mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 23:28:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 49859 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #75 : sobota, 25.10.2008 : 19:26:58 »

Pika, ko bo foto natečaj "Jezički naših psov", boš ziher zmagala! Wink

Luškana si. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #76 : ponedeljek, 27.10.2008 : 09:12:29 »

Pikica ful si kjut Kiss. Naročnica mala, pokaži se nam še s fotkami z modne piste, sej si dolgonoga manekenka, a ne Cool?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #77 : ponedeljek, 27.10.2008 : 09:45:07 »

ej ne vem, kako bo kej s fotkami...učer je reku ati mamici, da sm kot en oblečen prašiček  Angry in zdej se mal kuja. Desci prtegneni, ka pa se oni spoznajo na takle, zebe jih pa tud manj kot nas punce, ane - kar tih nej bojo! Roll Eyes
Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #78 : ponedeljek, 27.10.2008 : 15:07:09 »

...učer je reku ati mamici, da sm kot en oblečen prašiček  Angry

 Grin Grin Grin Sem se skoraj sesedla iz stola, ko sem tole prebrala  Grin Grin Grin
Pikica lepa, ti že ne moreš izgledat kot oblečen prašiček...tvoj ati res nima pojma  Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #79 : sobota, 15.11.2008 : 21:33:29 »

Jaz sem pa dans imela čast tole Pikico spoznat Cheesy Kolk je pa to en lušten, prijazen, mehak in mečkabilen kuža Kiss Takoj se namontira v naročje in bolj jo stiskaš in čohaš, boljše je. Lupčke itak tala kot vsak taprav Horjulc, doseže pa s svojim kolibri jezičkom vse špranje na obrazu pa tud fajn umije očala Grin

Skratka, upam da jo bom še kdaj lahko prišla premečkat Smiley

oaza, pa veš kaj sem danes gledala? Ko so bli na mizi Pombärčki pa
ČIPS... [hint, hint] Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #80 : nedelja, 16.11.2008 : 09:22:54 »

Jaz sem pa dans imela čast tole Pikico spoznat Cheesy Kolk je pa to en lušten, prijazen, mehak in mečkabilen kuža Kiss Takoj se namontira v naročje in bolj jo stiskaš in čohaš, boljše je. Lupčke itak tala kot vsak taprav Horjulc, doseže pa s svojim kolibri jezičkom vse špranje na obrazu pa tud fajn umije očala Grin

Skratka, upam da jo bom še kdaj lahko prišla premečkat Smiley

oaza, pa veš kaj sem danes gledala? Ko so bli na mizi Pombärčki pa
ČIPS... [hint, hint] Grin

ja, tale naš sonček od Pike je res ena taka kuža, da se včasih vprašam, če ni mogoče muca - tko zelo mečkabilna (jst rečem muckapilna) je. Pa preteguje se tudi že čisto po mačje. Wink

Kolibri jeziček.....ha, tole si pa dobr rekla, čist res je tak! Vse kotičke doseže! Cheesy

Zala_  - seveda jo lahko prideš še kdaj pomečkat. Kadarkoli! Vedno te bomo veseli. Smiley Pa lahko se kdaj zmenimo za kakšen hribovski podvig (=Šmarjetna, Jošt, Jakob, Križna gora, Lubnik...takle) Roll Eyes

Ej Zala_ , ti ti nagajivka, tole o č(Č)ipsu....a veš, da sem šla prav pobrskat, če nima Smetka na zalogi mogoče še kšne k(K)okice!  Grin Ne ne, bomo zgleda kar pri eni kuži ostali. Še z njo me/nas čaka še dosti dela. Kot prvo jo moram, moram, MORAM navadit ljubezni do mačk. No mislim - malce bolj NEŽNE ljubezni do mačk. Potem bomo pa videli, kako naprej. Wink

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #81 : nedelja, 16.11.2008 : 17:13:23 »

Lahko gremo nekam skup, ja. Samo moramo najprej it kam malo krajše, ker naša Glu ni navdušena nad mladimi, energije polnimi psi Smiley Recimo Cockta ji ni bila ravno po godu, je kar renčala nanjo, Pika je pa lih ena taka skokica sram

Sej nočem bit tečna, samo po imenih bi res fajn skup pasala. Jaz sem rekla da če bom kdaj imela še psa, bo Kleber (lepilo po nemško) Grin

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #82 : ponedeljek, 24.11.2008 : 18:47:28 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, danes sem doživela svoj prvi sneg!  Cheesy Cheesy Cheesy
Super je, ko ga moja brca in skačem za kepicami.  Grin In dooober, kot en XXL light sladoled. Tko je rekla moja - jst ne vem, kašn je sladoled, mi ga ne da nič za probat, požrešnica.  Undecided
Smetka - a lahko, lepo prosim, nardiš en aneks k moji posvojitveni pogodbi, ki bo vključil še sladoled in ostale pregrešne zadeve? V zmernih mejah? A? Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #83 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:21:40 »

 Grin jeeeeeeeeeee sneg. Al je dober  Cheesy. Mi bi ga tudi. Kakega pa imate? Jagodnega  Roll Eyes Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #84 : ponedeljek, 24.11.2008 : 21:59:47 »

moonbeam, mami je rekla, da ni jagodni - jst pa itak ne vem, zato ker...no saj sem zgoraj napisala (=ona vsega sama požre Angry Lips Sealed).
Pa saj sem vidla, da ste bli s Flipom tudi na snegu - samo ste se peljali malce višje. Wink Jaz pa stopim iz hiše in hoooooooop u sneg. Kulsko je! Cheesy
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #85 : torek, 25.11.2008 : 07:50:51 »

Danes prvič gledal fotke Pike. Pika, vem, da  se ženskam ne sme tole rečt tako direktno, a vseeno - ful si fletna!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #86 : torek, 25.11.2008 : 07:59:16 »

O, zdravo Pikica Smiley
Sneg maš rada, kaj. Tud jest ga mam, veš. Sva torej že dve na light sladoledu. Sam je ena razlika med tvojo pa mojo veš Pika - tvoji se popapan sladoled nč ne pozna (ka baje rada športa), moji pa fejst Angry. Sam se je pa pol ful luštn pri moji stiskat, k je tko mehka Roll Eyes Tongue
Naj vam ga še velik zapade tam na gorenjskem, da boš lahko snežake delala, pa mami pozdrav!
Čau bau od Missy Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #87 : torek, 25.11.2008 : 09:17:47 »

iiiiiiiiii, RIs - pa ker norc ti je reku, da se ženskam ne sme takle rečt tkole direktno?!  Angry Ga bom zbutala!  Wink
Meni prav paše takale pohvala...ja res hvala, no (pa še kdaj! Grin)
Missy, sej je moja tud mehka, ka se vedno z dekcam pokriva!  Tongue
Mami se zahvaljuje za pozdravčke in pozdravlja tvojo.
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #88 : torek, 25.11.2008 : 12:22:33 »

iiiiiiiiii, RIs - pa ker norc ti je reku, da se ženskam ne sme takle rečt tkole direktno?! Angry Ga bom zbutala! Wink

Moja žena?! Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #89 : torek, 25.11.2008 : 13:47:51 »

 Lips Sealed Angry Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines