mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:29:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 305127 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1965 : torek, 28.03.2017 : 15:28:33 »

Ojoj, samo da gre na bolje  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1966 : torek, 28.03.2017 : 20:43:41 »

Draga Cocktica Kiss, tudi k nama lahko pribežiš, če bo hudo Cool. Če lahko pri nas u banjo kakamo, ne veva Huh, lahko pa poskusimo, pa bomo videli, kaj se bo zgodilo Tongue. Prav veliko hrane ti ne moreva obljubiti sram, ker jo BK zadnje čase čudno odmerja, pa še tehta naju prav sumljivo pogosto (po njenem se to reče expri ... expreme ... experimentriranje) Angry. Ampak pod najinimi dekcami je vedno prostor tudi zate Azn
Večno tvoja Sonny in Miži Kiss Kiss
Tvoji pErjatlci Kiss pa želiva, da bi čimprej postala čist zdrava in da bi hitro pozabila na bolnico in špike in Fuzijo in mamile
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1967 : torek, 28.03.2017 : 22:50:48 »

 ljubezen ljubezen ljubezen Ohhh, mi zelo mocno mislimo na vas, da boste vse hitro zdrave!  Kiss Kiss  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1968 : sreda, 29.03.2017 : 06:25:27 »

Hitro se pozdravite!
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1969 : sreda, 29.03.2017 : 08:07:47 »

O, jebemtiš, kaj so to za ene bruhalno-driskalne viroze na pohodu? Angry
Hitro se pozdravite Kiss.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1970 : torek, 04.04.2017 : 13:08:38 »

Dan!  Cheesy

Obveščam Use zaInteresirane (jaZd to vsekakor nisem  Tongue ), da danes praznuje svoj tretji rojSni dan moja črna sostanovalka.   Smiley

Uradno in v dokomentih zabeležena kot Tequila Sunrise, ampak jst jo kličem kar Pošast. Al pa EjTiTongue   Itak zmeri priteče, neglede naTo kako jo pokličeš -  ker skos misli da bo kaj za jest.  bravo njami

Ja, upanje je pol zdravja baje - ampak naša koJn ne neOmajna in pri nas je za jest še zmeraj samo ob Sobotah.  Angry

Tako bo tudi torta šele u Soboto. Upam, da bom dobila vsaj mal za probat.  njami njami

Danes gremo pa baje na Izprehod, če ne bo kaŠna huda nevihta kokr naj bi bla. In sicer gremo u en Nevaren Gozd, kjer se koJni zaletavajo u veje in imajo potem Luknje u glavi.  Evil

Jst Mislem,  da bi ble babe KoJni dost bolj Stabilne če bi tud one hodile po vseh štirih. Ni res?  Wink


Uglavnem tole je Slavljenka Današnja - ki NIKOL ni tko pridna kokr na tej sliki. Razen če je slučajno u nulo zmatrana in čist fertik.  Evil




S poročilom o Torti se pa še javim. Seveda če ne bom do takrat skup padla od Lakote.  wtf

Vaša Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1971 : torek, 04.04.2017 : 13:31:32 »

Pošastki mali voščimo vse NAJboljše ljubezen Kiss Pa da bi bila vsak dan sobota Wink. In nič driskic!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1972 : torek, 04.04.2017 : 13:38:58 »

Srček mali, lepo praznuj Kiss

Pa naj te že enkrat dodajo v naslov te teme, saj bi se spodobilo po tolkem času, a ne  Evil
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1973 : torek, 04.04.2017 : 19:12:05 »

Vse najboljse☺
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1974 : torek, 04.04.2017 : 20:22:09 »

Tudi mi čestitamo Tequilci Kiss za Rojstni dan happy birthday in ji želimo (pa Cocktici Kiss seveda tudi) eno Najokusnejšo Torto Useh Tort, s tem pa tudi, da bi se sobota privalila čimboljprectakoj Cheesy
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1975 : torek, 04.04.2017 : 23:07:02 »

Draga lepoticka Tequila Sunrise, vse najboljse za tvoj rojstni dan ti zelimo vsi ...hm..."kvaziNemci". 
To je tolk lupckov: 4 pasji Kiss Kiss Kiss Kiss, 2 macja: Kiss Kiss in dva cloveska Kiss Kiss.
Zahtevamo fotke The Torte, ampak ne samo take izpred fensi stacune za Torte (sposojena samo za poziranje, kar je pri vas zelo zelo lepo mogoce, ker ste vse tako zelo zelo lepo vzgojene), ampak tudi fotodokaz, da sta jo vidve s Kokti tudi mljackale (no, saj BK tudi lahko date ajn bishen za probat)  Cool

 ljubezen vir liiiiiben ojh ale ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1976 : sreda, 05.04.2017 : 06:04:54 »

Uuuuuu, kolk cajt leti.  Shocked
Vse naj naj pošastki za njen rojstni dan, Koktici pa za dobre žiFce.  Evil
 ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1977 : ponedeljek, 10.04.2017 : 10:15:14 »

Poročilo iz RojSnega Dneva Smiley

Ne boste verjeli, RES je bila torta!  Cheesy njami   In res smo jo razdelili bratski. Oziroma sestrski.  Wink

Namesto da bi Tequila dobila kašne Darile sva morale po najhujši vročini skor tri ure gazit po enih poljih,  Angry mater sem bla utrujena.   Huh

Perjatelca Daisy je prinesla eno nobel Cufo za Tikilo - zame pa N-Č!!!  Undecided Pa čeprav jst nisem imela zdej rojSnega dneva sem bila kar mal Užaljena.  Angry  In to čist Opravičeno.  Angry

Ko smo KONČNO prišli domov in se malo ohladili, je Pošast najprej dobila Ardeč slinček ....



.... in potem je morala na torto še mal počakat.   Cool

Zdi se mi, da ji to ni bilo preveč všeč.   koJn je rekla, da je bil včasih en komad "pogledi su nam govorili više od rijeći"  - no, in to je blo to:



Dodaten podnapis: "Ej stara ... a ti to RESNO??? Čakat moram??? Pa sej ti nis normalna ..."  huh

Potem je končno le bilo nekaj za prigriznit:




Ko sva pojedli, nama je  dala mir in rekla, naj greva sončit svoje debele trebuhe.  Roll Eyes 

No, Gdo je debel, se točno vidi na spodnjih fotkah, Jazd to pač nisem! Angry






Ko je postalo preVroče, je šla slavljenka v senco in je z nosom pod Ograjo oprezala za NePrijatelji.  Tongue

Ja nobenga ni blo.  Tongue



Takle mamo ... Do naslednje Posebne Priložnosti bom torej spet stradala.   Huh Upam, da vsaj na Petkovem Popivanju od kakšne Prijazne Tete dobim kakšen košček pice!  Sad  njami

Lepo vas Use pozdravljam,

Sindikalna Tajnica Cocktica   guncagunca
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1978 : ponedeljek, 10.04.2017 : 15:04:42 »

Seveda je bila torta Roll Eyes, če je ne bi bilo, bi jih tvoja slišala od vseh nas Evil. In če smem pripomniti, tale tvoja Tikila Kiss iz rojstnodnevnim zelenim čopkom zgleda k en Endijanc Grin in po moje je oprezala za KaUbojci in ne kar za enimi brezveznimi NePrijatelji Cool
 Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1979 : ponedeljek, 10.04.2017 : 18:19:56 »

Ajooooooj, kaj vse mi zamujamo!

Draga Tekilca, vse najnajnajnajboljše  Kiss Kiss Kiss Prevdvem Zdravja in Klobas in Tort in PriboLškouv na Tone!!!!  praznovanje happy birthday darilo

Draga Cockta, jst se ti Upravičujem, kerse Ti nič ne Jauvljam kle kr sem skupaj szi Svojo samo is FejstBukovimi zaseden in nisem kriu Jast pač pa ona!!! ki jamra skozi da joje Čas Povozu!!! pa čeprav to sploh ni res in ceu ČAS nekaj okoli laufa in mene zraven ne uzame in take reči!!!
Jast sem Zdrau, malo šepam učasih ampak upam da te to ne moti vendar pa ne laufam za nobenimi Vaškimi Frajlami naj te To ne Skrbi!!!

Za vedno samo Tvoj Zaročenc Roko! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines