mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:36:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boston terier  (Prebrano 86846 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #210 : sreda, 06.02.2008 : 19:00:54 »

Trenutno na mojpes.netu ni vzreditelja boston terierjev, zato se z vprasanjem za rodovnisko leglo obrni na KZS.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
SLoris
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #211 : petek, 08.02.2008 : 15:28:18 »

Aha ja ok...hvala
kaj pa tisti,ki že imate bostončka, lahko zaupate kje ste ga kupili? tudi če ne v Slo?

Al se tega pač ne govori?:/
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #212 : petek, 08.02.2008 : 20:12:23 »

Pravila foruma so pac taksna, da se ne reklamira drugih vzrediteljev.
Leglo lahko reklamira le sam vzreditelj osebno, ce ima placan ustrezen paket.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
terry
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 122


« Odgovor #213 : nedelja, 10.02.2008 : 09:35:29 »

Pa še naš gremlinček  Grin.

http://www.moj-album.com/slike/62326/VXMYZGzXo5Y41ulF.jpg

Več slikc
http://kholly.moj-album.com/album/10945205/
Logiran
Gods_angel
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #214 : četrtek, 21.02.2008 : 12:18:31 »

vsi, ki si želite Boston terrierja mi napišite zasebno sporočilo, da vam povem na katere vzreditelje se obrnite
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #215 : četrtek, 21.02.2008 : 12:21:16 »

Ne bo šlo. Nimaš opcije zasebnega sporočila. Za to moraš plačati paket midi. Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #216 : četrtek, 21.02.2008 : 12:49:40 »

Gods_angel, samo vprasanje - imas kaksen poseben status, da lahko ocenjujes in reklamiras psarne in vzreditelje bostonov? Ne mislim samo na mojpes.netu, temvec na splosno.

Kolikor vem, si v "boston" svet vstopil/a sele pred zelo kratkim casom. Torej sam/a nisi vzreditelj in niti svoje vzreje ne mores reklamirati, kaj sele ponujati mladice ostalih, ki se z bostoni ukvarjajo.

Logiran

Gods_angel
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #217 : sobota, 23.02.2008 : 12:42:47 »

nekateri se ne znajdejo oziroma ne najdejo vzreditelje bostonskih terrierjev. Na zadnji pasji razstavi na gospodarskem razstavišču sem stopil v kontakt z nekaterimi priznanini vzreditelji in mislim da ni nič narobe dati nekomu kontaktno številko vzrediteljev, ki se s tem ukvarjajo ali pa dati informacije kje bodo na voljo mladički v kratkem. Nato pa lahko sami ocenijo ali so jim vzreditleji in njihovi psi všeč. Tuki ste me prou napadl, in a mi lahko poveste čemu so namenjeni forumi, če ne pomoči, svetovanju in pogovoru?
Logiran
terry
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 122


« Odgovor #218 : sobota, 23.02.2008 : 16:50:41 »

Lej pač forum ne deluje tako, da bi omogočal propagiranje vzrediteljev, legel  itd. Oz. lahko postane reklamni pano tako, da vzreditelj plača članarino in mu je tako omogočeno oglaševanje na tem forumu.

drugače pa vzrediteljev bostonov ali pa vsaj navdušencev, ki ti lahko pomagajo, ni težko najti. Če nekdo ni vešč iskanja po internetu, lahko obišče kakšno razstavo - se tam malo pogovori, morda kontaktira društvo, kamor spadajo bostoni, če imajo tam kakšno info, kinološko zvezo itd... sej vemo kako gre pregovor: brez muje se še čevelj ne obuje Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #219 : sobota, 23.02.2008 : 20:02:40 »

hvala, terry, tocno tako - brez muje se se cevelj ne obuje Smiley.

Bi pa dodala k

Oz. lahko postane reklamni pano tako, da vzreditelj plača članarino in mu je tako omogočeno oglaševanje na tem forumu.

da ne morejo oglasevati vsi, cetudi bi zeleli placati, saj vseh po vrsti ne stejemo med zaupanja vredne vzreditelje.
Delujemo po nacelu, da lahko vsak samo s svojim delom (beri: z vestno vzrejenimi psi) pokaze, kako in kaj dela in ne potrebuje mojpes.neta za javno razsodisce - ne v pozitivnem in ne v negativnem smislu.
Velja za vse pasme.
Vsak pa lahko zainteresiranim zasebno pove na forumu, na kafetu, na razstavi, na sprehodu ..., kje je sam kupil psa in kako je izbiral med posameznimi vzreditelji.
Logiran

Nika**
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #220 : sreda, 19.03.2008 : 20:51:23 »

Hei!
Zanimam se za pasmo bostonski terier, zato me zanimajo vaše izkušnje s to pasmo. Zanima pa me tudi, če ima ta pasma dosti skupnega z lastnostmi terierjev.

Hvala!

Lp,
Nika
Logiran
Triny
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #221 : sreda, 04.06.2008 : 09:49:05 »

Lep pozdrav vsem ljubiteljem bostončkov Smiley vidim, da je tema kar malo zamrla in da jo malo osvežim želim na ves glas zakričati in vsem povedati, da čez slabih 14 dni tudi jst končno dobim svojo bostonko Trinity  Cheesy

Na žalost ne vem kako se sem lahko prilepi slikica Sad vam pa povem, da je krasnaaaa!!!!! Smiley
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #222 : sreda, 04.06.2008 : 11:43:24 »

Super,  še en bostonček Cheesy. V zadnjem letu se je število malih vragcev kar močno povečalo-vsaj v Ljubljani je tako. Triny kam pa greš po mladička?
Logiran
Triny
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #223 : sreda, 04.06.2008 : 13:06:09 »


Grem jo iskat v Karlovac.......sm prav vesela, da sm jo našla tako blizu in sm jo lahko šla večkrat obiskat in da me bo mogoče že malo poznala, ko bo odšla z mano domov  Wink

Še posebej sm pa vesela, ker v bistvu ima ta ženska sama doma 2 rodovniška bostona in še eno boxerko in imajo mladički že zdaj veliko pasje družbe, nič se ne bojijo, so super živahni in razposajeni pa še gospodarica je vedno doma in za njih fantastično skrbi  Smiley

Če bodo papirji zrihtani jo dobim 15.6., par dni ji bo sicer zmanjkalo za 8 tednov strarosti ampak mislim, da ne bo panike Smiley
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #224 : četrtek, 05.06.2008 : 13:00:36 »

Fajn, da si jo našla tok blizu. Tut mi smo našega vzeli pri podobni družini-sta bila samo mama in oče od Buddy-a pri hiši. Zdej nas pa močno mika nakup še enga BT-ja. K so tok sladki, da težko ostaneš samo pri enem  Grin. Imamo ogledano psičko na Madžarskem, samo še ni čisto 100%. Bomo videli kako se bodo stvari razvijale. Glede na to, da je že tako lepo število BT-jev pri nas , mislim da bi bil že skrajni čas, da se malo organiziramo in srečamo na enem popoldanskem norenju Cheesy. Iz kje pa si Triny?
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines