mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:24:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: MAC- Domžale
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: MAC- Domžale  (Prebrano 10518 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« : ponedeljek, 14.07.2008 : 23:05:48 »

Nadvse prijazno črno bitje, staro cca 6mes. Odvržen pred blok v Domžalah, kjer so ga vsi preganjali. Celo otroci so se znašali nad njim, ta revež jim je pa zvesto sledil. 
Narobe svet, res  Angry

Evo junaka:
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 14.07.2008 : 23:42:20 »

Je jasno, da ga nazaj ne morem vrnit, samoohranitveni nagoni so šli nekam. Šo šrauf, dihtunga fuč  Tongue Tongue. Teden dni bo v ambulanti, da prime cepivo, v tem času išče začasno namestitev. Res, zares ga nimam več kam dati; je jasno tudi, da bom raje evtanazirala kot vrnila ga za fuzbal žogo pred en nor blok.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 14.07.2008 : 23:46:30 »

Ti pa ta tvoja dihtunga Angry
(sorry,Klavdijina)
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #3 : torek, 15.07.2008 : 16:44:47 »

Naš je šrauf helena, ne dihtunga.  Grin Tongue
Logiran

šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #4 : torek, 15.07.2008 : 17:09:07 »

Negativen na FIV, FeLV, odpravljeni notranji in zunanji zajedavci, kastriran in cepljen. 
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #5 : sreda, 16.07.2008 : 20:23:19 »

Jst ne morem pomagat, ampak tale maček je tak model, da glava boli. Res prikupen do konca. Sem bila danes zaradi njega eno uro na veterini, da sva se crkljala, nosila okol in igrala. Ko sem ga dala nazaj v kletko, je glasno protestiral in očitno mu je vlačenje po naročju veliko bolj všeč. Rit mala črna  Kiss.
Ga ne bi kdo imel? Prikupnega, razigranega, navihanega in glih prav mehkega za mečkat  Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 17.07.2008 : 15:30:38 »

Tega mačkona bo moral kdo vzet za vedno ali pa v začasno namestitev, jaz ga ne morem. Na cesto nazaj ga ne dam, je preveč prijazen. Ima še 4 dni.
Logiran

m.Sara
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 85


« Odgovor #7 : četrtek, 17.07.2008 : 20:22:06 »

Njegova zgodba me je v takoj spomnila na dogodek, ko so mulci mislm da v Kočevju, enega mladička uporabili za žogo pri nogometu in reveža zbrcali do smrti. Angry Cry
Ko pa mi je še Šnapi povedala, da so starši mirno gledali kaj mulci delajo....konc
OD KDAJ SO MAČKI ŽOGE? Kva je s temi ljudmi? Angry Angry Angry

Mislim si, da če tisti ni imel možnosti, jo ta saj ima, saj je bil izpred bloka rešen in tja se ne vrača. Zato že dva dni kličem, prosim, iščem možnost, da se Maca saj začasno nekam namesti, dokler ne najde doma. Javim takoj, ko kaj zvem, če zvem.
Če kdo to bere, ki ima možnost, prostor, čas??? Ne more bit vse na Smetki, Pridni, Šnapi, Heleni, Zmagici, Tečki in ostalih....ki jih še ne poznam.....

Upam, da ga na koncu njegova prijaznost ne bo stala življenja. Res je to en narobe svet.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 17.07.2008 : 20:34:48 »

Če bo hotu bit z mojim začasnikom Shortyjem, me lahko imate za rezervo. Da bo potem tudi meni šo šrauf z dihtungo vred Roll Eyes sram
Logiran

šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #9 : četrtek, 17.07.2008 : 21:02:04 »

Mac sploh ne komlicira pri ničemer. Njemu je važno, da se okol njega dogaja in mačja družba ga sploh ne bi motila. Je precej nesrečen v tej kletki. Danes sem ga malo spustila po čakalnici (na srečo ni bilo nobenega) in mali se je špilal z miško in dirjal okol. Men je tolk simpatičen ta muc res, od prvega trenutka najinega srečanja. Ko sem ga prišla iskat h gospe, ki ga je pobrala izpred bloka, je priletel k meni, ko da se že od nekdaj poznava in začel prest in se igrat z menoj. Ma je u iber kul maček  Cheesy
Logiran
m.Sara
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 85


« Odgovor #10 : četrtek, 17.07.2008 : 22:17:11 »

Ne vem kaj je s temi črnimi lepotci? Tale je kopija mojega Rickyja, tudi on bi samo predel, pa se igral, šmukal in komuniciral. Te te črni so tok prijazni, Čih je tud tak ves prijazen in komunikativen-ane?

Res so črni posebni, saj zame.

Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #11 : ponedeljek, 21.07.2008 : 09:38:52 »

Žal se do sedaj ni nihče drug ni javil za začasno namestitev tegale mačkona  Sad . Skogkatt ali tvoja ponudba še velja?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 21.07.2008 : 11:09:49 »

Stojim za tem Wink Če je gužva si je treba pomagati Smiley Paše pa izvrstno v mojo zbirko, črni+beli+črnobeli Grin
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 21.07.2008 : 11:42:39 »

Tenks  Kiss. Mu pustim temo tukaj ali mu boš novo odprla?
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 21.07.2008 : 11:44:50 »

Kakor ti ustreza Wink
Logiran

Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: MAC- Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines