mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 10:56:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki  (Prebrano 76001 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #105 : nedelja, 24.08.2008 : 10:29:52 »

Ooo super tole prebrat, kar tako naprej na čim več skupnih dni! Kiss Kiss
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #106 : nedelja, 24.08.2008 : 11:28:57 »

Sem ful vesela Cheesy Upam, da gre od zdaj samo še na bolje in, da bo že kmalu takšen kot je bil pred infekcijo. Držimo pesti še naprej.
 :-*Rokiju
Lp
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #107 : nedelja, 24.08.2008 : 11:48:57 »

Bravo, Roki. Le  tako naprej. Pozdravčke in hov-hov-hov od Pepsi, Sherry in Cockte! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #108 : nedelja, 24.08.2008 : 12:03:23 »

Super! Smiley
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #109 : nedelja, 24.08.2008 : 12:11:58 »

 Cheesy A vam že nisem povedala, da je Roki fajter!?   Roll Eyes
 Kiss
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #110 : nedelja, 24.08.2008 : 12:24:10 »

Super!!! Cheesy
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #111 : nedelja, 24.08.2008 : 18:52:56 »

Super, le tako naprej Roki. Da boš čimprej spet zdrav in lačen.

Sndra in  Kaja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #112 : nedelja, 24.08.2008 : 22:36:34 »

Roki se ne da Smiley  Danes smo jedli. Brikete smo seveda skrili med riž in kuhanega piščanca. Poleg vrečke za kakec, je zdaj potebna oprema, ki jo prenašam poleg, posodica in krpa. Posodica, da lovim urin in krpa da pobrišemo, če kaj uide. Imam pa srečo, da ob uhajanju urina še nisem srečala soseda, da bi to videl. Si lahko predstavljam, kakšno sceno bi naredili. Ampak samo sebi v škodo, ker mi dol visi, kaj si mislijo in kaj bi rekli. Ker pobrišem in spučem, če se kaj zgodi. Pa če hočejo gledat grdo naj. Pa to, da ga peljem kr na prvi kos trave ob blok, jih bo verjetno tudi kmalu motilo.  Tongue  No, vsaj vem, da je tle dovolj borcev, ki bi prišli zagovarjat Rokija (Kaja na štirih pa sploh  Wink )   Ampak, danes smo lulali na travo  Smiley  Posodica in krpa sta suhi. Upam, da bo tako tudi jutri, ko pridem iz službe.
Roki je pa ugotovil, kako je na kavču udobno. Zdaj je non stop gor. Seveda je to kavč, ki se kr spusti na tla, tako da je ravno prav za Rokija, da gor stopi in ni treba skakat. Še dobro, da nisva menjala to grdobo od kavča. Roll Eyes  Koristi pa res super, za naše utrujene tačke.  

Pozdrav vsem!


*  (34.87 KB, 300x300 - pogledano 172 krat.)
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #113 : nedelja, 24.08.2008 : 22:45:33 »

Ma ne moreš si predstavljat kako sem vesela, da je vse uredu Smiley Sem že nekaj ur gledala to temo in razmišljala če bi napisala kako je z njim ali  ne. Glavno, da je Roki bolje.
Glede sosedov se pa ni za sekirat. Na ignore pa je Tongue Če pa bo kdo kaj težil, pa povej. Nas je cela horda tu.
No, je pa bil res že čas, da ugotovi, kako udobni so kavči Smiley
Mislimo na vas še naprej.  Kiss Rokiju
Lp
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #114 : nedelja, 24.08.2008 : 23:50:12 »

Roki, Roki, Roki  Cheesy
Zdaj pa reči, da kavči niso fajn  Smiley
Želim ti veliko mehkih noči na njem, pa Irini povej, da naj uštima že kak zmenek, no  Roll Eyes
Zmenek si pa lahko izbereš sam - iz naše domače široke ponudbe kosmatih zmešancev  Grin
Ti samo s tačko pokaži na enega, pa pridemo takoj  Kiss
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #115 : nedelja, 24.08.2008 : 23:56:51 »

Bravo Roki! Drž se stari!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #116 : ponedeljek, 25.08.2008 : 00:12:44 »

Ježeš, Roki, glej da se k sebi spraviš! Veš moonbeam, naš prejšnji kuža je bil star skoraj 15 let (en teden manj) ko smo ga peljali uspavat zaradi raka na prostati (ki se mu je razširil na mehur) - pa smo imeli kar nekajkrat prej takole 'krizo', tudi več kot 2 leti preden je sklenil življenje. Enkrat je še celo začel čisto krvavo lulat (je blo pozimi in rdeče lužice v snegu), pa smo zmeraj sfajtali čez in je potem spet tekal naokoli, kot da je star 4 leta Smiley
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #117 : ponedeljek, 25.08.2008 : 00:30:38 »

Ja, pri našem Capiju je bilo isto. Od njegovih zlatih srednjih let je bil za veterinarje odpisan primer, ker je preživel izbruh erhilije, čez dve leti še borelije, imel je sladkorno in maligen tumor na repu. Repek smo operirali, sladkorna ni bila huda, smo samo pazili na hrano, Capi pa je bil do zadnjih dni(16. leta) en naspidiran starček  Smiley Sicer je bil malo bolj počasen in malenkost bolj tečen do pasje mladine doma, drugače pa vedno pripravljen na igro in na akcijo.
Od njegovega sedmega leta so mu napovedovali samo še eno leto  Roll Eyes Od problemov z ledvicami in artritisa do občasne inkontinence in slepega učka...njega ni prav nič oviralo. So bili pa dnevi in noči, ko smo bili že sigurni, da res ne bo šlo, pa je Capek vedno čudežno oživel  Kiss
Ko je bil starejši, mu je postalo všeč plavanje in tako je plaval skoraj vsak dan, da se je razmigal malo. Voda mu je zelo koristila in med drugim sem prepričana, da je tako razgibavanje pripomoglo k njegovi kondiciji in posledično k njegovi dolgi življenski dobi.
Zato, Roki,mi te ne damo...od naših bejb pa tole  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss, še celo Paxx ti pošilja enega  Kiss, čeprav pravi, da se fanti drugače pozdravljate  Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #118 : ponedeljek, 25.08.2008 : 07:41:36 »

A jaz prav vidim da na kavču leži volkec Roki!!! Shocked Cheesy Grin
Res super tole prebrat!! Kar tako naprej! Cool

Kiss Kiss Kiss od naše bejbe in od mene!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #119 : ponedeljek, 25.08.2008 : 09:59:25 »

Smiley   Ja, tile preobrati so pa kr. In vidim, da so vaši kosmatinci bili potem še ok. To je vsekakor vzpodbujajoče za naju. Eni 2 leti nazaj smo imeli že tudi krizo, ker se ni mogel postaviti na zadnje tačke. Trajalo je samo en dan in potem spet ok. Zgleda, da starost prinese svoje in je potrebno biti potrpežljiv in vztrajen. Pa imeti dobrega veterinarja  Roll Eyes
Kavči so pa res fajna zadeva. Postelje so pa itak previsoke, je rekel Roki  Roll Eyes
Nyssa, takoj ko bo šlo se zmenimo za en čvek  Wink

Volkec Roki vas pozdravlja  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines