK po vrocini do vode pelje, se ribe so not!  Shocked Zamisli, da bi te kaka v te tvoje lepe balerinske nogice ugriznila?! butnglavc
Edino dobro, da ste Malco dobili! A to so tudi predPriprave za kaj?  Wink
Cmok vsem na predPriprave  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1921 : sobota, 25.06.2016 : 08:37:43 »

Shocked  Tko 10 centimetrov in še večjeShocked

To pa že niso več ribe, to so morski psi!  Shocked
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1922 : sobota, 25.06.2016 : 21:28:58 »

Ribe so grozne in vedno so tam, kjer je Dopust butnglavc in hočejo kuŠkom nos odgrizniti Lips Sealed. Še dobro, da si trenirala odSkoke ob Izviru Afro, da boš lahko še boljše odSkakovala na morju Cool, kjer so še večje ribe Angry. Midva močno drživa pesti, da se boš fajn zredila na Dopustu veselje.
Tvoja Prjatlna, Sonny in Miži objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1923 : četrtek, 14.07.2016 : 01:08:23 »

Lubca MOJA najdražija!!! Kiss Kiss Kiss

Jast te PozdraUljam in Ti sporočam da moram sziMojima spet na grozovitno Morje!!!!! in meje že zdaj Strah!!!  Shocked sram Trajektorja in veliko Vode in Rib ki kuŠkom hočejo otGrizsnit nos! Sad

Upam da bom prišeU žiU Nazaj!!! U tvoj OBJEM!!! ljubezen

Se ti bom javiU ker bo šeU tudi rOčonalnJik szi nami!!!!

ZaVedno TVOJ in naSrečo še ŽIU (ni pa zagvišno da bom to tudi ostaU!) ROKO ki te Ljubi is vsiga SRCA! Kiss Kiss Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1924 : četrtek, 14.07.2016 : 17:57:26 »

Rokooooo  Kiss Kiss Kiss  lej kaj sm Jst našla!

Najino sliko iz letošnjega Louskega Siminarja!  Smiley  Zdaj ko te nebo, te bom vsaj naSliki lahko gledala in lupčkala Usak dan!  ljubezen
Tole tačrno Tekilo bom pa ven izrezala - ta mora pa res povsod tlačit zraven svojo šnoflo.  Angry huh



Slurp .... klele se glih oblizujem ker si tako Okusen! njami njami



Ti želim, da preživiš Morje, Vročino in Ribe! Jazd sem jih komaj! Zjutraj so me silili u Vodo   Shocked  kot boš prebral u moji Raportaži ki bo še sledila ko moja do konca popravi svoj Kompjuter.  Mogoče še danes še bolj verjetno pa juTri.  - Tist svoj Kompjuter  lahko sicer dala tud že u Muzej ampak ona kar trmoglavi da mora še delat. In potem se Jast ful mučim ko tipkam.  Angry

Pošiljam ti Tristo Milijonov Lupčkov  Kiss Kiss Kiss in komaj čakam daTe spet vidim!!!!

Tvoja Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1925 : četrtek, 14.07.2016 : 19:49:11 »

No, pa še obljubljena Raportaža z Dopusta!  Cheesy

Torej, dragi moji, Jast sem nazaj iz Morja.

Ni bilo tako hudo kot sem se bala.  Ker sploh nisem vidla nobene Ribe.   Smiley  Samo Rakovice, s temi se je pa ukvarjala Tequila.  In je bila grozno jezna ker ni mogla nobene Ujet.  Hehe. Evil

Tudi letos smo se spet smo se odpravili u Pelerino. U polni zasedbi:






Ugotovila sem, da imajo u Nemčiji  - tam kjer stanujeta Snupko in huda Fiby - tud hud smisel za humor. Samo poglejte tole registracijo od naših sosedov!



Usako jutro smo se podali na Teren.  U ranu Zoru.  huh  Bilo je Zilo veliko za njuhati.   Afro  Tu in tam se je pojavil tudi kakšen Jež.   Shocked  V kolikor pa ni bilo Ježa ali drugih sovražnikov, so pa bile recimo Palice.  Al pa že kej.





Ob osmih zjutraj je bilo že pošteno vroče in koJn si je zamislila, da bi mi kuŠki malo plavali.   Roll Eyes  Ooo, Jast pa že ne!!!!!  Občasno sem sicer morala namočiti Šapice ozeroma sem bila mokra  maximalno takole do trebuha  (- eeeeek!!!)  trmoglavka






V glavnem pa sem opazovala kar iz Obale, kako se je otročja črna pošast Tequila metala v vodo kar na glavo.  huh



In nekajkirat je šla s TaStaro plavat tud v TaVeliko vodo!  Shocked GlobokoShocked Tam kjer s tačkami sploh neprideš do tal! Ona pa še sploh ne, ker ima bollj kratke.  Tongue

Sledilo je Sušenje. Na različne načine. Tukaj je prikazana samo osnovna Različica.  Wink





in Zajterek.   njami  Na katerega je bilo treba malo počakati in vmes kontrolirati, kaj se pripravlja.  njami





Častitljiva stara gUspa Sherry  ljubezen  si je lahko izmišljevala, kje bo počivala. Cel prbožji dan smo ji zato vsi prisotni  prestavljali blazino sem ter tja. Iz ene sence v drugo, pa bliz ventilatorja,  pa noter u klimatske Razmere, pa skratka kokr si je Izmislila - tako je pa bilo. Pa ji nosili vodo za pit. Pa priboljške za glodat.  Pa ni, da ni.   Roll Eyes  (Če bi še za Mene Gdo tako lepo skrbel ....?!)









Vsled hude vročine tudi midve s Tequilo čez dan nisva počeli nič pametnega. No, pravzaprav pa je tudi Ležanje pametno in težaško Opravilo. Ni res? 





Vsaka ima svoj Faktor:  Cool



Tequilo je en dan obiskala njena bestićka Daisy. Daisy je sicer rodezijska grebenarka in tehta 35 kil.  Shocked  Človek bi mislu, da nista KompatEbilne - ampak tedve sta totalne bestičke vseeno. Takle počneta ... Shocked












Opomba: med sllikanjem in igro ni bil poškodovan noben kuŠek.  Cool


Edine igrače, ki se jih je naša Kura sponnila prinesti s sabo, sta bile 1 (ena!) Žogica in 1 (en!) Rakun.   Angry   Ta je bil vsaj enak, kot ga ima tudi moj Zaročenec.  ljubezen  Ampak s tako malo igračami pač nisem mogla razvijati svojih Intolektoalnih Sposobnosti na še Višji Nivo kokr ga že imam.






Popoldne sva malicali vampe.  njami njami.   No še čudno, da se je pa to je spomnila vzeti s sabo!  Roll Eyes

Njami:







Zvičer smo gledali kičaste SoLnčne Zahode. Več njih. Tukaj je eden:



Kič je bil všeč tudi Sherry. Je kar malo oživela.  ljubezen



Čez  naše vrate pa nikol ni mogu noben. Ne podnevi ne ponoči!  Ker ga nisva spustili midve čuvajki.  Wink






Skratka.

Dopust je bil fajn, ampak Jazd sem Zilo rada tud doma.   Cheesy  Pa čeprav v kopalnici med Strašno Nevihto.  Kot včeraj.  Sad

Zdaj bom pa nehala za danes, Usem mojim Perjatlom in njihovim Šeficam žeilm, da se imajo maximalno najlepše povsod!  NaMorju al pa Doma.  Smiley

Jst Cockta - govorila sem, howk!  plesalec





Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1926 : petek, 15.07.2016 : 05:55:26 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1927 : nedelja, 17.07.2016 : 22:13:11 »

   Kiss  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1928 : torek, 19.07.2016 : 12:11:33 »

Cockta, vem, da sta s Tequilo zdajle žalostni  Sad, ampak moram vseeno pokomentirat tvojo mega rAportažo  Afro

Predvsem čestitke za pogum, da si se upala zmočit vse do prsnih dlak  Shocked Ni videti, da bi si zato kaj pokvarila frizuro  ljubezen
Posnetki Tequiline rokoborbe so špica, to si gotovo ti slikala, a ne?  Cool
In ja, tudi ležat je treba znat  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1929 : petek, 22.07.2016 : 12:03:50 »

Maš ti srečo, ker nisi videla nobene Ribe . Pa maš srečo, ker se je Teqila z rakovicami ukvarjala Roll Eyes. Tukaj pri nas Namorju jih je veliko in na kopno zlezejo in iz kleščami šklopotajo jezen, potem se pa v vodo vržejo, ko kuŠka vidijo Lips Sealed. Ti pošiljava en morski pozdrav Kiss, pa drži pesti zanaju, da ne bova kakšni Ribi v kremplje prišla Undecided.
Sonny in Miži objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1930 : petek, 22.07.2016 : 16:30:45 »

Strašansko sem VeseU, da te vidim živoin zdravo in NAJLEPŠO  ljubezen kljub temu dasi morala pretErpet dopuzt Namorju!!! Najrajši te imam Kiss Kiss Roko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1931 : torek, 13.09.2016 : 12:59:14 »


Hja.  Wink

Tudi Jazd bi lahko že mal prah popucala s tele teme, se mi zdi! Sicer bi ga že prej, ampak je TaStari crknu računalnik.  Roll Eyes  In še cel kup enih drugih zagat je imela. Po telefonu Jast ne znam u tole rubriko objavlat. (Sej ona tud ne, če smo čist pošteni, hehe ....  Tongue)

Tako svojih Perjatlov sploh nisem mogla pravo Časno obvestit, da sem prejšnji ponedeljek praznovala že svoj deveti RojsniDan



Upam, da me bo zdaj končno Gdo jemal Resno. Saj sem tako Rekoč že gUspa. Pa čeprav se še zmiraj rada ukvarjam tud z neUmnostmi.  Cool

Dobila sem Torto! Kot vidite.  njami njami






Vsaj neki - če sem že morala usak dan jest ene Zdravile zarad enga Uro Defekta.  Lips Sealed  Ki pa se je zdaj menda že popravil tko da nisem več Defektna, moram pa še zmer malicat ene čudne Brikete. Ampakkk! Bolš čudni briKeti kotpa NObeni!     Afro  S tem se boste moji Perjatli sigurno strinjali.

Upam, da vsi uživate tele Solnčne dneve in da vas Babe ne Terorizirajo preveč.  Bom pa Jast organiZerala kaŠno popivanje   drink da bom preverila splošno stanje.

Pred Vsem to , ali niso mogoče Babe preVeč debele kuŠki pa premal.  Tongue Cool  Wink


Preden se za danes poslovim, vam pa še pokažem tole posebno Pletenino. Ki je bla raStaulena u eni Galeriji pr Zokiju. U najlepšem mestu na svetu (nje). In sicer je narejena iz Tequile!!!! OMG!  Shocked Shocked

No dobr, iz njene dlake. Poglejte to čudo:  Roll Eyes



Tkole vam povem: moje dlake koJn sploh ni zbirala ker je vedla da iz mene se lahko naredi iSključno in samo Spomenik iS čistega Zlata. Ne pa kar en kloPčič volne.  Angry  Lepo vas prosim.

Neumen črn pes se seveda ob Otvoritvi raStave sploh ni zanimal za izdelek iz same sebe.     huh  Temveč je neutrudno iskala, kje bo kaj za pojest.  huh Ta o bontonu nima pojma no-ben-ga, vam rečem.  Roll Eyes

Rahlo ogorčeno lajam v pozdrav, hov hov!
Cockta


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1932 : torek, 13.09.2016 : 15:39:47 »

Vse najboljse lepotica, Kiss Flipija  Cool
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1933 : torek, 13.09.2016 : 17:23:58 »

Vse naj-naj, lubica.  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1934 : torek, 13.09.2016 : 18:21:28 »

No, ajde, vsaj torto si dobila. Da bi ti pa Cockta-il hrenoFke kupila, to pa ne, a ne  Roll Eyes

Sej bi ti voščila, pa mi je čist jasno, da živet z Uno Tvojo ni noben valček, kvečjemu kak bluz  Angry

Lp, M.
Logiran
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines