mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:53:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kraljevski pudelj  (Prebrano 79344 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ziksi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 209


« Odgovor #75 : četrtek, 04.08.2005 : 22:33:12 »

Čer!

Na hitro! Slikice (tistih par - ni bilo časa Tongue) so v albumu. Je gospod extreme sedaj zadovoljen!  Cheesy Grin
Ja, če Sai zalaja, potem Zik pleše. Ni kaj!  Grin Grin

Lahko noč vsem,  Irena
Logiran
ziksi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 209


« Odgovor #76 : petek, 05.08.2005 : 13:08:09 »

Hojla!

A Avstralija je kar še v igri!?? Super! Pa ne zato, da bi hotla koga spodit iz Slovenije  Cheesy, še celo nasprotno, potem bo Zik ves žalosten ker bo zgubil tako dobro varuško in prijatelja, ki ga lahko celega posline, ker ima tak fino dolgo dlako ob katero se super obriše tiste mokre slinaste zrezke! Grin Grin

Saj bi jaz tudi šla!!!! Cry

Ampak nekateri pač nismo tok izobraženi in nas velika podjetja nočjo. Eni so pa tam visoko zgoraj in imajo inteligentne terapevtske pse, ki so tudi visoko izobraženi!!   Smiley :)Ja, eni so bili pač pridni in preživeli veliko za mizo in nočni lučki z knjigo v roki.  Grin Grin

Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #77 : ponedeljek, 08.08.2005 : 09:37:47 »

Ampak nekateri pač nismo tok izobraženi in nas velika podjetja nočjo. Eni so pa tam visoko zgoraj in imajo inteligentne terapevtske pse, ki so tudi visoko izobraženi!!   Smiley :)Ja, eni so bili pač pridni in preživeli veliko za mizo in nočni lučki z knjigo v roki.  Grin Grin
Ja, vem da je off topic, ampak še kako drži, hehehe! 

Sicer pa, Extreme, slikice so SUPER!! Sai oz. morski pes,  je pravi srček!!  Pa, seveda - ostanem zvesta bralka odiseade! Wink
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #78 : ponedeljek, 08.08.2005 : 09:54:28 »

Ja, Avstralija je spet - vedno bolj - aktualna, ker, če ne greva drugo leto, ne bova šla nikoli  Undecided. Tako že vneto iščeva kakršnekoli povezave za službo, transport psa (absolutno gre z nama - le karantena me malo skrbi!!!  sram), stanovanje,... Kar veliko stvari, ko enkrat začneš resno razmišljati o tem  Huh. Bomo videli - sicer boste pa o vsem podrobno obveščeni  Wink. Seveda pa je kakršnakoli izkušnja s selitvijo "tam dol" zelo dobrodošla. Ampak za kaj takega ne potrebuješ znanja, pa sedenja pred knjigo, pametnega ( Huh) psa,..., pomembna je VELIIIKA želja in odločitev: "Ja, gremo!", pa nič drugega. Če nam ne bo zneslo, pa prijokamo nazaj  Cry Tongue Grin.

Trenutno pa me bolj skrbi  sram ena čudna "bulica"  pod Saievim vratom, iz katere mu je že tekla kri, pa čeprav prav rane ni bilo videti - le kot odrgnina. Zdaj mu je še malo zrasla, tako da bova najbrž SPET  Undecided obiskala veterinarja. Mislim, da sem bila s Saiem tam večkrat kot s prejšnjim psom v celem njegovem življenju  Undecided (pa je doživel častitljivih 17 let in 3 mesece!). Upam, da bo to "bonus" za naprej, da mu kasneje ne bo treba tolikokrat tja  Tongue. Frizerka mi je rekla, da bi lahko bilo tudi od tiste ta čudne trave. Ima kdo že izkušnje s tem? Kako to zgleda?

Pozdravčke, Š&S
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #79 : ponedeljek, 08.08.2005 : 12:04:48 »

EXTREME: Fotke so fenomenalne!
Sai je pa že precej zrasel od Maribora !

Koliko časa pa ima Sai to bulico in kako hitro se je povečala ?
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #80 : ponedeljek, 08.08.2005 : 13:23:48 »

 Ima jo že en teden. Opazila sem krvave madeže na tleh, kjer je ležal in ga celega pretipala. Skoraj sem že obupala, ker nisem ničesar našla, pa slučajno primem za "gubico" pod vratom in najdem. Težko je bilo karkoli videt zaradi dlake, ampak prav rane nisem našla. Vse skupaj je bolj zgledalo kot odrgnina na koži (vendar je spodaj še bulica), ker se je po tem očitno popraskal. Malo sem mu očistila s peroksidom in je bil nekaj dni mir. Potem pa sem opazila, da je malce večja kot na začetku in spet mu je malo krvavela, tako da ...veterinar, he we come!... Bomo videli, kaj je. Hvala za skrb...

Lp, Š&S
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #81 : ponedeljek, 08.08.2005 : 18:41:15 »

Pa je možno, da je od klopa?
Poročaj, kaj je povedal veterinar (mi pa stiskamo pesti in tačke, da ni nič hudega...)
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #82 : torek, 09.08.2005 : 06:56:28 »

Nikjer nisem zasledila "luknjice" od glave, tako da ne vem. V glavnem jutri k veterinarju, pa bo on povedal.

Lp, Š.
Logiran
ziksi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 209


« Odgovor #83 : torek, 09.08.2005 : 19:40:27 »

Evo še tukaj prilepim - tule se vidi Zik skozi Sai-jeve oči!!!  Cheesy Grin Grin Grin

http://www.moj-album.com/slike/245500/hIuoKep_DZfr6Bdj.v.jpg

LP, Irena

P.S.: Zik drži tačke (seveda tudi midva s Samom) za Saijev podbradno bulico, ki niti ni tako majhna Sad Cry.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #84 : sreda, 10.08.2005 : 08:35:57 »

Tale "od spodaj" je pa čisto adijo  Cheesy fotka - še dobro, da te ni pokril s svojimi zrezki  Cheesy Grin. Ja, danes grem k veterinarju, ker tisto "tam spodaj" prav nič dobro ne izgleda  Undecided. Kaj čemo...

A od vas pudljeljubcev kdo ve, če je bila že kdaj kakšna specialka za pudlje (možnost ogleda fotk?) ali če bo kje v kratkem - lahko tudi v tujini. Zelo bi namreč rada videla kdaj malo več "standardov" na kupu.

Pozdravčke, Š&S
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #85 : sreda, 10.08.2005 : 08:39:13 »

Trenutno nisem nič brskala za kakšne specialke, se mi pa zdi, da zna biti kakšna objavljena na www.planetpoodle.de
Tu so tudi rezultati z razstav in še nekaj fotk Smiley
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #86 : petek, 12.08.2005 : 06:53:21 »

Super, hvala za link - ja ker veliko zanimivih informacij gor. Celo rezultati z mariborske razstave - tudi Sai je napisan (uaaaaaauuuuuuuuu)!

Pozdravček in lep vikend, Š&S
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #87 : četrtek, 18.08.2005 : 14:13:36 »

Hojla - vidim, da je spet zatišje na tej strani  Undecided. Spet čas za moje monologe...  Wink. Mi pridno rastemo, nagajamo, se tudi kaj naučimo, kakšno ušpičimo (Sai je pri svojih 7,5 mesecih uspel demolirati svojo prvo plišasto igračo - čestitamo  Grin) in seveda redno obiskujemo veterinarja. Človek bi pomislil, da so tako fejst  Wink, da sem tako pogosto tam - ko bi bilo res. Tista ranica pod vratom se je izkazala za neznani vzrok. Veterinar je kar odtrgal/odstrigel  Shocked kepo dlake, hraste, krvi,..., tako da je spodaj zazijala kar konkretna rana (sicer hvala bogu ne globoka). Rekel je, da je lahko od klopa, trave, zamašene lojnice,... karkoli  Undecided. Navodila: naj pustim odprto, 2x na dan čistim s Plivaseptom in če se poslabša, naj pridem nazaj. Tudi prav. Sedaj ubogamo navodila, rana se še kar v redu celi in upamo na najboljše. Ampak da slučajno ne bi bilo enkrat vsaj kakšen teden ali dva miru, se mu je na trebuščku naredila še ena bulica. Le da je ta čisto mehka in ga ne boli, če se jo dotaknem. Prijateljica mi je rekla, da je to ena mala kila  Huh. In kaj zdaj? Spet pot pod noge (oz. stopalo na pedalo za plin) in k veterinarju  Undecided Angry Huh. Običajen postopek za nas v zadnjih nekaj mesecih  Undecided. Ima kdo od vas še kakšno idejo, kaj bi lahko to bilo? Pa od česa pride do kile - če je res kila?

Pozdravček od Š&S
Logiran
ziksi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 209


« Odgovor #88 : petek, 19.08.2005 : 11:47:56 »

Hojla - smo že nazaj!!

Ti Š&S, nič ne bo z monologi!! Midva z velikanom se pridružujeva pri pogovorih, ha ha!!  Wink

Kaki sorodniki smo - se moramo pogovarjat preko foruma - ko pa živimo takooooo daaaaleeeeč stran!  Grin Grin

Držim pesti za čimprejšnjo okrevanje - saj veš kako sem rekla - slab začetek dober konec!! Wink Wink Boš vidla, ko bo star eno leto bo najmanj do dvajsetega leta skakal naokoli brez problemov. No, ali pa po otrocih  Grin Grin
Logiran
ziksi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 209


« Odgovor #89 : ponedeljek, 22.08.2005 : 18:31:17 »

Spet jest!

Evo dokaz kok Zik joka ker ga Sai nič ne pride obiskat:
http://www.moj-album.com/slike/245500/TzKOzM077ZgGwN1x.v.jpg

Saj bi Zik prišel na obisk, a kaj ko imate strašno dvigalo, povrhu še majhno in na obisku se mora lepo obnašat, ker če bi se s Saiem igrala bi bil "dedi" zelooo jezen in "babi" bi ostala brez vseh rož oz. bolj natančno vaz in še "teta" Špela bi imela na koncu velikooo dela s pospravljanjem in pomivanjem  Grin Grin Grin!!

LP, Irena
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines