mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 23:59:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 50334 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #210 : petek, 24.04.2009 : 07:06:35 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Cats - take "voščilnce" pa še ne! Grin
Ej hvala vsem za lepe želje, res  Smiley - pa spotoma vam šepnem, da moja zlata lubica praznuje 1.maja svoj prvi rojstni dan! Tko da - če je kdo za kufe, kej sladkega, slanega, mogoče raje kozarec ali dva mrzle vode, ......., imamo dneve odprtih vrat ma kar cel naslednji teden (kar bomo pač doma, upamo na lepo vreme in športanje - dogging na dogging! Cheesy)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #211 : petek, 01.05.2009 : 20:31:26 »

drage moje, dragi moji - živel 1.maj!  Cheesy

Jst sem tooooooolk utrujena od praznovanja tegale 1.maja, ki je letos tudi moj 1.rojstni dan!  Cheesy  Ful se je dogajalo, to prou ne morš - fotoreportaža sledi v naslednjih dneh. Ko malo k sebi pride tudi še Moja... Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #212 : četrtek, 07.05.2009 : 16:09:21 »

Pikilimikili, malo pozno, vendar iz srca: vse naj naj za tvoj mali jubilej! Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #213 : petek, 08.05.2009 : 10:36:52 »

Joj, res z zamudo, ampak vseeno iz srca, vse najboljše Pika  Kiss Kiss Kiss komaj čakam slikce!  Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #214 : petek, 22.05.2009 : 22:57:56 »

Stara ljudska modrost menda pravi, da kdor čaka, dočaka. No evo, pa bo. Fotoreportaža mojega rojstnega dne, ki se je zgodil natanko 1.maja. Letos. Prvič. Jupiiii!  Cheesy

Zjutraj smo se peljali v Sežano. To je bila moja prva daljša vožnja. Moja je rekla, da sem jo prestala za "sedi-pet". No prou. Wink Šli smo (tudi) v botanični park, klele se nahaja:
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3044.jpg

Prec na začetku sprehoda po parku se je zgodilo....se je zgodilo.... se je zgodilo, da sem gledala zlate ribice  Cheesy:
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3036.jpg

no, zgodilo se je še nekaj - oz. se ni zgodilo: prvič v življenju NIsem  Angry plavala. Sem čofnila noter med tele zlate piranhe, moja pa ck ck ck čisto refleksno mene ubogo zmočeno pasjo dušico "za kroglc" ven potegne. Tko da - NIsem plavala. Niti ni dokumentirano. Je bla Moja čist preč. Ajoooooj no....

Ful je lepo v tem botaničnem parku. Ena majhna reč, v bistvu, pa res ful lepo.  Smiley
Noter so ble tud ene ženske s kamnitim srcem  Angry. Sem jih nalajala, da jo blo veselje! Grin
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3041.jpg

Moj je spackou tudi eno gasilsko (kje je vidu kšnga gasilca, pojma nimam Roll Eyes), na kateri pa glavna zvezda dneva (=jst, itak!) skoraj manjka. No napnite oči, spodaj nekje se me vidi:
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3046.jpg

Po tem in onem smo se odpeljali domov. Tam me je čakalo darilo.  Cheesy Torte mi pa Moja ni spekla.  Undecided Zato, ker ne zna spečt spodobne pasje torte. Pa zato (tole naprej sicer ne razumem N-Č, no ampak dobr, mogoče boste pa vi), ker je morala oprsnico zadnjič malo povečat in zraven je rekla "punca, punca, tole pa...."  Shocked Huh
No evo darila. Igrače za sem in igrače za tja in bogami - tudi kakšna za v vodo. Torej enkrat pa BOM plavala, očitno! Cheesy
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3099.jpg

Moj kolega Srečko mi je pomagal vohat, če je slučaaaaaajno kje vmes skrita torta. Noup, ni je blo.  sram Pa sva fajn vse prevohala, res!

http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3100.jpg


In od NEplavanja in nalajevanja kamnitih gospa sem bila zmaaaaatrana.....:
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3051.jpg

pa zmaaaaaatrana..... (btw - štenge so požrli....khm....kako se jim že reče....molji, ja, molji so jih.Mogoče v sodelovanju z lubadarji, no ampak sej zdajle to nima veze, sam tolk, da ne bi kdo slučajno pomislu kej grdga tozadevno Angry...)
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3101.jpg

pa šeeeee zmaaaatrana....:
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Filjuskus/PIKA/HPIM3103.jpg

No ampak Moji še kar niso odnehali. Noup. Nou nou nou.  Angry
Po kosilu in kapučinu (ki mi kljub posebni priložnosti NI pripadel - kapučino mislm, za kosilo sem bla itak preveč izmučena, uboga reva) smo se nagrmadili v avto, cela familija (majke mi, ni jih malo, tehle Mojih!) in so me vlekli še nekam. Bom pa naslednjič poročala, kaj in kako je blo pa tam - zdajle se mi je kremplc na prstancu leve roke že mal znucou od tipkanja. OK? Zmenen? No - spet bo treba malce počaka. Ampak, kot sem rekla na začetku, onole o stari ljudski modrosti,..... Smiley Wink Tongue

Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #215 : petek, 22.05.2009 : 22:59:54 »

Kje je ta botanični vrt-po tabli sodeč je na naših koncih, samo se mi še sanja ne kje.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #216 : petek, 22.05.2009 : 23:06:12 »

Kje je ta botanični vrt-po tabli sodeč je na naših koncih, samo se mi še sanja ne kje.
Ja, sem slisala, da je pri Sezani ... Vem, da sem o njem nekaj brala, a sem pozabila.  A ni hecno, da niti ne vemo, kaj se nahaja blizu nas? Wink 
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #217 : petek, 22.05.2009 : 23:07:07 »

Ja, sem slisala, da je pri Sezani ... Vem, da sem o njem nekaj brala, a sem pozabila.  A ni hecno, da niti ne vemo, kaj se nahaja blizu nas? Wink 

Če pa se skoz za mačkami podimo  Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #218 : petek, 22.05.2009 : 23:16:15 »

Če pa se skoz za mačkami podimo  Wink
Hehe, no, saj tudi tako spoznavamo lepe kraje, ampak do tega botanicnega pa se nismo prisle.  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #219 : petek, 22.05.2009 : 23:18:39 »

Pikica lubica, saj vse lepo in prav, ampak, da so te pustili brez torte...  Roll Eyes Kako je že šla tista kletvica o bolhah tisočerih kamel al kaj?  Huh  Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #220 : petek, 22.05.2009 : 23:46:05 »

Molji in lubadarji pa ja  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #221 : sobota, 23.05.2009 : 10:55:51 »

Pikaaaaa!  Cheesy še dobro, da sem te našla. Tako blizu mene si se  potikala, lumpa, pa NČ Fickotu sporočila. A ti veš, da mamo tud mi v Komnu ene par zlatih ribic, pa ne samo to, mamo tudi Gospe Race!!! Pa vodo za plavat!

Tolk, da veš, za drugič, če boš imela željo svoje nove igračke sprobat v fajn mlakuži, pa če se boš spet po naših krajih potikala, reči Tvoji Oazi, naj se mi javi.
Pa pasjo družbo (enga mojega fajn prijatelja "Zlatkota") tud zrihtamo Wink

BTW (za ostale): Botaničnega parka v Sežani se skoraj ne da zgrešit. Takoj, ko izskočiš iz AC, in uletiš na "navadno" cesto za v center Sežane, je Botanični vrt prav na začetku mesta - desno.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #222 : ponedeljek, 01.06.2009 : 12:27:47 »

Ti, Pika - se mi zdi, da "mama" spet malce Dona rabi?!?  Roll Eyes
Kaj praviš?  Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #223 : ponedeljek, 01.06.2009 : 12:34:19 »

ja, Moja spet Dona rabi, očitno....a si prebrala v temi "Napad na mojega psa", kva se ji je zgodl?
No kdo je "moj pes", v bistvu ne vem (nisem najdla v slovarju, da bi bil "moj pes" istopomenka za "moja lubica", "ritka moja zlata",...pa takle..... kar sem jst, aneda, itak  Cheesy), ampak jst sem bla tud takrat zraven in ti povem -  res je bla boga boga in spet rabi Dona terapevta.
Ej pa ne rečem, da ga jaz tudi malce  Wink ne pogrešam... Bi se res lahko zmenli za kakšen randi (ja, ja, alexx, sej bom rekla Moji, da gresta tud na kufe, bom, bom, brez skrbi! Grin Tongue)

ej, vidiš, alexx, ti pa tvoj kufe - že v pasjih krogih so te skužili! Itak, sej ni čudno - vsi vrabci že čivkajo o tem.....  Grin Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #224 : nedelja, 07.06.2009 : 20:49:55 »

lepa hvala teti alexx  Kiss in teti Cats Kiss, ki sta mi dovolili, da sem jima danes dopoldan potacala hlače. Spredaj in zadaj, sem se potrudila - da bi ja kdo mislil, da je to pač tak vzorec. Roll Eyes

Pa lepa hvala lupčku Donu za dirke.  Kiss Kiss Kiss

Pa lepa hvala vsem ptičkom na Brdu, ki so me shujšali za 9,5 dkg, mojo pa za 12 dkg. Eh, pa dva lasa sta se ji zaradi njih na sivo pofarbala. Doma se je ornk pogovorila z mano in mi je rekla tudi, da sem jo ful obrukala. Pojma nimam, kaj je to, ampak bila je žalostna.  Undecided Do trenutka, ko sem ji skočila v objem in ji spucala špegle in je videla situacijo prec v lepši luči. Cheesy Grin Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines