mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 14:25:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tutti je doma
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tutti je doma  (Prebrano 1796 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tutti
novinec
*
Sporočil: 3


« : torek, 12.08.2008 : 10:26:31 »

Lahko da bo podvojilo temo, neki me heca...

Vesele novičke iz Kamnika!

Tutti je en krasen mucek  Cheesy, ki nas je vse navdušil. Ravno prav živ in crkljiv, da vsi uživamo. Njegovo carstvo je celo stanovanje, najbolj pa uživa v otroški sobi, kjer je polno igrač.

Iz horjula so z nami odšli tutti, cica in kalle. tutti je ostal pri nas  Grin, cica in kalle pa sta nadaljevala pot na vače. upam, da se bosta udomačila.

Vožnjo je tutti lepo prestal, skupaj s cico sta spala kot dojenčka, kalle se je pa kar bal, ampak na srečo, ga je glas pomirjal, tako da ni bilo panike.

Tutti je takoj prepoznal stranišče, na sklečke in hrano se je pa kar privajal. Briketi ga ne zanimajo sploh, ob surovi govedini pa veselo mlaska. Precej izbirčen bi rekla, ampak nas bo že naučil. Do danes je imel tudi drisko, ampak na srečo je bilo zjutraj že bolj trdo blato tako da obisk veterinarja ne bo potreben.
Zvečer je jedel riž z govedino, sicer z veliko stimulacije, zjutraj pa je že sam odšel k sklečki in jedel, hvalabogu. nas je bilo že malo strah.

Zvečer lepo zaspi, ponavadi na kavču ali pri Žigu in niti prvo noč ni jokal. Budnico ima pa ob 5h.  Roll Eyes upam, da se bo privadil na naš urnik in kdaj malo potegnil. tudi čez dan mirno spi, če gremo mi skupaj ven.

lepo se imejte in se še javimo. zvečer pa dodam še kakšno slikco, samo ga je težko ujeti na miru, če pa spi, ga pa nočem buditi  Roll Eyes.

Tuttijevi  Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #1 : torek, 12.08.2008 : 11:09:18 »

Super Smiley Sem ful vesela ko se mucki javljajo iz takilih novih domov! Smiley
Logiran
tutti
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #2 : sreda, 13.08.2008 : 09:48:05 »

igranje z žogico na vrvici



potem smo pa tako utrujeni



rad se crklja, spoznal je tudi že našega zajčka in se poskusil z njim igrat.

v glavnem uživamo z našim novim dojenčkom Smiley.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tutti je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines