mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:56:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 49417 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 11.08.2008 : 20:56:31 »

ej, mara, res je hudo....danes so me skopali. Fej in fuj....na začetku, potem sem pa že celo malo uživala, no ampak nisem hotla prav preveč pokazat, da se mi je kr zaluštal.  Wink Lepo počas je treba tanove navajat na užitke.  Tongue
Ej Čipka, ja kul, pol si pa tud mušja kategorija, superca!  Roll Eyes Pa še Kranjčanka - jst tud! Že šnofam po zraku, v keri smeri bi te najdla.... Jst pa vagam 5,4 kg, je reku sine od tanove, ka se je zvagu sam pa pol še z mano. Še mau, pa bom našibala Minimuca v kilah! Aja pa še to, donc je Smetka povedala tanovi ene čire čare in tanova je ubogala in z mucom Srečkotom sva že na ti (no isva še zaljubljena, ampak kolega pa že kar) - Minimuc pa še mal paniko zganja. Bomo jutri ponovili čire čare in bo tudi tale oranžna zverina "moja"! Cheesy Grin Wink
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #16 : torek, 12.08.2008 : 08:32:57 »

U jest sm mela tud tolk kil ko so me domov prnesl... ampak z ustrezno prehrano in podaljšanimi nogami sem se mal "poredila". Vohaš me v smeri Čirč, tak da me zjutraj in zvečer običajno najdeš na polju če ne na Joštu, al pa celo v mestu k me moja ta nova ene 4x na tedn vleče na sangrio v mesto... On ma svojo sangrio (ki mimogrede ni slaba), jest pa svoj sprehod Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #17 : torek, 12.08.2008 : 08:52:53 »

Čipka, a veš kva, kar je preveč, je pa preveč - tole pa ratuje že prou kičast! Jst sm tud u Čirčah - no pač u eni od ulic tam je moja hiša. RES, prsežem. Guna tanartabl rumena s tanartalepšimi bršlinkami (no, moja se neki baha z njimi - mogoče pa clo res, ka pa vem). Kva če bi tvoja poklicala mojo, da vidta, če nisva midve še clo samo ene tri hiše narazen pa se zmenta kdaj za na kšno sangrio it (moja jo ma tud rada, so bli letos u Španiji na dopustu, pa je en večer teklo, teklo...), da se midve u miru povohava, a? 041-991-682
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #18 : torek, 12.08.2008 : 08:59:20 »

Ne morš vrjet Pika... dej jo bom našuntala... midve sva čist pr videoteki... no sej nas je več Smiley Sam tega reda v tej bajti jest še nism pogruntala kdo je komu kaj, jest sam vem da me vsi crkaljo jest se jim pa pustim Smiley
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #19 : torek, 12.08.2008 : 13:43:14 »

u Pika saj res... kako je s tvojo šolo? Ker sem včeraj slišala, da bo mala šola mogoče že naslednji teden ali pa čez 14 dni... na KVRP Kranj (Klub vodnikov reševalnih psov Kranj). Poligon imajo v Struževem tam kjer je strelišče. Google ti bo dal tudi telefonsko če te zanima. Samo v vednost- moja pravi, da bo poklicala tvojo verjetno še ta teden sam da vidi kaj ji bo šefe tokrat naprtnil za nadure Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #20 : torek, 12.08.2008 : 20:43:14 »

ej Čipka - moja res razmišlja, da bi me pelala mau u šolo, ja....Ka sem tko brihtna, pravi.  Wink Smiley Cheesy Mora pa mal pobrskat po webu, da vidi, če bo zneslo s cajtom/službo/dnarjem. Drgač me pa sama mal uči, lepo počas, vsak dan po malem.
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #21 : torek, 12.08.2008 : 21:20:26 »

no no, ravno spomnila sem se nate, ko smo včeraj posali prvi črvi...
Na netu nč ne piše ti povem: 85€ za 10 ur (pon ali sreda od 19-20, preveri uro, ker tako je bilo čez poletje)... midve se mava fino, sam ne vem če ni to zarat mojih treh sušolcev Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : petek, 22.08.2008 : 09:29:29 »

tale horjulčica mi je poslala celo škatlo pombarčkov in majico od Žverc. hehe... zdaj sem tudi uradno huda  Tongue. hvala  Kiss.
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #23 : sobota, 23.08.2008 : 18:08:01 »

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeežešna, tkole delajo z mano.... Najprej me cartajo  Cheesy
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/Zvauce_SlavuskaRD_avg08005.jpg

potem me pa u službo pošljejo  Huh Angry
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/Zvauce_SlavuskaRD_avg08011.jpg

Smetka, pomagej!  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 28.08.2008 : 09:45:51 »

dragi moji, tole je pa več kot pasje življenje.  Angry So me špiknili pri vetu (kuga), pa sm slišala, da me bojo čez vsaj dva tedna špiknili še enkrat (steklina).  Angry A me hočjo moji celo preluknjat, a hočjo met cedilko za špagete, a kva?!  Huh  Tehtam pa 5,85 kg. Je rekla Urša (=en od mladičov od moje mamice), da sm bajsa. Ha - najprej nej si sama zrihta takele vitke dolge nogice, kot jih imam jaz, potem pa kšno reče (če že mora....) Wink Cheesy Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 28.08.2008 : 09:49:25 »

aja še tole sem vidla, da sem pozabla mal bl komentirat onole tadrugo fotko zgori ("....potem me pa u službo pošljejo"): očitno si domišljajo, da sem mačji pastir! Imam za past tegale Srečkota, pa še Minimuca (ni na fotki - no sej ga ne bi mogl spregledatm če bi biu.....). Tko kukr kačji pastirji kače pasejo, morm jst očitno mačke past. Svašta, res..... Toliko o gospodarski vlogi psov: vse, kar češ - od cedilke za špagete do mačjega pastirja.  Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #26 : četrtek, 28.08.2008 : 09:51:23 »

Uživačka mala Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #27 : četrtek, 28.08.2008 : 10:04:52 »

O brrrr, tud mene še čaka tale špikanje  Huh. Mislm, res boga revca si, no smo mi vsi, k nas tolk matrajo Roll Eyes.
A pol je hitr nehal bolet? Dej povej čist po resnic - k če je hitr nehal, pol ne bom velike štale zganjala Smiley, če pa še dolg boli, ga bom pa ornk sračkala Tongue, da bojo dobr premisll, a me bojo pelal še na tadrug ceplenje al ne Cool Cool Cool.
Kr se pa službe tiče, bi pa jz rada mela eno tako družbo Kiss, da mi ne bi blo dolgčas, sam moja čist smrka, pa kiha, pa joka Cry (za kva že), k h komu pride, ka ma mačke u stanvanju Cry. Tko da mislm, da ne bo nč iz tega.
Srečka si, res  Wink Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 28.08.2008 : 10:54:11 »

ej kocka - moja je rekla, da če bi kr naenkrat fasala gunole reč ka tvoja kiha zarad nje, se ji reče elergija al tko nekak - da bi kr umrla od žalosti. Pa sem jo mal polizala po nosu za pocrklanje in mi je rekla - dej no, smotka, sej mam tebe tud ful rada  Cheesy, ampak brez muckov pa useen ne bi mogla žvet. No prou, sem si rekla - sej jih mam jst tud rada, nadloge kosmate zoprne.... Wink
Logiran
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #29 : četrtek, 28.08.2008 : 10:59:30 »

Lepa  Pikica je Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines