mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 01:12:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boston terier  (Prebrano 86637 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
keno1
gost
« : sreda, 07.08.2002 : 09:48:14 »

Prosim , da se javi kdo ki ima kakršnokoli izkušnjo s to pasmo ali pa pozna kakšnega vzreditelja.
Logiran
Jasna
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #1 : sreda, 07.08.2002 : 13:17:48 »

Poisci med clani Daisy. Ona ima mlado bostonko - ALICE.
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2 : sreda, 07.08.2002 : 13:43:38 »

sem se kenu že javila na privat mail. vse kaže da so bostonci postali dokaj popularni pri nas. še malo pa bomo lahko ustanovili klub. kot mi je znano jih je 8. daleč pred hrvaško smo kjer so samo 3 Smiley, pa še ti daleč narazen da se ne morejo družit.
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #3 : petek, 09.08.2002 : 07:11:42 »

v sloveniji še nismo imeli legla boston terierjev, saj kot sem že nekajkrat rekla imamo okoli 10 psov, koliko pa je od tega samic ne vem. za tri ker jih tudi osebno poznam vem da so sigurno. ena je sedaj stara 8 mesecev. no pa še malo reklame  Wink. zoe in alice sta iste starosti (par dni narazen) in kot smo se pogovarjali bosta obe (če bo vse po sreči) imeli drugo leto leglo.
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #4 : četrtek, 14.11.2002 : 12:44:11 »

dobila sem mail kjer v katerem se je gospa zanimala za bostona. po pomoti sem mail zbrisala. če boste prebrali tole sporočilo prosim pošljite mi še enkrat mail.
se opravičujem
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #5 : ponedeljek, 10.02.2003 : 08:29:44 »

za vse ljubitelje boston terierjev naj sporočim da je včeraj v slovenijo prišel iz češke mladič z imenom Garfild. Mladič je izredno perspektiven in ima dober rodovnik.
Garfild dobrodošel v novem domu  Kiss
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #6 : torek, 25.11.2003 : 08:15:22 »

Na portugalskem, iz iste psarne kot je moja alice se prodaja psička stara 10 mesecev, lepe glave, lepega izraza. prodaja se ne zato ker bi bilo kaj narobe ampak zato ker ima doma preveč psov istega porekla. resnim imteresentom sporočam da odhama v decembru na portugalsko zato ni problema z dostavo.
Logiran
Sian
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #7 : sreda, 26.11.2003 : 00:54:35 »

Mene pa zanima  tudi ta pasma in mi je zelo všeč od kar sem spoznala Alice.Sploh vam jo ne morem opisat....... Cheesy

Daisy,kje pa bi se dalo tega malega Bostončka pogledat?

Zelo lepo da se pasma številčno povečuje tudi pri nas v Sloveniji!! ;)Ker je pravi kuža v pomanjšanem merilu in še v postelji ga lahko maš. Wink Cheesy

                                 
                       
                             
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 26.11.2003 : 10:37:49 »

Hej. No da se še jaz pridružim v tej temi.  Pred dvema letoma sem se zaljubila v bostončka. Ko sem bila v Grčiji, je imela ena tetka 5 malih zverinic. Skupaj smo preživeli dopust in od takrat sem očarana. Povsod so hodili za mano, najbolj pogumen se je vozil z mano na čolničku, ostali pa so nejevolno gledali kako sva se kmalu prevrnila in je hudiček skušalo splezati na mojo glavo. Končno je le samostojno splaval. Takrat v sloveniji mislim da ni bilo še nobenega vzreditelja, z gospo pa sem izgubila stike. Zdaj pa čakam na naslednjo jesen in upam da bo kakšna samička v leglu.
Logiran
roti
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 74


« Odgovor #9 : sreda, 26.11.2003 : 10:44:45 »

Ojla,

Mene pa zanima cena tehle malih lepotcev....In kakšna je cena Portugalke...?
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 26.11.2003 : 11:01:32 »

Aha pa te imam Roti Grin. Imava isti okus zgleda, najprej pšeničke, pol bostončki. Ali ga boš meni za rojstni dan pripeljala Wink
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #11 : sreda, 26.11.2003 : 12:10:24 »

bostončica je iz iste psarno kot je moja alice. da ne bi kdo mislil da je kaj narobe z njo, samo odločili so se da jo prodajo ker imajo preveč psov istih linij doma. kar pa vemo da za vrezditelja če hoče kaj naredit ni ravno ok.
ime ji je Kiara von Bispus
stara pa je 10 mesecev in ima že nekaj razstavnih uspehov. cena pa je 1500 eur.
včeraj sem pa izvedela da je tudi v nemčiji na razpolago nekaj mladičev in da jih še pričakujejo. za informacije sem vam na voljo.
v sloveniji pa se število bostonov kar lepo veča. v mariboru se je pred kratkim skotil en samček, v trbovlje so se iz nemčije preselile 3 bostonke, v ljubljani upajmo da bo kmalu še eno leglo, pa tudi ena bostonka iz trbovelj bo parjena spomladi. no otem je pa še moja alice in upam da bo poleti kako leglo ki bo bolj uspešno od zadnje.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #12 : sreda, 26.11.2003 : 12:36:51 »

Ojla! Vidim, da vas je kar nekaj, ki jim je boston vsec. Cheesy

Daisy, skoda ker teh kuzic v Trbovljah ni videti. Jaz se jih spomnim (mogoce ne istih, sigurno pa od iste lastnice) se izpred skoraj 10 let, ko so prihajali samo na obisk v Trbovlje! Vsem so se zdeli strasno atraktivni! No, upam, da se bodo prenehali skrivati bogu za hrbtom in jih bom srecala kdaj tudi na kaksnem sprehodu! lp
Logiran

roti
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 74


« Odgovor #13 : sreda, 26.11.2003 : 13:39:26 »

Heh, Andi, če so pa luškaniiiii....

Presenečenja pa ne bo, ker ne vemkdaj maš roj. dan.... Tongue Grin
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 26.11.2003 : 13:47:45 »

Joj Roti, za takšno presenečenje pa takoj izdam ta podatek. Če boš malo vzela se moreš zavedat da ti bom dihala za vrat dan in noč Grin. Fora no, ampak to so res super psički, samo Pupa jo bo pa zmečkala kot paštetko Grin. Tega se tudi jaz malo bojim zaradi velikosti oz majhnosti.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines