mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:45:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: nič ne laja
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: nič ne laja  (Prebrano 2116 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
gj1984
novinec
*
Sporočil: 13


« : torek, 19.08.2008 : 23:32:59 »

nisem našel da bi bila ta tema odprta, če pa je se opravičujem...no v glavnem...imam rdečega irskega setra ki ne izpusti iz sebe skoraj nobenega laježa....samo ko se igrava in jo malo zdražim začne lajati pa še to tako čudno zavija...vem da so ti psi miroljubni in prijazni, da niso čuvaji ter da tudi ko pride kak tuji človek na dvorišče komaj zalaja-to sem prebral...bi me moralo skrbeti ali ne....nekateri boste rekli da imam sreču da ni ˝dretja˝ ponoči....stara je štiri mesece
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1 : torek, 19.08.2008 : 23:37:00 »

Pri štirih mesecih marsikateri pes še ne laja, tako da naj te nič ne skrbi. Punca je še pasje dete, lajati bo začela, ko bo nekoliko odrasla.
Logiran
gj1984
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #2 : torek, 19.08.2008 : 23:40:35 »

aha hvala imam prvič psa tako da me vsaka stvar še zaskrbi
Logiran
ChEeSe
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #3 : sreda, 20.08.2008 : 15:20:12 »

moj je star 5 mescev in spada pod pasmo ki zelo rad opozarja nase in na druge ampak zaenkrat malo zarenči če se mu približaš ko kost gloda ali pa če je ful navdušen nekot napol zacvili nekot pa napol zalaja ko me vidi da se mu približujem drgač pa nikol ne..počaki še malo lahka da bo še preveč lajala =)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 20.08.2008 : 15:58:46 »

gj1984 in ChEeSe, a lahko prosimo za locila?
Nismo namrec na cveku s frendicami, temvec na javnem forumu, kjer pisemo slovensko.
Vsaj naj bi pisali Undecided
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #5 : sreda, 20.08.2008 : 16:06:21 »

GJ1984, dobrodošel med ljubitelji rdečkov. Hvala bogu, da tvoj seter ne laja. Res je še mulčk, ampak seter naj sploh ne bi lajal. Kam bi pa prišli, če bi ga kot lovskega psa spustili v lovišče, setersko smotano bitje bi začelo pa lajati. Saj bi mu vsi psi ušli. To je torej kar v redu, če je tiho.

Tule pa lahko prebereš opis pasme, zgodbo o moji šemi Darku, v čveku pa lahko vprašaš še kaj o setrčkih. Z veseljem ti bomo pomagali. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: nič ne laja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines