mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 20:52:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 49856 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #45 : torek, 09.09.2008 : 07:20:18 »

o hvala, vsak takle praktičen nasvet prav pride! Je mamica že dala Polija na današnji nakupovalni seznam, hrenovke mamo pa itak zmer na zalogi.  Cheesy
Ej pa še tole - včerej mi je izpadel zobek! Je zobna miška prec prinesla frizbija. Pa še en se mi ruka.....kva nek mi bo zobna miška prnesla za tega?  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #46 : torek, 09.09.2008 : 07:24:05 »

Še enga frizbija  Grin Grin
Baje jih zobki hit uničjo...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #47 : torek, 09.09.2008 : 08:32:56 »

Hehe, luštna si, Pika Grin
kocka, sam če bodo vsi ven popadal bodo frizbiji kot novi dokler 'ta zaresni' zobki ne poženejo Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #48 : torek, 09.09.2008 : 08:41:02 »

Ja, sam bojo pa vedno na zalogi  Cool
Sej je bil hec! Mami od Pike - ne ji delat zaloge  Tongue
 Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #49 : torek, 09.09.2008 : 08:51:00 »

ej ne bom delala zaloge frizbijev - sej majo dost izbire igrač (mal za Piko, pa mal za mojo dušo ...sej veste, kuko je s tem, kenede....  Wink Cheesy)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #50 : nedelja, 21.09.2008 : 19:25:54 »

ej alo - a kdo ve, a je dobr a slabo, če ti mamica reče, de maš noge dolge ka pondelk?! Men je donc to spet rekla, no pa ker me je zraven polupčkala, jst mislm, de to ni nč slabga. Wink  A kva.... No ne vem, pa sej ni važn, pondelki gor al pa dol - važni so polupčki.  Cheesy

hmmm....pa mi je še rekla, da sem ko manekenka. To pa po moje res ni dobr, zato kukr to so pa menda ene same afne....a kva?! Undecided  Shocked

Tole je pa fotka, na kateri se vidjo moje pondelkove noge pa de sm manekenka. Dejte mi no povedat - kuko se vam zdim?  Wink
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM2767.jpg
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #51 : nedelja, 21.09.2008 : 20:18:38 »

 Grin ampak si res dolginka no. Prav seksi Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #52 : ponedeljek, 22.09.2008 : 08:23:44 »

Ja, ženski del publike tlele pri nas ti je FUŠ  Roll Eyes
Seksi da je kej  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 25.09.2008 : 05:21:43 »

br jutr, dragi moji! Učer me je mamica peljala na cepljenje proti.....khm, kuko se že reče.....steklovini?!  Undecided  Mi je povedala, da je to ena taka huda bolezen, ka ti slina dol teče. Tko da res ne vem, če je špika sploh prjela, zato ka men še zmer slina dol teče, ka vidim kšnga mačkona....  Wink No v glavnem, ta špika je za zdravje neki dobra. Jst sem pa mislna, da je to cepljenje proti steklovini dobr zato, da te tačke ne bolijo, če bi lih kšno flašo pohodila....
Pa še zvagali so me. 6,7 kg. Mami mi je rekla, da sem bajsa.  Undecided No a veš kva, mami - dej poglej tistole tazadnjo mojo fotko pol pa reč še enkrat tole, če upaš. Ka boš ti mela takele pondelkove nogice, pol se pa lah spet oglasiš! Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #54 : četrtek, 25.09.2008 : 08:32:09 »

 Cheesy Cheesy Ej, ja, tale steklovina..... me je pa res nasmejala!


Lepotička! Uživajte!  Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #55 : četrtek, 25.09.2008 : 08:39:29 »

Super ste, heckoti. Bomo tudi mi prihodnjič proti steklovini cepili, jo je po vseh parkih dosti! Grin

Pikica, po kilcah si pa lahka peresna kategorija! Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #56 : četrtek, 25.09.2008 : 09:18:18 »

Pikica, po kilcah si pa lahka peresna kategorija! Grin
vis in nox, a ti tole mene hecaš a kva? Jst  mam šele 5 mescou, tko da...ne vem, no....  Undecided če bi bla maček, bi zdele rekla "puuuuurrrrrrrrrrr".... njim se itak vse j...e, mene pa postavca res skrbi.  Wink
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #57 : četrtek, 25.09.2008 : 09:43:46 »

Prav nič ni narobe, če maš nogice dolge ko pondelk Cheesy, prav čedkana si Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 01.10.2008 : 20:45:14 »

dragi moji, a sem vam že povedala, da sem mala šolarka? Ne? No ka pa se hecate, lihkar sem vam!  Cheesy V glavnem - za mano je tretja učna ura. In moja mamica je doživela na njih že dva šoka. V zvezi s tem, kakšno mišljenje imajo mnogi o mešancih (jst to nisem - jst sem mešanka, da ne bo pomote  Wink).

Šok št. 1: je mami mal čvekala tam z eno drugo mamico, pol pa tista vpraša, kakšne pasme da sem, pa reče mami, da sem mešanka, ona pa "o neeeeeeeeeeeeee - pa tkole lepa!?"
Šok št. 2: sem nardila eno vajo za 5+ (po lestvici od 1 do 5) in so bli vsi čist preč od navdušenja, pa praša ena drga mojo mamico, kašne pasme sem, ona pa spet, da sem mešanka, tista pa "o neeeeeeeeeeeeeeee - pa tkole brihtna!?"

Ja alo - kukr da morjo bot mešanci (no pa mešanke) po defaultu grdi pa zabiti.
Šok, šok.....

Drgač sem pa frajerka in res ful pridna. Še mačke mal bolš prenašam. Je najdla mamica eno zvijačo....več o tem pa kdaj drugič, ajprou.  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #59 : četrtek, 02.10.2008 : 07:54:13 »

O pridna Pika! Ti jih moraš pa kar šokirat nazaj s svojo pridnostjo in lepoto Kiss.
Kar se pa pasme tiče - tudi za Missy vprašajo - o kok je lepa pa prijazna, kakšne pasme pa je?
Nobene, jim odgovorim. Kakšne? spet vprašajo.
Ja nobene.
Potem me pa zabodeno gledajo, pa rečem da je no, Horjulski jazbečar Tongue.
Pa se poznavalsko nasmehnejo Roll Eyes.
Saj jim potem prav prijazno pojasnim da je mešanka in malo zgodbice naložim za zraven in so vsi čisto vzhičeni.
Ja taka promocija je najboljša  Wink

Bravo Pika, pa mami, kar tako naprej Kiss.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines