mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:47:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kraljevski pudelj  (Prebrano 79333 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #30 : petek, 20.05.2005 : 09:45:23 »

Od domačih ne dobiva ničesar, razen malo sadnega jogurta ali sadja od očija, pa včasih mu dam Fruchzwerge - ga poliže do čistega  Tongue Drugače pa obožuje vso sadje - jabolka, banane, jagode, kivi, pomaranče, mandarine, ringlo, pa zeleno solato je tudi jedel. V šoli so nama sicer povedali, da citrusov in grozdja raje ne dajem (vsaj ne prepogosto in preveč), ker jim ne naredijo nič dobrega. Tudi prav. Ja, pa sadnji jogurti in skute so njegova strast. Predvčerajšnjim sem ga peljala cepit proti steklini, pa še čip je dobil. Je kar dobro prenesel, samo malo se je izmotaval, cvilil pa ni. Včeraj je dobil še ampulo Advantixa in sedaj sva pripravljena na boj proti malim pošastim v gozdovih in na travnikih  Angry Mogoče ga bo v soboto prišla pogledat njegova vzrediteljica - me prav zanima, kako bo komentirala njegovo pojavo in obnašanje Huh

Majamaja, če želiš, se lahko kdaj dobimo skupaj, da se naši kravželčki spoznajo. Pa lahko rečem še lastnici Saievega bratca, ki je v Škofji Loki, da nas bo več  Cheesy

Skar, ali imaš zdaj še vedno kakšnega kraljevca - da bi še vidva (vi) prišla-i! Bomo vsaj videli, v kakšne lepotce bodo zrasli naši naspidirančki  Cool

Se vidimo v Potrorožu? Midva prideva - bo ravno star pet mesecev in tri tedne, tako da bo padel še v skupino mladičev Kiss

Pozdravček, Š&S
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #31 : petek, 20.05.2005 : 09:48:19 »

Aja, pa Daša si tudi vabljena s svojimi - sem skoraj pozabila :-( sorry
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #32 : petek, 20.05.2005 : 11:19:48 »

Mogoče se bi pa res lahko srečali. V naši mali šoli je bil prejšnji teden tudi  en nov član. Srednja pudlica črne barve. Lastnica je doma v Ljubljani. Moram priznati, da sta se prav lepo igrali, ker sta zdaj enako veliki. Ona je malo starejša.

Kar se pa razstav tiče, je drugo nedeljo v Hrušici in verjetno bom šla malo oči napast. Kane ne bom razstavljala. Me pa zanima, kako zgledajo drugi kužki. Upam, da se bo dalo tam kupit kak fajn šampon in ostale pripomočke za nego.
Aja, včeraj pa smo bili prvič pri frizerju. Je še kar dobro prenesla feniranje. Malo bo treba še povadit doma. Zdaj je šele dobila obliko prave pudlice.

Se še kaj slišimo in upam, da tudi vidimo, čeprav zadnje dni nimam veliko časa (študij).

Lep pozdrav vsem štirinožcem in njihovim lastnikom.
Logiran
skar
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 64


« Odgovor #33 : nedelja, 22.05.2005 : 04:19:06 »

Dobro jutro,

Extreme, ti me sprašuješ, če imam še kakšnega kraljevega pudlja. Žal nobenega, ker sem se v čisto pasje "delovne" vode vrgla. So sicer veliki pudlji odlični za delat. Ampak moji cilji v kinologiji so zdaj drugačni in pudelj jih nekako ne more doseči. Razstave so mi čisto uničile živce in sem se po dvajsetih letih naveličala te kuhinje. Včasih sicer na kakšno razstavo peljem kakšnega kraljevskega pudlja iz psarne ***** ampak to je pa tudi vse. Jeseni bom z eno prekrasno veliko belo psičko odpirala šampionate tukaj na okrog, ampak to je pa tudi vse. Imam pa enega belega pritlikavega pudlja iz  Nemčije in enega belega toya iz Amerike. V začetki junija pa dobim še črnega toya. Si lahko ogledate slikice in rodovnike na netu. Ko imaš enkrat pudlje, kar ne moreš brez njih. Ne glede na velikost oz. barvo.


Čao.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #34 : nedelja, 22.05.2005 : 23:16:10 »

Hoj,

Res je, da ti kodri zlezejo pod kožo. Ko je moj Isko lani odšel v pasja nebesa, sem se odločila, da ne bom imela več kodra. Pa sem prelistala vse enciklopedije in nešteto internetnih strani, nekako oklevala med lovskimi pasmami (weimeranec, rodezijec...) in hovavarti, vendar ko sem dala na tehtnico karakterne in "fizične" lstnosti (odpadanje dlake, slinjenje,...) teh ter kodrov, sem spet pristala pri slednjih - tokrat le v večji različici (ker si od nekdaj želim večjega psa). In nisem se zmotila - so pač pravi podkožniki, ki se (brez sledi - beri dlak,..) lahko zmuznejo k tebi v posteljo in neopazno (saj jih tudi ne zavohaš) prespijo celo noč ob tebi, zjutraj ti pa ni nič jasno, ko se obrneš in skoraj padeš s postelje, saj tvoj potuhnjenec prebrisano prevzame oblast nad posteljo  Grin Ni kaj, jih pač razvajamo do onemoglosti  Kiss Ste že kaj podobnega doživeli  Wink Roll Eyes Roll Eyes Zagotovo ne veste, o čem govorim, kodroljubci, a ne  Roll Eyes Grin
Midva bova Portorož najbrž izpustila - mogoče prideva samo na ogled (a smeš it z neprijavljenim psom sploh noter?) - ker še nimam rodovnika in številke vpisa v rodovno knjigo. Bova šla pa julija v Maribor - upam.

Skar, kaj pa srečanje - si vseeno za? Da vržeš malce bolj strokovno oko na njih.

Tudi od Majamaje ni nič slišati...

Še nekaj - spet moje bube v glavi  Cheesy Ta vikend sem se srečala s Saievim bratcem - on je pravi suhec napram mojemu Saiu - zdaj res ne vem več, a je debel ali ne  sram Ker mi vsi ostali pravijo, da ni - je pa res, da niso videli Elona zraven  Huh Wink Ima cca. 51 cm in 14 kg - please help!!! Kmalu bodo njune slikce na moj-album.com, pa lahko ocenite - samo se ne bo prav dobro videlo  Undecided Sta bila prlena za slikat  Wink

Ok, sem že predolga - se beremo  Smiley Wink Cheesy Grin Cool

Š&S
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #35 : nedelja, 22.05.2005 : 23:18:44 »

Sori - nič ni slišati od Daše...
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #36 : ponedeljek, 23.05.2005 : 07:24:20 »

Dobro (?) ponedeljkovo jutro,

Skar, nekaj me še zanima - a nudiš kakšne razstavljalske inštrukcije za kraljevce? Bi prišle zelo prav  Cool

Lep in, če ste v službi, čim krajši dan,
Š&S
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #37 : torek, 24.05.2005 : 06:49:36 »

Hojla!
Vidim, da je bil ta forum za vikend kar obiskan. Mene (naju s Kano) navadno za vikend ni doma, sploh pa če je lepo vreme. Uvajava se v daljše sprehode ter tek.
Odkar je prišla od frizerja, je dobila pravi izgled pudla. Veliko prijateljev jo pride pogledat.

Zdaj pa moram odhiteti na faks.

Vsem skupaj želim en pasji pozdravček.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #38 : torek, 24.05.2005 : 21:18:58 »

Obljubljene slikce Saia z bratcem Elonom  (z rdečo ovratnico) so že v albumu, samo za pisanje komentarjev je pa zmanjkalo časa. Se beremo drugič...

Pozdravček, Š&S
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #39 : torek, 31.05.2005 : 12:09:37 »

extreme:ja neki cas se res nisem oglasla vendar sem bila zelo zaposlena (s psi ker je bil maj mesec zelo naporen glede agility tekmovan in razstav)


ce slucajno skar ne bo imela casa lahko tudi jaz z veseljem pomagam pri razstavljanju saj sem bila 2 leti zaporet pravkinja v JH.


lp dasa
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #40 : ponedeljek, 06.06.2005 : 14:19:43 »

Hoj, po dolgem času!

Zanima me, če ste zainteresirani ta vikend za srečanje. Ker ne vem, od kod ste, bi se mogoče lahko dobili na Ljubljanskem gradu npr. v soboto ob 10.00 - da se malce spoznamo med sabo. Se mi zdi, da bi se mogli spoznat, saj nas (lastnikov/ljubiteljev kraljevcev) je tako malo, pa bi si lahko izmenjali izkušnje, zaupali težave,... ali pa se le nasmejali našim kosmatincem  Cheesy

Skar ali Daša - vidve sta bolj podkovani. Ali pri kodrih lahko pride do pomanjkanja kalcija. Slišala sem namreč, da če ima pes razprte šapice, je to posledica pomanjkanja kalcija. Mogoče zvenim ful panično, ampak še nisem imela velikega psa, tako da so mi te njegove majave in malce razprte nogice/šapice zelo skrb zbujajoče.

Vidite, srečanje je nujno potrebno, da si preženemo dvome.  Undecided Če imate drugačen predlog o dnevu in času srečanja, napišite.

Se že veselim srečanja!!!  Cheesy





Še dva utrinka z dopusta na morju...
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #41 : ponedeljek, 06.06.2005 : 14:24:09 »

Še nekaj - kako sam določiš velikost fotografijem za v tekst?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #42 : ponedeljek, 06.06.2005 : 14:27:39 »

Še nekaj - kako sam določiš velikost fotografijem za v tekst?

Fotografija v tekstu je tolikšna, kakor je v resnici. Ne moraš določati velikosti slike, ki je že objavljena na netu. Wink
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #43 : ponedeljek, 06.06.2005 : 14:38:49 »

Ok, hvala!
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #44 : ponedeljek, 06.06.2005 : 14:47:32 »

Upam, da fotke ne bodo prevelike, ampak drugače ne znam.

http://extreme.moj-album.com/slike/270242/FtNnCRplga5_XB8w.v.jpg 63.5 KB
Glodanje kosti je lahko precej utrujajoče...

http://extreme.moj-album.com/slike/270242/6YuKvrw6Mqwzf6Nr.v.jpg 104.15 KB
Tko pa zgleda , če en drugemu poziramo  Grin

http://extreme.moj-album.com/slike/270242/FiJeRx22N4Z6CR_Y.v.jpg 92.93 KB
Ko se Sai spravi na Zika, zgleda takole...

Pozdravčke, Š&S

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines