mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:20:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki  (Prebrano 75282 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #480 : četrtek, 06.11.2008 : 11:04:14 »

Jaz res ne vem, kaj bi napisala v tem trenutku, katere, kakšne besede bi ti pomagale, katere besede bi te potolažile, ampak se bom potrudila:

-življenje naše, ali življenje naših najljubših je minljivo. Vem da vse to veš, ampak ko je meni umrla stara mama, sem mislila, da bom z njo umrla tudi jaz. Mogoče primerjava ni ravno na mestu, ampak življenje in ljubezen do človeka ali naših živali je enako čustvo. Že nekaj časa prej, ko smo jo odpeljali v bolnico sem bila prepričana, da se tokrat ne bo vrnila, in res se ni, čeprav so vsi govorili da se bo. Jaz sem videla, da ji je hudo, bila je močno demenčna, ni nas več poznala, ampak spoznala pa je moj glas, mi še zadnjič voščila za rojstni dan, in mi ob odhodu pomahala v slovo, kot je to naredila ponavadi, z nasmehom na ustnicah. Vrnila sem se k njej, jo objela in jokala, ona pa se mi je nasmejala, in v očeh sem ji videla, da je zmatrana, resnično utrujena in na koncu, ampak še vedno z nasmehom na licih. Šla sem domov, še enkrat pogledala na njeno okno v bolnici, in naslednji dan me je zjutraj mami klicala, da je stara mama ob 6ih zjutraj za vedno zaspala. Meni se je podrl svet....stara mama je namreč zame skrbela od rojstva do moje osamosvojitve.
Hotela sem povedati to, ne pokaži Rokiju, da ti je hudo, da si žalostna, on to vse čuti. Vem, da je težko, veš kako močno te razumem. Bodi trdna. Ko pa bo vsega konec, pa se zjoči, razbijaj, bodi jezna, jokaj, jokaj, jokaj....odpri čustva, ne zadržuj več v sebi. Vem da veš, ampak drugače ne gre, da čas celi vse rane. Čas bo potreben, čas, v katerem se ob enem spominjaš nanj, jočeš za njim, se še vedno s cmokom v grlu pogovarjaš o njem, po nekem času pa začne biti lažje in lažje. Spomini nanj ti zopet prebudijo nasmeh na obrazu, in zopet se o njem pogovarjaš z vso lahkoto in z veseljem, in brez cmoka v grlu. Samo čas je potreben.

Jaz sem žalostna s tabo, in prvo grem vsako jutro pogledati v temo o Rokiju, in danes sem naredila enako. Zjokala sem se, priznam, ampak ne pred drugimi, sama pred sabo. Želim ti, da si trdna, verjamem, da je zelo težko sedaj ko je odločitev na tebi, oh kako si predstavljam...mislim nate in na Rokija, ne vem kaj naj drugega napišem...tako mi je v tem času prirastel k srcu...dragi Roki, za vedno se te bom zapomnila.

Lep pozdrav in cmoki na smrček, Branka
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #481 : četrtek, 06.11.2008 : 11:54:08 »

Ojoj, hudo mi je brat to vse... Cry
Lepotec Roki.... Cry Kiss
Držita se oba Kiss Ko bo tisti čas, bosta oba vedela...
Mislim na vaju Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #482 : četrtek, 06.11.2008 : 12:05:12 »

http://s407.photobucket.com/albums/pp154/moonbeam1983/?action=view&current=Krvavec.flv


Poglejte ga na Krvavcu  Smiley
Mali mi je ušel v hrib. Norc  Cheesy  Komaj sem ga ujela. Vedno je moral prit na vrh. Hribi so njegov dom  Kiss
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #483 : četrtek, 06.11.2008 : 12:24:43 »

Moj mora tudi vedno nekam na vrh Cheesy na razgledno točko in potem je on tam CAR Grin In ne spusti nobenega drugega psa na isto mesto, hehe Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #484 : četrtek, 06.11.2008 : 14:41:28 »

Vsakič ko pogledam Rokijevo temo, se mi ulijejo solze. Kaja me čudno gleda, kot bi hotela reči kaj pa sem naredila, da jokaš?

Čeprav sem Rokija v živo videla le na pikniku, se mi je ful vtisnil v srce.  Pobožaj ga v mojem imenu, Kaja pa mu pošilja en poljubček.

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #485 : četrtek, 06.11.2008 : 16:23:56 »

Joj Roki midve z Bello ti pošiljava en velik  Kiss upam, da ti ga Irina prenese. Wink
Uživajta dokler lahko. Nikoli ne veš kaj se bo zgodilo. Veliko psov umre še prehitro in ne dočakajo teh krasnih let, ki jih doživlje Roki. Irina dala si mu vse kar si bi lahko pes zaželel. Ne zapravita časa, da ti ne bo kasneje žal... Kiss
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #486 : četrtek, 06.11.2008 : 20:47:19 »

Cry . smrk...

Roki en veeeeelik Kiss zate, od mene in Charlija.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #487 : petek, 07.11.2008 : 14:04:47 »

Lepo pozdravljam Rokija, tebe Irina in Mišo, pa tudi tvojega fanta  Smiley
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #488 : petek, 07.11.2008 : 14:18:44 »

 sram Mislimo na vaju in držimo pesti da iztržita še veliko lepih skupnih trenutkov. Držita se!  Kiss Rokiju
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #489 : petek, 07.11.2008 : 19:40:32 »

Kako je kaj naš Roki?
Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #490 : petek, 07.11.2008 : 22:48:09 »

 Cry Jaz tako zelo jokam ko tole berem, da niti ne vidim kaj pišem, Irina drži se. Objemi Rokija v mojem imenu.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #491 : petek, 07.11.2008 : 22:54:47 »

Saj je vsem hudo, samo mislim, da bi bilo malo lažje, če bi to spet postala vesela tema, tako kot je bila. Vendarle je Roki še z nami in upam, da bo tako še dolgo! Wink
Tako da Roki še uganjaj norčije!
Veš česa pa ne vem? Ima Roki rad vodo? Gre po mokri travi? No Nik gre samo enkrat po mokri travi. Ko mu drugič vržem žogico na mokro travo, jo samo opazuje s ploščic na terasi Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #492 : petek, 07.11.2008 : 23:04:22 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,26145.0.html
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #493 : petek, 07.11.2008 : 23:06:54 »

Še tukaj iskreno sožalje  Cry
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #494 : petek, 07.11.2008 : 23:08:37 »

Until we meet again... Cry
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines