mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 14:51:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 49802 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« : petek, 08.08.2008 : 05:33:49 »

Hola, včeraj popoldan sem šla v nov dom.  Smiley Med vožnjo sem bila pridna, sem skoraj celo pot prespala. Doma je kul - samo v mansardo ne smem, tam kraljujeta mačka (in menda hočeta imet svoj mir - ka pa vem, no...). Vse sem prešnofala. Tanova je ugotovila, da sem brihtna ko strela (alo - ja kaj pa je mislna?!) in me že hoče neki naučit. Neki malga, pravi. Kao osnovne zadeve. No dobr, ni nobenga problema, vse kapčim prou hitr.  Wink Vsi me majo u ibr radi.  Grin Tanovi je kar eno jezerce zlezlo v oči ene parkrat, sem vidla....Ja no, sej ni čudn - sem res cukr da ga ni pod soncem!
No eno pripombo pa imam -  mačka res ne vesta, kaj bi počela z mano. Jst bi se rada igrala z njima, tko da prav milo cvilim, ko me gledata z varne razdalje (in višine)...z velikimi črnimi očmi.  Sad Mam filing, da z Minimucom bova prou hmau na "ti", Srečko se me pa ornk boji. Eh...kukr da sem ena velika zlobna mrcina, tko se vede. Bučman. No v glavnem, je rekla tanova, da se bomo počas tud z mačkonarjema lepo spoznali in ni nobene panike. Tolk zaenkrat. Fotke bojo. Aja, Smetka - hvala za ovratnico, je skor tolk lušna kukr jst!

P.s.: a veste, kva (že spet!?) bere moja tanova? eno tako pisano knjigo, ka se ji reče "Psi za telebane". ejejej....  Roll Eyes
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1 : petek, 08.08.2008 : 06:26:40 »

P.s.: a veste, kva (že spet!?) bere moja tanova? eno tako pisano knjigo, ka se ji reče "Psi za telebane". ejejej....  Roll Eyes

Jp, zdej si ga pa naj*****  Grin Grin Grin

Čestitke "tanovi" in tanovi, pa fajn se imejte  Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2 : petek, 08.08.2008 : 07:21:08 »

Kako sem vesela! Dobila si zelo luškano kužico. Me pa nekaj zanima: glede na to, da je bil opis te psičke kot perfektna za agility ali kaj podobnega, bosta delali kaj v tej smeri?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3 : petek, 08.08.2008 : 08:18:35 »

jst ne vem, kera smer je pravzaprav tole - ampak takle načrt imam (in upam, da me bo ostala familija podprla....mal mi kdo hoče najedat v smeri "pa dej no, kva buzeriraš srčka, dej mu že no gmah" Angry ): da jo naučim uboganja osnovnih zadev (sedi, lezi, tačka, daj, prinašanja...no pa tkle, bomo vidli, kaj še v Telebanih piše Wink). Pa s tekom bom najbrž morala začet, čeprav to ni baš moja disciplina - da mal potrošva (Pikino) energijo  Cheesy (jst je žal nimam baš "za preč metat"). Ampak vse tole ni agility, ane, pač pa osnovni bonton. No, korak za korakom bomo šli, pa spotoma vidli, kam - cilj pa imamo. Tole našo Cukro Piko lepo vzgojit. Ne, narobe sm rekla: še naprej lepo vzgajat in s tem nadaljevat Smetkino začeto delo. Smiley Roll Eyes
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4 : petek, 08.08.2008 : 10:19:24 »

Take stvari je pa tko fajn prebrat! Cheesy  Uživajte 100 na uro in poročajte nam o vseh novostih. Hov hov, Pika! Minimucu pa en mijav.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #5 : petek, 08.08.2008 : 10:57:16 »


P.s.: a veste, kva (že spet!?) bere moja tanova? eno tako pisano knjigo, ka se ji reče "Psi za telebane". ejejej....  Roll Eyes

A tvoja tud?? Nauš vrjela, moja tud, pa še vsi ostali zravn... pol pa mojo vsi sikirajo, da me matra, k skoz neki hoče, men se pa čist zmeša k končno pride iz službe, k vem da bova spet une njene uganke počele po stanovanju al pa vrtu...

LP od Čipke

ps: aja, uni muci niso nč tazga, sam ne jih preveč lovit k kakšn zna mal upraskat, sam počas morš...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 09.08.2008 : 14:38:35 »

ej te muce...... Srečko se je popolnoma distanciral od družine (to pomen tud od mene, sevede).  Sad Dvakrat dnevno ga še vidimo za minutko prit v "spodnje prostore", da prečekira, če mu še "grozi nevarnost"  - mu bom že dala nevarnost, ja. Prav milo cvilčkam in ga najljubkejše gledam, samo malo bi se pobucala - on pa čavo, gre gor in ga ni. Undecided  Upam, da se bo "odtajal" tja do zime, če prej ne....  Minimuc je pa iz mal drugačnega testa. Mogoče zato, ker je tud bivši Horjulc? Sicer me tud še ne mara vohat prav blizu sebe, ampak me pa nostop (=kadar slučajno ne spi) opazuje z varne razdalje oz. še raje kombinacije razdalja + višina. Stopnice v zgornje prostore, kamor jaz ne smem (mi rečejo zmer "fujtofuj - to gotov pomen, da ne smem, ka me pol ful pohvaljo, ka se obrnem in pridem nazaj dol...) so ta višina, da ne bo kšne pomote. Jah no, bo že.
Tanova se gre pa spet matrat s fotkami - res ne vem, zakva ji tole dela preglavice....da me boste vidl. Ene par fletnih fotk je že na aparatu. Pa še bojo, je rekla.  :)Jah sej, ženska ni čist pr seb...kar skoz se nehi smehlja že odkar sva se spoznale. A misle da je Mona Liza a kva?! Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 09.08.2008 : 15:09:47 »

HA!  Ratal, zgleda. Mal komentarja: klele sem zlezla na sineta od tanove. Zmer zlezem na kšnga. Mi tko paše...pa mojim ljudem tud, kar topijo se pod mano. No dobr, bom pač potrpela še naprej pa nanje lezla, če jim je tko všeč.  Wink
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/HPIM2696.jpg

Tole je pa moja pojstla. No mal jo pustim tud tanovima dvema. Če me zlo lepo prosta, drgač je pa kar cela zame. Ka sm tkoooo velika....cukra, mi rečeta. Sm pa mislna, da sem Pika... Grin
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/HPIM2698.jpg
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #8 : sobota, 09.08.2008 : 15:42:35 »

Uživačka! Cheesy
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #9 : sobota, 09.08.2008 : 18:16:55 »

Ej Pika sam en nasvet- sama sem tudi poskusila s spanjem na postelji, pa me šefica vrže dol (no zdej vem kaj dol pomen), pa se kao nočem zment za tisto postro, se lepo v svojo zvijem, k je itak ob njeni. Pa če se dost dolg delam da me postelja ne gane, me zjutraj spustita na kakšno urico crklanja Smiley to je fuuul fino  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 10.08.2008 : 10:43:14 »

Pika sporoča: ha, danes so me peljali v gore. Na Šmarjetno goro smo šli. Žal sta tanovadva pozablja fotoaparat, tko da dokaza nimam - ampak RES, verjemte, res sem bla gor. Pa dol. Čisto sama sem hodila celo pot. Super je blo.  Smiley Sta rekla - še parkrat tkole na tole tamalo goro, pol pa že na Jošta. Se reče, da je Jošt mal večja gora. Ma ni panike, pridem kamor češ!  Grin
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #11 : nedelja, 10.08.2008 : 11:21:06 »

Jošt je super Smiley Ti si bolj moje velikosti, bi se mogoče kdaj mogle dobit na kakšnem horjulskem play-dejtu Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 10.08.2008 : 20:52:57 »

ka pa če bi se najprej povohale na Joštu? A si ti tud Gorenjka? Ampak ti se mi zdiš ful velika, Čipka - no ne kukr kšn orjaški malamut a kva so že, ampak tud ne prou mejhna. Jst sem pa zdej še mejhna in ful suhica in mtka tanova je rekla, da morm mal se zredit pa ne preveč zrast. No pol se pa pjt.....
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #13 : ponedeljek, 11.08.2008 : 16:10:29 »

uf mam celih 7 kg Smiley... se kaj povohamo na Joštu mogoče res Smiley
Aja, pa sem iz Kranja itak...

LP
Čipka
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #14 : ponedeljek, 11.08.2008 : 16:31:37 »

Ja, hudo je na tem svet, ane Pika. Wink Grin
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines