mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:30:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: Otečeni seski
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Otečeni seski  (Prebrano 16396 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #30 : ponedeljek, 08.09.2008 : 18:29:18 »

Tudi moja je po prvi gonitvi imela podobne seske ( malo manj izrazito, pa vendar plavkasto in čvrsto). Sedaj je malo bolje, čisto ok pa še ni. Po moje se bo po 2 mesecih po gonitvi stanje normaliziralo (takrat, ko psice kotijo). Bom pa vsekakor pri naslednji gonitvi dajala liste malinjaka od začetka.
Logiran
lily00
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #31 : petek, 01.01.2010 : 23:15:07 »

Imam psicko 9 mes. staro pred enim mesecem sem je peljala veterinarju ker je imala ene krce v zadnjem delu in tudi otecene seske diagnoza:navidezna brejost na rengenu je bila maternica povecana dobila je ene tabletke (pozabila sem ime) in tudi Eletrolitico prasak dajala sem ji tudi te opklatke po enem tednu sva sle na ponovni pregled maternica je bila vidno zmanjsana in tudi seski nisu bili oteceni kot prej ampak zdej so se zacele se ene tezave...kot da je moti rep in skoz se obraca in coha zadnje tace in rep...ne vem a so to kaksne posledice po tem ili kej drugega? prosim ce mi lakho pomagate
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #32 : sobota, 02.01.2010 : 12:14:19 »

Verjetno bo treba izpraznit para-analne žleze. Pogosto se napolnijo po zaključenem gonitvenem ciklusu. To je zelo preprost poseg, naredi ga veterinar, ga pa prosite, da vas nauči, da boste znali potem tudi sami.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: Otečeni seski
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines