mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:54:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boston terier  (Prebrano 86478 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #255 : sreda, 05.11.2008 : 22:10:43 »

Jaz bi na tvojem mestu odšla na pasjo razstavo. Ta vikend je v Vrtojbi, potem mislim, da do januarja ni nobene..
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #256 : četrtek, 06.11.2008 : 08:29:02 »


no, pol bom pa vprasala na drug nacin...
ce lahko malo poveste o tem, s kje ste pripeljali vasega bostoncka, kje zivi zdaj in njegovo originalno ime....al zdaj tega tudi ne smem vprasat?

nadaja; po vrtojbi je se razstava v zagrebu, ce te zanima, mislim, da traja 3 dni...pa tudi dalec ni...jaz bom sla, ampak se brez svojega Apuja Smiley

Lp
Logiran
Kamsi
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #257 : sreda, 12.11.2008 : 18:16:50 »

Js bi tut mela takoj bostončka, ampak ostaja le velika ljubezen do tega kužka, kajti denarja za nakup nimam iz kje vzeti Sad(( lahko jih le gledam po slikicah in če kje kakšnega vidim prosim za malo crklanja
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #258 : sreda, 12.11.2008 : 21:05:00 »

Kamsi, sparat, pa bo. Wink Ne takoj zdaj, cez par let pa ze verjetno.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Kamsi
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #259 : sreda, 12.11.2008 : 23:49:21 »

ja veš da, preden naberem tok denarja bo tut recesija že mim Wink ampak, a se jih da kje cenej dobit?
Logiran
nadaja
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #260 : petek, 14.11.2008 : 09:48:01 »

pozdravljeni,
tako jest sem se mogno zmigala, pozanimala in konec meseca dobim bostončka.

ga. jana sem zgrožena nad vašo izjavo čas in denar, zaradi takega mišljenja so ljudje grozni, nestrpni, sebični,... . ampak se najde veliko ljudi, ki so pripravljeni priskočiti na pomoč brez plačno.

neža in mileva hvala za nasvet.

Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #261 : sobota, 15.11.2008 : 11:15:47 »

hej.
ni problema, ...
super, da si ga nasla...Smiley
kam pa gres po svojega bostoncka, ce ni skrivnost? Smiley

papa
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #262 : sobota, 15.11.2008 : 11:34:04 »

Res lepo, da si našla leglo!! Wink
Seveda pa nam lahko zaupaš rodovniško ime kužka.. če ni skrivnost.. Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #263 : sobota, 15.11.2008 : 11:46:36 »

nadaja, vse dobro tebi in tvojemu novemu prijatelju.

Sicer pa ne razumem, zakaj bi bila nestrpna, grozna in sebicna, ce ne dovolim uporabe foruma za preprodajo in sirjenje sumljivih informacij? Upam, da ljudje, ki so ti tako nesebicno brezplacno pomagali, vedo kaj delajo in da bo pes kupljen pri preverjenem vzreditelju in ne preko telefonske stevilke, kjer se da dobiti vse pasme.
Ja, cas je denar in tale forum je poleg casa tudi denar, kot je tvoj bodoci pes denar in kot je denar kupnina za prodajalca. Zelis kaj prispevati ali menis, da je vzrdzevanje foruma moje dobrodelno poslanstvo, ko si dovolis meni pritikati take nemarne lastnosti? Upam, da v sluzbi delas zastonj. Z nakupom tvojega psa in s tvojimi zeljami za nakup psa nimam jaz nic, zato ti tudi nisem prav nic dolzna. Niti zastonj informacij dajat ali omogocat, da prides do njih. Nakup in prodaja psa namrec nikakor nista dobrodelni dejanji.
Logiran

nadaja
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #264 : sobota, 15.11.2008 : 16:56:59 »

Hvala za lepe želje.
Nisem kupila psa od preprodajalcev. Sem že kupovala in imela 2 psa, dolgo časa sem tudi vozila svojega psa v kinološko društvo, tako da poznam in vem nekaj stvari. Ampak saj ni važno. To je moje prvo sodelovanje na kakem forumu ne poznam delovanja, itd.. Želela sem pa samo informacijo, če mogoče ve kdo za kako leglo ali na koga se mogoče lahko obrnem. Pač sem si predstavljala forum tako, da se dobi tudi kakšno tako informacijo, nisem vedela kakšen forum je to in želela takega pogovora.
Bo iz Hrvaške.

Lep pozdrav
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #265 : torek, 18.11.2008 : 15:57:09 »

nadaja, daj slikice gor, ko ga dobis....Smiley

lep dan,
m
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #266 : sreda, 03.12.2008 : 10:23:11 »

nadaja, a mas ze bostoncka doma?Huh
povej, povej...Smiley
Logiran
mileva
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #267 : četrtek, 18.12.2008 : 15:04:14 »

Zuma, kako je kaj tvoj boston?
sploh nihce vec ne sodeluje na forumu, prav bedno....
 Shocked Shocked Huh
Logiran
Nedeljski
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #268 : torek, 13.01.2009 : 00:29:40 »

Prosim za pomoč

Sem novinar Nedeljca, avtor teksta Iščemo psa za predsednika. Nujno iščem kakšnega lastnika bostonskega terierja. Naj se mi oglasi na telefon 041/697-344 ali na mail: tomaz.bukovec@dnevnik.si.
t
Logiran
Zuma
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #269 : torek, 20.01.2009 : 21:01:12 »

Zivjo vsem...

ufff, po dolgem času da se malo oglasim...  Moj mali gremlin raste in raste, sedaj ima 6 mesecev in 6.30 kg, tako da se vsaj nekje poznajo vse tiste vreče hrane, ki v sekundi izginevajo izpod gobčka. Prav tako me Zuma preseneča iz dneva v dan s svojimi vragolijami in simpatičnimi izpadi  Cheesy Cheesy  Upam, da bo kmalu kaj lepše vreme, da se lahko kje dobimo in da se zverine spoznajo.

Ta vikend sem bil na razstavi in presenečen ugotovil, da ni bilo razstavljenega nobenega slo. bostončka! Bili so sami napudrani in sploh upedenani italjanski bostoni Huh  Midva sva se sicer imela namen iti pokazati, vendar pa sva zamudila prijavni rok   sram 

lep pozdrav
Marko
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines