mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:27:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Taksisti
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Taksisti  (Prebrano 13176 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #15 : sreda, 13.02.2008 : 15:37:47 »

A zdej je važno kako pes izgleda?! Angry Ni jim važno samo a je pes ali ne, ampak mora še dobro izgledati za v njihov avto (ki je služben in ne njihov, nevem zakaj je to važno Huh). Eh ljudje... Jaz svojega še nisem peljala s taxijem, drugače pa sva že bila na avtobusu. Je velik, tako da šofer pogleda samo če ima nagobčnik in greva dalje. Pa seveda polovično plačam zanj.
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #16 : sreda, 13.02.2008 : 15:54:20 »

Jaz imam zelo pozitivne izkusnje z MB taksisti (najveckrat Radio Taxi). Sicer ob narocanju vedno povem, da imam psa (1 ali 2) in se nikoli nisem imela problemov. Je pa res, da imamo vedno boks ali torbo sabo. Tudi to varianto na zelezniski sem ze sprobala, pa mi taksist sploh ni kompliciral.

Lp, Tinkara
Logiran
kittyconcubine
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #17 : sreda, 07.01.2009 : 00:01:25 »

jaz, osebno bi predlsgsls tsxi metro.
je, vsaj po mojih izkusnja najcenejsi, in poleg tega so vozniki zelo korektni (ok, veckrat slisim precej dvoumne pripombe, ker sem vedno v krilu... ampak to nima veze=)))))
sicer pa.. ko najdes taxista ki ga psi ne motijo, ga lepo prosis za vizitko oz njgovo direkt cifro... z veseljem jo dajo in ce ze potem nima on casa, ti sam poslje nekoga, ki nima problema s psi...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #18 : sreda, 07.01.2009 : 07:42:38 »

sicer pa.. ko najdes taxista ki ga psi ne motijo, ga lepo prosis za vizitko oz njgovo direkt cifro... z veseljem jo dajo in ce ze potem nima on casa, ti sam poslje nekoga, ki nima problema s psi...

Jp, to se full obnese. Jaz imam enega takega, da mene in mačke prevaža naokoli, ker mi je dovolj paničarjenja v stilu: Kaj če se poserje? Kaj če zbeži ven (iz boksa)? ipd.
Tako ga pa lepo pokličem, mi pomaga naložit bokse v avto in iz njega, vmes imava fajn debato, ker sem stalna stranka, mi pa še manj računa, hehehe.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #19 : sreda, 07.01.2009 : 07:48:22 »

Aja, sem imela pa "fajn" izkušnjo z enim debilom od taksista v Ljubljani.
Pokličem iz BTC-ja, kamor sem peljala strižt Chopperja, povem, da rabim taksista, ki bo peljal tudi psa. In mi ga pošljejo. Ko sem hotela vstopit v taksi, se je že takoj drl zaradi psa. Je rekel, da naj se usedem spredaj in dam psa pod noge. Sem ga oz. sem to nameravala. Še preden sem se pripela oz. sem hotela namestit psa, je sunkovito speljal, tako, da sem z glavo skoraj razbila armaturno ploščo. Vmes je ves čas pizdil, da zdaj bo moral pa dlake sesat po avtu ipd.
Ker mi zelo hitro poči film, sem ga nadrla kot kretena, zahtevala, da ustavi, ga nekam poslala in šla peš domov. Je tulil za mano, da sem mu dolžna štartnino in za tistih par metrov.
Doma sem poklicala na Taxi društvo Ljubljana in povedala, kaj se je zgodilo in po nasvetu operaterke napisala pisno izjavo o dogodku.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #20 : sreda, 07.01.2009 : 08:01:04 »

Jaz imam tudi z Metrojevci v Lj. dobre izkušnje. Povem že, ko kličem, da imam velikega psa s sabo, in zaenkrat še ni bilo problemov. Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #21 : sreda, 07.01.2009 : 08:06:33 »

zadnjič se je moji mami taksist opravičeval, ker je imel svojega psa v avtu - ga je ravno peljal od frizerja. mama je bila nudušena! se vozimo samo še z njim Wink
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #22 : sreda, 07.01.2009 : 21:40:08 »

Meni je taksist rekel, če bova dala mačji kontejner z mojo Cici, ki sem jo peljala na sterilizacijo v prtljažnik. Sem mu rekla, če moram potem jaz tudi v prtljažnik, ker moje živali so vedno poleg mene v avtu. Zmeden ni vedel kako in kaj, za prihodnjič pa ne bo imel več problema z razumevanjem, ker sem ga podučila  Grin
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #23 : četrtek, 08.01.2009 : 07:29:59 »

jaz se že nekaj časa nisem s taxijem vozla, se pa spomnem kako sem enkrat mela problem, sem vse taxije preklicala in se mi je ful mudilo, pa ni noben hotel psa peljat. če je manjši ja, če je pa večji pa enostavno ne. in sem končno potem le enega našla in sem se potem skos z njim vozla.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Taksisti
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines