mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 01:06:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 305754 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1950 : ponedeljek, 12.12.2016 : 13:55:19 »

Oo, to pa je lepa obletnica! Še na mnogo njih in takih simpatičnih zapisov. ljubezen
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1951 : sreda, 14.12.2016 : 07:35:27 »

Cockta, čestitke ob juPileju!  Cheesy

Kar se tiče Kojnov, jaz poznam tisti pregovor: podarjenemu Kojnu se ne gleda v zobe  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1952 : sobota, 17.12.2016 : 17:43:55 »

Ajoooo, Ljubica Moja, kaj Jast zamujam!!!!

Iskrene čIstitke ob oPletnici št. 9 ti želim! bravo ljubezen objem ljubezen

Da bi jih bilo še miljonTaužent s Darilami in Klobasami!!!!

Tvoj (u Pampers povoj trenutno zaviti) Zaročenc Roko!!! Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1953 : sreda, 04.01.2017 : 19:56:02 »

Dober Vičer, Perjatli!  Kiss

Obveščam vsa, da sem tako kot moj Zaročenec Roko zdaj tudi Jast  na bolniški.  Undecided  On ima pobrito Nogo - ob tej novici je Moja je skor padla u neZavest -   Tongue  no Jast imam pa pobrito Glavo. Zdej ji pa vi povejte  kaj je hujš. Wink

Namreč. Operetirali so mi eno naGlavno Borovnico. Al karkoli že pač to je, kar mi je bilo Izrastlo na Glavi.   Angry  In sicer so to naredili u eni lokalni AnaStaziji.  Shocked

AnaStazija baje  ni samo Ruska Princesa kokr sem Jast doZdej mislila, temVeč je to tud ko te Zadanejo z enimi Zdravilami.  Da si potem Malo Munjen    in pustiš da ti dr. vet. med. reže po glavi.  Shocked   In to iz Nožom!!!!!   jezen

Pfui Tojfl, res ...  Angry Sam poglejte ... potem so me še Zašili iz Šivanko. 4 krat. Kokr da sem en Štumf, lepo vas prosim!  Angry



U glavnem.

Malo sem poVečerjala in zdaj bom Počivala. Ker sem Zilo Uboga.  Zraven se pa še mal delam, da sem uboga Še Bolj.  Tongue

Moja pravi da sem lahko brez Lonca na glavi kadar je ona zraven. OK, tud to je neki - bolš kot pa to imet na glavi 24 ur na dan, ' nede?  Afro



Zilo sem pa presenečena da je še celo Tequila danes nekam preveč prijazna Iz mano in Solidarnostno leži Pr Men.   Shocked  Bogve kaj naklepa?  Ker pri njej človek res nikol ne ve. Pes pa tud ne.  Cool



Če pa še Gdo drug iz mano So Čustvuje pa tud prou.

Lahko noč! Mislim da bom spala do Pomladi.  Če mi bojo dovolili.

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
katjakatja
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #1954 : sreda, 04.01.2017 : 21:27:29 »

Cukr zlati :*
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1955 : četrtek, 05.01.2017 : 01:14:30 »

Moja NAJ večja LJUBEZEN usega Žiuljenja in edina Zaročenka!!!!! Kiss

Zeme si še zmiraj NAJ lepša na celemu Svetu kar ga oPstaja U VSEH ČASOVNIH PASOVIH!!!!! Kiss Kiss Kiss Kiss

Tudi če imaš zdaj PANKERSKO frizuro!!! Kod je zdaj Moderno! Tvoja Tašča (moja MF) je rekla, da je to d Best ker Ona si nebi želela ene pošminkane poštirkane Snahe in te ima zilo RADA tudi  ONA!!! ljubezen

Tudi Jast ima Pankersko Frizuro na celemu oziroma na pol Telesa in tako sva zdaj URADNO ZA ZMIRAJ NABOJŠI PAR!!!!  Cool Najbol u stilu usklajen, je rekla Moja kise baje spozna na modo. Jaz tega še nisem sicer opaziu, ampak ima doma en papir na katermu to piše! Shocked

Tudi to se je zdaj zapalila, da bo Spomladanski LoUski Siminar imeu eno disciplino imenovano KRIPLJADA kjer bo baje kripl bataljon useh poškodovanih in zašitih  Horjulcev in ostalih revežou v letu 2016 in 2017 iz lustrom ali bres častno nastopau u povorki kjer se bojo delili pribolški 3-kratno!!
Do zdaj je že prijavila na seznam:
- mene
- Lucky
- Fanto
- Blissko (to bo četvorka horjulskoČrnih)
- tebe
- potem še Sivo od VoUkovih
- upajmo da se ne bo do takrat polomiu še kakšen, če ne pa čimveč vablenih na pribolške seveda

Torej: želim ti da se boš še VELIKO smilila Tvoji in da boš dobila veliko darilov za Hrabrost še posebej KLOBAS!!!

Želim si tudi dabi prišla k tebi kaka Prijazna Tetica kod je recimo gospa Cats ali VoUkova in bi prinesle Tvoji ČOKOLADO, PIŠKOTE za človeke in take bedarije (ob katerih bi Ona pozabila gledat naokoli) tebi pa HRENOFKE COCKTAil na skrito potalale v velikih količinah!!!

Tudi Tekili ker je prijaSna szi tabo! Kiss

Kar pa se lonca tiče: Želim Ti, da bi tvoji svanulo, da je lonec narejen zato da je u njemu HRANA in se ga položi kuŠku PRED glago oz. gopček, ne pa NA glavo!!! Jao te blondinke, ziher ji je to ka seksi viterinar naročiu in Ona ga je kar ubogala tako kod moja ki je uzdihovala nat mojimi 3D slikami namesto dabi se ji takrat smiliu Jast!!!

ToreJ: želim Ti da te ne bi nič bolelo, da bi mirno spančkala in da bi imela dosti dobroh tetic na Obisku in da bi tvoja dala mir s praznimi Lonci bras dna ker tisto pa res ni za spodobne kuŠke!

PoUn lonec al pa NIČ!

Rat te imam!!!! Roko! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1956 : četrtek, 05.01.2017 : 07:09:45 »

Bjonda naša...  Kiss Ti si toooolk pogumna.  ljubezen
Kar se ne more čist zares rečt za Tvojo.  Tongue Roll Eyes Lips Sealed
Pepsi, vse bo ok.  Kiss Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1957 : četrtek, 05.01.2017 : 09:42:19 »

bo Spomladanski LoUski Siminar imeu eno disciplino imenovano KRIPLJADA kjer bo baje kripl bataljon useh poškodovanih in zašitih  Horjulcev in ostalih revežou v letu 2016 in 2017 iz lustrom ali bres častno nastopau u povorki kjer se bojo delili pribolški 3-kratno!!

Tooooo!    Komaj čakam!  njami

....je lonec narejen zato da je u njemu HRANA in se ga položi kuŠku PRED glavo oz. gopček, ne pa NA glavo!!! Jao te blondinke, ziher ji je to ka seksi viterinar naročiu in Ona ga je kar ubogala tako kod moja ki je uzdihovala nat mojimi 3D slikami namesto dabi se ji takrat smiliu Jast!!!

    - Moja se zdej tolk reži da ji Souze dol tečejo.

Ti si toooolk pogumna.  ljubezen

Anede!!!

Vas lepo pozdraulam, oT protibolečinske Terapije še kr mal zadeta
pankerica Cockta!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1958 : četrtek, 05.01.2017 : 21:38:49 »

Midva sočustvujeva izTabo, draga Perjatlca Kiss iz plešo na glavi Shocked. In občudujeva tvoj Pogum Afro, da si držala glavo pri miru, ko so rezali Borovnico in potem še 4x šivali luknjo butnglavc. Naj se ti glava hitro zaceli Kiss in frizura čim prej nazaj zraste Kiss
Tvoja Oboževalca, Sonny in Miži objem
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1959 : petek, 06.01.2017 : 00:22:12 »

Kokti, ti veš, da mi zILo mislimo nate! ljubezen In malo tudi na tvojo sužnjo in na Tekilco ljubezen ljubezen
Gute Besserung!  Kiss  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1960 : torek, 28.03.2017 : 09:31:19 »

Podauleni!  Smiley

Dajmo mal prah pobrisat klele.  Wink

Pri nas smo Zilo Veseli ker je Pomlad!  Cheesy

Čeprav zgodaj zjutraj ne zgleda tako. Jaz se kar malo Zebem!  Undecided Kojn je pa že pospravila vse moje Puloverčke. Kolk je nesramna, anede!  Angry

Te dni sem bila precej pod Stresom, saj se je moja Perjatelca Tequila prejšnji teden kar na lepem čist sesula. Začela je močno  krvavo driskati in bruhati  Shocked Shocked  in KoJna je skor kap. Še mene je mal zaskrbelo.   Huh  Hitro smo tekli u pasjo bolnico, kjer so se tudi malo praskali po glavi,   Huh  jo špikali  in gledali u Knjige.  book

Prvo noč smo dobili pošastko domov in je bila čiiist betežna.  Cry  Takole:



Sem ji dala čist mir, prsežem!  Undecided Kiss

Naslednje jutro je pa morala ostat na kliniki ... grozno ....  Sad  kjer so jo zaprli u Kletko!!!! Joj, prejoj!  Huh  In so ji direkt u žilo cel dan spuščali eno Fuzijo  Shocked  in še neke druge Mamile.  njami

ŠE DOBR, da je bilo u soboto soLnčno in Toplo, da je po Dijetnem Zajterku  mal prišla k sebi.  veselje  Takoj se je seveda naguzila zraven mene na MOJ!!!!    trmoglavka    ležalnik.



Zdaj pa ji gre hvala bogu že  z nadzvočno hitrostjo na boljše. Ker je že vse žoge pod kavč zmetala.   Roll Eyes  In že miga z repom.  Afro

Ja jst bi tud, če bi vsi okrog mene skakali in govorili, kakšna revca sem. Apak Jst zmeri taKratko potegnem - kokr veste.  Angry

Še Zaročenc se mi že dolgo ni javil. Upam, da me ni zamenjal za kaŠno Vaško Posebnico?  Sad

Takle mamo ....  Cool

Vse vas lepo pozdravlja vaša Večno Zapostaulena in predvsem SkosLačna

Cockta!  objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1961 : torek, 28.03.2017 : 12:38:30 »

Pošastka, samo da že žogice skrivaš.  Kiss ljubezen
Kokica, ti pa kar spokaj kufrčke, pa k nam pridi.
Naša rabi očala in napolni skledo s kupčkom na vsak dan v tednu, ki se začne s S.  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1962 : torek, 28.03.2017 : 12:52:01 »

Koki, lubica, ti kr v naj blok pridi. Kle se dobi za jest vsak dan dvakrat, pa še pohvalijo te, če se userješ v banjo.

Lp, 3M
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1963 : torek, 28.03.2017 : 13:32:28 »

Guspa Cats, tvojih ponudb se enostavno ne da presežt. Res ne.
  ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1964 : torek, 28.03.2017 : 15:09:43 »

Joooj sočustvujemo, ker smo bili včeraj podobni. Naj ne bi bilo tolk hudo...  Lips Sealed Pozdravte se!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines