mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:04:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Že na začetku z nemškim boxerjem?
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Že na začetku z nemškim boxerjem?  (Prebrano 21412 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #90 : torek, 05.08.2008 : 13:08:20 »

pa kaj je z vami?
lepo sem vprašala in če bi imeli vsaj malo dostojanstva, bi nazaj odgovorili lepo, ne pa da se vedno spravljate na ljudi, ki nič nočejo in bi le radi odgovore na svoje vprašanja.
pa nisem nobena šmrklja ampak človek. ti pa očitno bol spoštuješ pse kot nas ljudi? verjetno zato ker si sama psica? Grin
se grem stavit, da se spravlaš na mene le zato, ker mi v profili piše izpod 14let.
pa še nekaj, mene ne zanima rodovnik, da se bi potem hvalila, ampak le, da je pes zdrav in družinski član. kaj pa ti, ko maš oz boš mela otroke, bojo mel rodovnika?
vidim, da je tvoj pes zelo zdrav ko ma buhe. zelo lepo ga je gledat s tem ovratnikom, zgleda kot da ima satelitsko anteno.
vidiš, lahko smo tudi mi nesramni do vas (popolnih lastnikov). res malo se zamislite in nehajte poniževat drugih ljudi.

 Grin Grin Grin Grin Grin Cry Cry Grin Cry
 Lips Sealed
Logiran
Tetameta
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 181


« Odgovor #91 : torek, 05.08.2008 : 13:18:01 »

pa kaj je z vami?
lepo sem vprašala in če bi imeli vsaj malo dostojanstva, bi nazaj odgovorili lepo, ne pa da se vedno spravljate na ljudi, ki nič nočejo in bi le radi odgovore na svoje vprašanja.
pa nisem nobena šmrklja ampak človek. ti pa očitno bol spoštuješ pse kot nas ljudi? verjetno zato ker si sama psica? Grin
se grem stavit, da se spravlaš na mene le zato, ker mi v profili piše izpod 14let.
pa še nekaj, mene ne zanima rodovnik, da se bi potem hvalila, ampak le, da je pes zdrav in družinski član. kaj pa ti, ko maš oz boš mela otroke, bojo mel rodovnika?
vidim, da je tvoj pes zelo zdrav ko ma buhe. zelo lepo ga je gledat s tem ovratnikom, zgleda kot da ima satelitsko anteno.
vidiš, lahko smo tudi mi nesramni do vas (popolnih lastnikov). res malo se zamislite in nehajte poniževat drugih ljudi.
ROFL... Tole pisanje je pa že tok žalostno, da je kar smešno...  Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #92 : torek, 05.08.2008 : 13:29:00 »

Glossy lahko od tega trenutka dalje samo bere ta forum, ne more pa na njega nic vec pisati.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #93 : torek, 05.08.2008 : 13:33:58 »

Adijo pamet! Smrklja ja, bo kar držalo. Se vidi, da so počtnice. sram

... ljudi, ki nič nočejo in bi le radi odgovore na svoje vprašanja...

Misliš ljudi, ki želijo izključno takšne odgovore, kot so jim po godu, kakšne neprijetne pa bohnedaj slišati!? Huh

Pa srečno kje drugje, mi se bomo prav fajn imeli tukaj! Bye bye
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #94 : torek, 05.08.2008 : 13:34:52 »

P.S. Tetameta tvoja slika v avatarju mi je tooook kjut Kiss Cheesy
Logiran

Tetameta
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 181


« Odgovor #95 : torek, 05.08.2008 : 13:39:11 »

P.S. Tetameta tvoja slika v avatarju mi je tooook kjut Kiss Cheesy
Well, thank you...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #96 : torek, 05.08.2008 : 14:30:46 »

Glossy, nihče se nate ni "spravljal" samo zato, ker si "otrok do 14 let". Vsi nasveti so bili dobronamerni, pa čeprav ti tega seveda ne verjameš. In če je kdo povedal malo bolj naravnost, je to samo zato, ker se vsi - razen tebe očitno - zavedamo, da spet enega "rodovniškega psa brez rodovnika" čaka žalostna usoda brez prave vzgoje in tiste vezi med človekom in živaljo - psom, mačko, kuščarjem ali glisto, to sploh ni važno - pri vas ta pes ne bo dobil.  Če zdaj sikaš pred računalnikom name -tudi sama imam mešanko doma, krasen pes je.  Ni pa polarna pasma, ki bi ji pasalo biti zunaj - pa še polarci pridejo radi kdaj noter, verjemi.

Upam, da si vse skupaj pisala iz čistega dolgčasa, ker med počitnicami nimaš dovolj drugih zaposlitev in upam, da so vsaj tvoji starši malo bolj odprte glave. Vzemi si čas in še enkrat preberi vse, kar je bilo napisano v tej temi, pa vsaj poskusi razumeti, da vse piše v dobro psa. Zate nam je vseeno.
Če ne razumeš, pa pojdi zdaj hitro pisat na tisti drug forum, kar ti je že nekdo svetoval, pa nimam zdaj časa iskat imena. Pa se tam pritožuj nad odraslimi s tega foruma, ki smo vsi malo čez les (in nam je prav vseeno, če tako misliš).  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #97 : torek, 05.08.2008 : 14:32:38 »

Haloooooooooooooooooo   Shocked  
Sej ne morem verjet svojim očem.

Veš kaj bi jaz dala tebi Glossy ...

Tole... pa ga imej v pesjaku  Angry  Ker to je tip psa, ki bi ustrezal družinam kot ste vi.



* bokser.jpg (23.84 KB, 300x300 - pogledano 347 krat.)
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #98 : torek, 05.08.2008 : 14:57:31 »

pa kaj je z vami?
lepo sem vprašala in če bi imeli vsaj malo dostojanstva, bi nazaj odgovorili lepo, ne pa da se vedno spravljate na ljudi, ki nič nočejo in bi le radi odgovore na svoje vprašanja.
pa nisem nobena šmrklja ampak človek. ti pa očitno bol spoštuješ pse kot nas ljudi? verjetno zato ker si sama psica? Grin
se grem stavit, da se spravlaš na mene le zato, ker mi v profili piše izpod 14let.
pa še nekaj, mene ne zanima rodovnik, da se bi potem hvalila, ampak le, da je pes zdrav in družinski član. kaj pa ti, ko maš oz boš mela otroke, bojo mel rodovnika?
vidim, da je tvoj pes zelo zdrav ko ma buhe. zelo lepo ga je gledat s tem ovratnikom, zgleda kot da ima satelitsko anteno.
vidiš, lahko smo tudi mi nesramni do vas (popolnih lastnikov). res malo se zamislite in nehajte poniževat drugih ljudi.

 Grin Grin Predvidevam, da je tole name letalo, saj imam v avatarju Oskarja z ovratnikom.
Spoštujem vsako živo bitje, čeprav očitno delam napako. Ne vem s kakšno pravico me žališ, da sem psica. Pa me sploh ne gane, saj imamo opravka z nekom, ki misli samo nase, ki pojma nima o rodovniku, kaj šele o psih. Če pa pomislim bi tole psico lahko vzela kot kompliment. Sem rajši psica, kot pa, da me kdo enači s takšnim človekom kot si ti.
In ne, ne spravljam se nate, ker si pod 14 (mimogrede kdo se sploh spravlja nate?) Hočemo ti pomagati, da ne bi pes trpel, ampak ti egoistočno naprej pelješ svoje. Zamisli se malo nad sabo. In verjemi, enako bi pisala, če bi nekdo v srednjih letih prišel na forum in klatil takšne bedarije. In pa če bi se ljudje spravljali nate zaradi starosti, bi se potem lahko tudi name, saj sem samo kakšno leto starejša.
Rodovnik ni za hvaljenje. Rodovnik je še kako pomemben. Ampak se mi preprosto ne da, saj je tu že toliko obstoječih tem glede tega. Če bi se vsaj malo pobrigala glede bodočega psa, bi si tudi prebrala kaj o rodovniku, ne pa, da kupuješ na vrat na nos.
Tole kar si napisala o ovratniku in bolhah me je pa takoo nasmejalo + še en dokaz več, da nimaš pojma. Moj Oskar nima bolh. Ovratnik je nosil zaradi kastracije. Ker nikoli in nikdar nimamo namena producirati nerodovniške mladiče. 
Nikoli te nismo poniževali (kar ne velja obratno). Ker pa vidim, da si boš psa kupila iz čistega principa, brez kakršnegakoli znanja, lahko samo rečem ubogi pes.
Logiran
andrejaa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


« Odgovor #99 : torek, 05.08.2008 : 14:59:23 »

hehe, luštn ko vrag, tale kuža, pa še nč zahtevn.
glossy, pazi kje in kako kupuješ psa, če misliš imeti nerodovniškega, pojdi rajše v zavetišče, čistokrvni pa le naj ima rodovnik, ker je pri nas nešteto preprodajalcev in prodajajo bolane kužke. preberi si malo na forumu tudi o tem. strašne grdobije se delajo, zato tudi tako direktni odgovori  ljudi, ki imajo res radi živali.  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #100 : torek, 05.08.2008 : 15:11:07 »

Ma kje, po tem vsem ji tudi zavetiščnika ni za dajat. Bogi pes. Pliškota ja, pa nič druzga.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #101 : torek, 05.08.2008 : 17:16:13 »

Otrok do 14 let" piše

sem že veliko prebrala o tej pasmi in tudi psi mi niso tuji, saj sem imela koker španjela,labradorca in rotwailera. te pse smo imeli v boksu. zato me zanima kako se buldog obnaša, če živi zunaj? sploh kar se tiče zime.
hvala, lp Wink

In če računamo, da nobena od teh pasem ne živi manj kot. 10 let, WTF se je zgodilo s temi psi? Shocked Nakladaš, punca Smiley Pomojem je že skrajni čas da se tema zapre, ker je tu nekomu dolgčas hehe.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #102 : torek, 05.08.2008 : 17:30:43 »

Če bi se spravljali nate bi se spravljali tudi name..? Nisem stara še 15!
Pa se še noben ni kregal zmano...? Joj kriza kaj še čakate forumaši.. Roll Eyes Huh

Jah saj glede prejšnih psov sem pa že prej komentirala.. Lips Sealed
Bolje zate da psa ne boš imela, ali pa da se boš pred nakupom dobro pozanimala. Veš niso vsi na temu forumu popolni. Vsak naredi kiks. Ampak iz napak se učimo tudi če niso naše..
Preberi si najprej 7 knjig o psih, forum, pokliči vzreditelja (ta ti bo najbolje povedal),...
Ko boš pa to naredila pa začni iskati leglo. Pa ne misli da si premlada da bi toliko prebrala in da bodo tvoje očke potem boge.. Roll Eyes Če je vspelo meni toliko prebrat bo tudi tebi.. če si že tako želiš psa... Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #103 : torek, 05.08.2008 : 18:58:09 »

Se pardoniram, ker uletavam v temo, samo sem se zdajle naglas nasmejala...
Dejstvo je, da se nihče ne rodi učen, seveda se tudi Glossy ni. Ampak dejstvo je tudi, da osnovni bonton v teh letih (pa čeprav pod 14  Roll Eyes) bi pa že moral bit...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #104 : torek, 05.08.2008 : 20:18:53 »

Haloooooooooooooooooo   Shocked   
Sej ne morem verjet svojim očem.

Veš kaj bi jaz dala tebi Glossy ...

Tole... pa ga imej v pesjaku  Angry  Ker to je tip psa, ki bi ustrezal družinam kot ste vi.


hehe, kaj so tole grožnje, če ga smrklja ne vzame gre direkt v mikrovalovko?! Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Že na začetku z nemškim boxerjem?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines