mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 12:47:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 50152 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #150 : torek, 24.02.2009 : 21:14:15 »

Prideš na naše vadišče ob reki Savi, na naši spletki je zemljevid ( www.kd-krim.si ), prideš brez pesjanke.

K
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #151 : torek, 24.02.2009 : 21:52:43 »

hvala. Pridem. Upam na dobre novice za naprej!
 Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #152 : torek, 24.02.2009 : 22:08:13 »

Smet diši, prav diši, tako po sladkem in nežnem ... Lana pa zaudarja u nulo. Pa jo skopamo enkrat na mesec, da lahko preživimo. Pol ma pa tamala še nagnjenja po tleh se vlačit, ehja, to je zabava.

Moj Bučko tud cel tako lepo diši  Kiss

Pika, pozdravček od naše pasje in mačje bande  Kiss Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #153 : sreda, 25.02.2009 : 09:25:21 »

Prideš na naše vadišče ob reki Savi, na naši spletki je zemljevid ( www.kd-krim.si ), prideš brez pesjanke.
Oaza, al' mene povabiš na kufe, pa ti vse povem...  Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #154 : sreda, 25.02.2009 : 13:32:16 »

alexx, ma ti lah prideš na kufe brez, da te povabim - se razume! Samo prej me zvrcni, ker popoldan občasno testiram, kako se počutjo nakavčni kužeki, pa takrat seveda nisem za kufe na razpolago. Wink Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #155 : nedelja, 08.03.2009 : 18:54:18 »

ej folk, to vam pa prou morm povedat kuj prec zdele. Cheesy
Sem danes spoznala enga debestičnega kužeka, no ni ravno kužek, ga je za ene 4 mene + dlaka = za ene 5 men. Don mu je ime in je car. Ga mam ful rada  Kiss pa on mene tudi.
Smo šli z njegovima dvonožcema mal šibat po polju. Oba sva bla pridna u nulo in fuuuul sva se poštekala. Moja je zraven spotoma mela še eno NO terapijo, al kako se že reče, ker ma NOstrofobijo. Je bla ona tud cela vesela, skori tko kukr jst. Tale Don je, vam rečem, car od carova. Kšna fotka bo prletela v kratkem (je bla pa moja, da jo na tem mestu SPET (!!) malo okaram, itak donc spet brez fotkiča, tko da jo je Donov "atek" rešu, tozadevno).
Don ma tud ful fajno "mtko"  Cheesy pa "ateka" Cheesy, sem si ji kar mal prisvojila in ju malce ljubosumno čuvala pred Donom. Da ju ne bi preveč polupčkov. Sej jih lah še pol, doma, ka mene ni zraven, a ni tko.
Ajooooooj, zdej pa počivat, sem toooooooolk zmatrana de prou ne morš. Roll Eyes
Moja je pa rekla, da gre delat spet tisto raziskavo al testiranje a kakorkoli že pač, o počutju nakavčnih kužekov. To mora bit hudo zahtevna raziskava, ker je sploh ne neha delat. Wink
No se vidmo pa slišmo spet v kratkem!
Don, lubi moj - sej se kmal spet vidva, kenede! Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #156 : nedelja, 08.03.2009 : 21:29:19 »

Joj, Pik(ica) moja... men' je k'r mal' nerodn' k tole berem!  sram
J'z tud' zejle že napol spim... pa tebe sanjam!  Roll Eyes 
Tud' men' je b'lo tkooooo fino danes. In sem čist' presenečen kakšna fejst pa pogumna babnica si!
http://www.moj-album.com/slike/10618755/0e5eEo8jJmvsAXUy.jpg

Pomoje s'm se k'r mal' zalubu... al' kuko se že temu reče?!?   Wink
Pošiljam ti en najlepši poljubček za lahko noč (takega k sem ti jih ful dal takrat, ko naši taveliki niso gledali!)   Wink Kiss
http://www.moj-album.com/slike/10618755/kLz49HVDbc5av6bS.jpg

(napisal Don)  Wink

ps: vem, da na tem forumu ne smejo drugi pisati pod našimi nicki, ampak upam, da boste tokrat oprostili!)  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #157 : ponedeljek, 09.03.2009 : 09:16:33 »

Pikica, tegale sem imela pa že tudi jaz mal na uču Cheesy, samo je bil moj bodoči mož Skoki tudi prisoten, pa se potem nisem nič grebla, da ne bi bil preveč ljubosumen Roll Eyes.
Dobr' si izbrala Kiss Kiss
Koš poljubčkov Donu in Pikici od Missy Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #158 : ponedeljek, 09.03.2009 : 10:59:11 »

O kaksen lepotec  Smiley. Ja Pika, tole si pa zadela na loteriji. Taksnega kolega bi pa jaz tudi imela  Tongue
Ampak ni mi jasno, al si ti tolk mala, al je pa Don tolk velik?  Roll Eyes  Pa vidim, da je tale Don zelo zazeljen samec, ko se pa tolk grebete zanj  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #159 : ponedeljek, 09.03.2009 : 11:03:17 »

Don je NORO velik samec Shocked Cheesy
Sori k se rinem v tvojo temo Pika, ne bom več Kiss Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #160 : ponedeljek, 09.03.2009 : 11:06:32 »

jst sem sicer res bolj pri tamalih Roll Eyes, ampak Don lubibubimoj Kiss je tkoooooo velik, res veeeeelik čudovit kosmatinc!  Cheesy
Lej sej sm napisala zgori: "ga je za ene 4 mene + dlaka = za ene 5 men."
Ma ja, sej ni čudn, da se vse grebemo za Dona - je  tko lep in postaven in fuuuul prijazen in (še kar) dobro kondicijo ma. Je še Mojo čist na rito vrglo, tolk je prijazen. Pa lep. Pa velik. Ajoooooj.... Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #161 : ponedeljek, 09.03.2009 : 11:09:31 »

aja pa ka smo lih pri noro velikih - sem vidla učer enga ŠE DOST VEČJIGA  Shocked , sej ne morš verjet, pa je res.
Kolk sem bla pol šele jst mjhna videt  Wink ....kar mal vase sem zlezla od same sreče, ka sem mela dva taka mačota bliz sebe! Cheesy Smiley Kiss Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #162 : ponedeljek, 09.03.2009 : 11:15:42 »

Ti si pa res frajerka, Pikili, dama pa dva bodigarda, ni kaj Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #163 : ponedeljek, 09.03.2009 : 17:32:59 »

jap, sem mjhna po telesu in velika po duši in srcu! Cheesy

Donc ma Moja ene nostalgične trenutke, je šla mal pogledat mojo staro temo in seveda so se ji učke prec "vnele", še najbolj "vnete" so bile v trenutku, ko je brala Xenin opis:
Saj se vsi pasji otroci veselijo življenja, anede...   ampak kako se ga pa tole bitjece, se pa skoraj ne da opisat - repek ji frfota na vse strani, sploh ne ve, kaj bi od samega navdušenja naredila in dobesedno smeji se na vso šnoflo!

ah ja, vnete učke... no da vam bo lažje (in Moji naslednjič, bo bo spet kej "čudna"), klele je link na mojo staro temo:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,24253.0.html

Zdaj morm pa mal počivat, predvsem spočit ušesa od "priiiiiiidna", "ja suuuuuuper punca" "braaaaaavo Pika"  Wink - sva mal vadle zadeve iz male šole in ....ja, no, sem bla pridna pa super pa takle.  Itak. Smiley
Moja je (spet?!) ugotovila samo eno pomanjkljivost, pa še to ne pri meni - namreč da se mora ona naučit onga taglasnga žvižganja skozi zobe, da bo preglasila ubrano ptičje zborovsko petje (pa bučno ropotanje trave pod mačjimi nogami in cviljenje mišk tam ene par deset metrov pod zemljo pa takole kaljenje sprehajalskega miru). Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #164 : torek, 10.03.2009 : 10:36:40 »

Hehe, kaj je meni dobro tebe brat, oaza88, aja sorry Pika  Kiss Kiss vedno me nasmeješ  Grin Wink
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines