mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 04:56:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boston terier  (Prebrano 86864 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Triny
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #225 : petek, 06.06.2008 : 12:05:04 »

Jst sm iz Vrhnike in ja seveda bi blo pol super fajn, če bi se kej dobl, da bo moja Triny mela še malo "bostonske" družbice  Wink ampak najprej jo morm cepit pa to, pa da mičken zrase, da je ne bojo pogazili malo mojo  Smiley drugače poznam iz Lj. še ene, ki imajo bostonko Lulo in ful upam, da se bosta razumeli Smiley

Drugače pa tam iz Karlovca še niso vseh oddali in so vsi prav sladki (če ne bi smela to napisat, lahk to admisnistrator zbriše  Wink)
Logiran
Gods_angel
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #226 : torek, 24.06.2008 : 11:48:16 »

postaja vedno bolj vroče in vroče in mislm da bi blo supr če bi se zbral na kkšn srečanju bostončkou Cheesy....mogoče kkšn dan ko bo mal mn vroče al bo pa veliko sence Smiley. a bi lastniki bostočnkov bli za to, da bi se zbrali in bi se lahko naši tamali  Tongue mal skupi zdivjal Cheesy
Logiran
Triny
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #227 : ponedeljek, 30.06.2008 : 12:22:15 »


Ja itak to bi bilo super, sam moja Trini nima še vseh cepljenj skozi Sad Drugače pa ne vem če se mogoče motim ampak povej Gods_angel ali si bil ti na razstavi psov v Celju s svojim bostončkom ker se mi zdi, da smo se tam pogovarjali in sm povedala, da jst tudi dobim svojo bostonko, sem bila tam z vzrediteljico iz Hrvaške? Imam prav?  Wink
Logiran
Gods_angel
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #228 : ponedeljek, 30.06.2008 : 20:28:08 »

ja točno triny, bil sm jst na razstavi Smiley. in kako je kej triny, a je kej hiper aktivna Cheesy?a map mogoče kje kkšne slikce na internetu da jih je moćn vidt....če ne pa če bi mi jih lahko prosm poslala na mejl: ****** ?   da vidm to lepotičko Cheesy
Logiran
Triny
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #229 : nedelja, 06.07.2008 : 14:23:18 »


Hej, jst k sm čisti antitalent Sad ne znam poslat zasebnega sporočila k vidim, da so tvoj mail zbrisali, tako da če znaš ti, če mi plis pošleš mail na zasebno, če bom sploh vedla kje to pogledam pol :S ja k tvoj bostonček je res presladek pa bi bla vesela, da ti tud mojo lepotičko vidiš pa da se kje kej dobimo Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #230 : nedelja, 06.07.2008 : 14:41:01 »

Nimata možnosti zasebnega sporočila; za to potrebujeta vsaj paket midi.
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #231 : sobota, 09.08.2008 : 23:15:21 »

cao...a lahko kdo vsaj malo pomaga glede nakupa bostoncka...jaz sem ze cist obupala, ker ne najdem nikjer nic o tem, kako prit do mladickov...Sad
prosim...vsaj kak mail bi bil dobrodosel..papa
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #232 : nedelja, 10.08.2008 : 00:30:03 »

Mileva, težko bo, ker nimaš pravega paketa, ki bi ti omogočal zasebno komunikacijo. Glede iskanja legel: treba se je obrnit na pasemski klub in na Kinološko zvezo Slovenije. Bostonci spadajo v klub za pritlikave pasme, najdeš ga pa na internetu.
Logiran
Zuma
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #233 : torek, 02.09.2008 : 23:37:26 »

Prozdravljeni ljubiitelji bostončkov

Po dolgem iskanju sem končno našel bostončka, kontaktiral vzreditelje, ki mi delujejo resno, prav tako pa sem se o njih pozanimal pri nekomu, ki je tam že kupil psička in mi je zagotovil, da gospa lepo skrbi za svoje pričke. Gospa mi je poslala slike mladička, mame, ki je Inter Champion in očeta, ki naj bi v nedeljo zmagal Inter Boston Show in Deutschland.

Gospa pravi tudi, da bo do v roku 14. dni imela pripravlejn tudi izvozni rodovnik, evropass in čip. malček je lepo socializiran saj živi še z petimi ostalimi bostončki in enim bokserčkom.

Ali mi lahko kdo svetuje če je še kaj takšnega na kaj morem biti pozoren, saj je moj prvi rodovniški pesin res se ne bi rad zastonj vozil na slovaško in potem domov pripeljal mačka v žaklju.

Hvala že v naprej in vas lepo pozdravljam
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #234 : sobota, 04.10.2008 : 08:03:58 »

cao!!

tudi jaz sem koncno nasla svojega bostoncka Apu-ja Smiley, sedaj je doma 9 dni, star pa je 12 tednov. wiiiii Smiley
malo je zamrl tale forum se mi zdi...Sad
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #235 : sobota, 04.10.2008 : 10:55:01 »

cao!!

tudi jaz sem koncno nasla svojega bostoncka Apu-ja Smiley, sedaj je doma 9 dni, star pa je 12 tednov. wiiiii Smiley
malo je zamrl tale forum se mi zdi...Sad

fotke!!!
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #236 : ponedeljek, 06.10.2008 : 21:03:41 »

ne re mi slike not vstavit... Angry
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #237 : sreda, 08.10.2008 : 06:35:42 »

saj morajo biti nekje navodila na temu forumu...greš na kakšen strežnik, npr. www.shrani.si, kjer shraniš fotko na intetnetu. potem ti pa itak da že avtomatično kodo, kjer zraven slike piše: za ojabvo na forumih al neki podobnega ... in potem tisto kodo skopiraš sem - in to je to:) poskusi čimprej ker so mi bostončki ful všeč!:)
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #238 : sreda, 08.10.2008 : 09:10:15 »

cao...sem nardila, tak kot si omenila...Smiley

tukaj so zdaj slikice..Wink


Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #239 : četrtek, 09.10.2008 : 14:04:41 »

hehe, čestitke za uspelo uploadanje fotk:)

fuuuuul lep kuži, tudi vzorec je kot bi ga nekdo narisal:) iz kje pa ste?

lp
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines