mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 03.06.2024 : 14:46:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 308782 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1380 : četrtek, 11.09.2014 : 16:21:50 »

Kako to mislis, ne vemo kako se je razpletlo? Povej teti, da ma da spise zadevo do 10. 10. do 10ih in nabavi po deset komadov bikovk, xxl uhljev, rogov, polenovk, govejih uhljev, goveje koze, zajcjih uses, ovcjih pljuc, jeter in goltancev za vsako od principes, pa bo teta prav skupaj spesnila, bos videla!  Kiss

 

Mogoče bi se pa res obneslo, da ji kar takole napišem.... Cool

Slučajno sem namreč izvedela, da ima ta teta sodnica psa. In to rodovniškega, s tapravim rodovnikom (ne recimo tistega "čistokrvnega brez rodovnika"  Tongue)  - in sicer  howawarta.  Upam, da so bile med nama kakšne pasje vibracije  in bo zato napisala sodbo, kot se šika.   Undecided

Kupim potem vse zgoraj našteto še za njenega psa!   Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1381 : četrtek, 11.09.2014 : 17:51:11 »

Aaaammm, baje je št. 9 tudi številka sočutja do sočloveka, mogoče se jo je pa kej prijelo in vplivalo na njeno odločitev, ko je blo že toliko devetk prisotnih  Azn
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1382 : sobota, 13.09.2014 : 16:09:32 »

Kakšen lep deževen dan, kenede.... bruham

Kar se tiče Družabne Kronike, bom Jast zdaj oddala eno Poročilo. Da ne boste samo na PopTeVe gledal, kaj dogaja, nje. 

Te dni smo pri nas imeli VIP obisk!  Mene, moje sostanovalke in mojo taStaro z Leseno Nogo je namreč prišla obiskat Sužnja od Mile  - teta Mačka  ali po angleško Cats.  plesalec

U prvi vrsti je seveda prišla obiskat Mene, tega menda ni treba posebej Poudarjat.  Cool



Zilo sem se je razveselila. Prvič kar tako na splošno, ker imam Jast rada Obiseke, drugič pa zato ker ona zmeraj prinese tudi Darile. Nisem se zmotila, prinesla jih je tudi tokrat!   Cheesy  In sicer Hrenofke moje lastne Blagovne znamke "Cocktail".  Kar dva Paketa!  bravo Iz Akcije.  Wink




(mmmmm.....diši tud čez Pakungo!)

Seveda sem mislila, da mi bojo hrenofke tudi takoj postregli. Ma jok brate...!   butnglavc 
TaStara je neomajna in je teto Cats podučila o več Dejstvih: najprej, da je do Sobote še Dva Dni in poleK tega, da sem tisti dan Jast že jedla dva Krat čeprau ni bila Sobota spljoh.  Nič ni pomagalo ne milo gledanje, ne ventilacija z Repki in niti Demonstriranje vseh mogočih Veščin in Olike. Tale Naša je Železna in je ne premakne N-Č.  Angry






Kot ste mogoče opazili, trenutno z nami skupaj Trpi in Strada tudi horjulka Čopi (slavna mati Treh Grehkov  Tongue), ki se ji prav na faci vidi, da je povsem zgrožena nad Celotno Situacijo:




Človeški Škrtici sta bili kaznovani tako, da je Šnops Iz Mize ukradla en brezglupenski Piškot.  njami njami  Jazd pa sem bila žal pre Počasna. Pač nisem več stara samo 7 mescev ampak pač 7 let in nisem dost hitr dojela da so piškoti na dohvat goPčka. Po uspešno izvedeni kraji, ki jo je izvedla Črna Pošast, sta Piškote umaknili.  trmoglavka

Kmalu sem obupala nad Žicanjem in se namontirala k teti Cats u naRočje:



S tem pa mojega Trpljenja žal še ni bilo konec!  Lips Sealed

Kokr veste, mi kuŠki zilo dobro vohamo. In tako sem Jast iz naRočja vohala ene suPstance is Kozarca na mizi ter sem se posledično počutila mal Zadeto, nakar sem padla u Komo. Iz Glavo na Dol:



(Jaz v komi)

- Mislm, kaj je to bilo u tem Kozarcu itak bolš, da ne veste.  Roll Eyes A tud vaši Človeki pijejo kakšne Čudne Smrdljive Pijače?   Shocked


No, tud danes bi lahko Gdo prišel na Obisek ko je pa tak Dolgčas, pa ni nikjer nobenga.  Huh  Še na sprehodu vse tete vlečejo kuŠke hitro nazaj domov, samo Jast in moje Prijateljice lahko capljamo po Lužah dokler nismo Usrane do Vratu.  Afro

Pošiljam Deževne pozdrave Čeprau bi dosti rajši poslala Solnčne!  objem


Vaša Družabna Kronistka Cockta  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1383 : sobota, 13.09.2014 : 20:25:35 »

Pa ti je sploh dala kakšno hrenovko, baba požrešna?  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1384 : sobota, 13.09.2014 : 20:47:58 »

Draga Cocktica!

Zilo sem Veseu, da imaš dobre in Pametne Obiske! veselje
Tetica Cats izgleda Zilo perfektna iz novo Frizuro, moja je rekla, da jo Lajka! Afro

Ampak nekej pa ne razumem. kako si upa Tvoja, ki nima pojma o Znanosti in Dejstvih in Dokazih prepričat Znanstveno Osebo Cats da ti ni smela dati HrenoFke, ker opstajajo Dokazi da si ti že dva-krat Jedla tisti dan!
To je Kriminal ker Dokazi morajo biti Evidentni in to znajo  presodit samo Znanstvene Osebe kot je t. Cats ne pa Usaka priložnostna Bjonda ki umes pride!
Kje pa so bli dokazi dasi Ti sita Shocked Sad

U glaunem. Jast jo imam na sumu da bo sama Use HrenoFke is tvoje osebne Cocktail kolekcije is Akcije sama pojedla!!!!
Mislim da opstajajo resni Indici zato Domnevo!
Upam da bo Znanstvena Oseba Cats s DokaSi potrdila to TeZo!

Za zdaj telepo Pozdravlja Roko  Kiss Kiss Kiss
 Pa prosim poročaj o Okusu teh HrenoFk kerme zanima! Če jih boš SplJoh imela priliko okusit! Lips Sealed
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1385 : sobota, 13.09.2014 : 21:03:04 »

Jejhata, zdaj še obiski ne zaležejo več, da bi sestradane živali dobile kakšne darile za v gobček Angry jezen
Čopi se pa nič ne spomnim, kdaj je pa bila horjulka?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1386 : sobota, 13.09.2014 : 21:35:20 »

Jast jo imam na sumu da bo Use HrenoFke is tvoje osebne Cocktail kolekcije is Akcije sama pojedla!!!!

Ne to mislm da ne bo, ker ona Nemara Nobenga Mesa Spljoh  (ženska pojma nima, kaj je dobr).  Je pa tud res še nisem Nikol zasačla da bi Ponoč šla u Hladilnik in se basala iz kašno Salamo.

Ampak!!!!  To še ne pomen da ni Škrta s temi HrenoFkami za znoret! Roll Eyes  Glih samo mal hrenofk smo dobile danes med Brikete, da so se nam šeBolj cedile Sline. Angry   Je rekla, da nesmemo Usega naenkrat pojest ker to ni dobr za kuŠke.  Ma kaj ona ve... huh

Je pa Obljubila drugo rundo še za jutri.  veselje  Bom Dokumentirala! Če se mi ne bo preveč mudilo jest. Cool

Še podatki za mojo Perjatelco ravo: 

Čopi je  horjulska legenda, ki jo je Mama od moje TaStare posvojila na isti dan kot je TaStara posvojila mene, tko da še zdej spada u našo Širšo Družino in včasih kakšen wikend preživi pri nas. Razlika med nama je predvsem ta da sem Jst en Sveti Angelček    že oT vsega začetka,   Čopi je pa z usemi Žaubami namazana. In to s takimi, da je še Horjulsko Šefico okrog prinesla, kar se ni zgodilo u Zgodovini ne prej ne Kasnej. Tongue  Rezultat je biu, da imam Jast tri Nečake. To so pa takozvani Trije Mali Grehki.  Lips Sealed  Ki smo jih use uspešno oddali u Rejo, kjer še danes srečno živijo tko da ta Pravljica je imela Srečen Konec.

Klele je Zgodba oT Čopke:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,19356.0.html
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1387 : sobota, 13.09.2014 : 22:08:48 »

Čopi je  horjulska legenda, ki jo je Mama od moje TaStare posvojila na isti dan kot je TaStara posvojila mene, tko da še zdej spada u našo Širšo Družino in včasih kakšen wikend preživi pri nas. Razlika med nama je predvsem ta da sem Jst en Sveti Angelček    že oT vsega začetka,   Čopi je pa z usemi Žaubami namazana. In to s takimi, da je še Horjulsko Šefico okrog prinesla, kar se ni zgodilo u Zgodovini ne prej ne Kasnej. Tongue  Rezultat je biu, da imam Jast tri Nečake. To so pa takozvani Trije Mali Grehki.  Lips Sealed  Ki smo jih use uspešno oddali u Rejo, kjer še danes srečno živijo tko da ta Pravljica je imela Srečen Konec.
Klele je Zgodba oT Čopke:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,19356.0.html

Uuuuups Cheesy Legenda  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1388 : sobota, 13.09.2014 : 23:27:34 »

Dra Ga Kockta!

JasD mis Lim, Da morEs preC piSad na HriPceG, keR to Da Ti ne dajO Hre NoFk je KrimINel!

Tv oj NVMP
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1389 : torek, 30.09.2014 : 13:23:08 »

Podauleni!  Smiley
 
U nedeljo sem se pod prisilo udeležila mitinga "Bolj sTARA, bolj nora".  Pod prisilo zato, ker mi je dr. Vitirinar pretpisal kakšen dan Počitka in Štumfek na Nogici, kamor me je biu dva dneva prej pičil en Insekt ki se mu reče Seršen.   Shocked  Zilo sem jokala!

No, naslednji dan sem pa morala kar k stricu Vitirinarju ker mi je tačka fejst zatekla. Tam so Use pregledali in Očistili - ker Moji pač nisem pustila prav zelo me po nogi šlatat. Sem jo kar mal šausnila. Stric Vitirinar jepa imeu en Strokovni Prijem, tko da njega pa  nisem mogla. Ma ga bom pa naslednjič! Ne bo mi ušel.  Evil

Na Kliniki za kuŠke sem  dobila sem dva špika u rito: en antihisterik ( Huh - no al pa nekaj podobnega, čeprav Moja prav, da je antihisterik za mene čist ta prav izraz)  - in še en antibolečinik. Pa počitek na Ricept. Na Sončku. Tkolele sem izgledala potem iz Moderno Nogovičko:
 



 

Ampak kaj. Ker je Moja vidla, da me Nogica ne boli več in da čist lepo hodim, sem morala u nedeljo zraven na en Hrib, ki se mu reče OrožnikAngry 
No sej sem se imela čist fino, sam tega ne smem zdej naglas govort.) Tongue
 
Nekaj zmešanih Bab je vleklo nekaj ubogih kuŠkov po Največji Vročini    huh- ma je bilo krepko čez Dvajset Stupinj - na to Mogočno Planino.  Tongue  Tam gor so one potem poPivale in se basale iz Flancati, mi kuŠki pa smo se morali gužvati pod Mizo ker drugje nibilo Sence. S tem, da so bile pod Mizo tud use Njihove Noge, pol si lahko pretstavlate kako smo bili Komot.  Angry
 
Skupaj z mano so pod Mizo trpeli moji Perjatli: Sonny pa Miži,  Taj, Jagi pa Fly, Rekonvalescentka Ivy in naša nova Perjatelca Megi. Ker pa smo trpeli za dober Namen - za Taro - smo bili usi Zilo Plidni!  bravo  Ker to tud znamo.
 
Ko sem prišlaDomov sem bila reeeeees utrujena. Vsi družinski člani smo zato malo legli k Počitku:
 
Sherry, over & out

 
Jst Cockta, over & out

 
Šnops, over & out

 
Tud ta stara je bila over & out - ampak psssst, tega vam nisem Jast povedala drugač spet nebom nič za jest dobila.
 
Predlagam, da se naslednič dobimo u enem fajn nalivu in se mečemo bo Blatu.

Prmejduš da bom manj Zmatrana, krščen Matiček da res!
 
 
Vam želim, da lepo preživite današnji - očitno še zadnji solnčen dan u tem tednu!
Cockta  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1390 : torek, 30.09.2014 : 13:35:22 »

Vam želim, da lepo preživite današnji - očitno še zadnji solnčen dan u tem tednu!
Cockta  Wink

Cockta Trontelj, dipl. vremenopsovka  Cool

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1391 : torek, 30.09.2014 : 13:46:50 »

Crkujem. bravo objem
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #1392 : torek, 30.09.2014 : 13:56:50 »

Cocta ti si zakon... Cocto za presednico  Cheesy

ps... Sky bi se metanju po blatu ful pridružil, zraven pa sprašuje, če bi se dalo kaj polžev zrihtat. Takih fajn crknjenih in smrdljivih, pa pomožnosti tistih po kterih ti polni pol dneva slabo...  Roll Eyes
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1393 : torek, 30.09.2014 : 14:13:35 »

Koki, reva boga.  Kiss Kiss
Reci tvoji, da ti mora nujno enega Klavirja zrihtat, da te bo reševal telih letečih stvorov.  Angry
Če ne bo hotla, ti pa naša posodi nebodigatreba-našega-desca, ki naredi ck-ck dvakrat z zobmi in pa-pa osa al pa sršen.  Shocked Shocked
S.

PS: Naša ga strada, tko kot mene  Roll Eyes, in je revež prisiljen dodatne beljakovine na ta način iskat.  Lips Sealed
Logiran
sarataste
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #1394 : torek, 30.09.2014 : 15:10:32 »

Hvala za smeh Cheesy Top branje, super vas je blo spoznat. :* princeskam
Logiran
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines