mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:14:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Prehrana shih-tzujev
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prehrana shih-tzujev  (Prebrano 6634 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #75 : torek, 02.09.2008 : 11:56:01 »

Hvala Agnesana.
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #76 : četrtek, 04.09.2008 : 18:22:06 »

Torej, prebrala sem vse, kar sem izsledila o Orijenu. Zadeva se mi zdi zanimiva predvsem za Santija (neverjetno izbirčna in malce presuha šicujska ritka  Roll Eyes ), pa tudi Ateni ne bo škodilo, če kak gram maščobe pretvori v mišično maso. Za mala dva pa enostavno ne vem več, ali jima lahko tako bogata hrana bolj škodi ali koristi. Zaenkrat smo na AG.
V glavnem, se priporočam za kakšno mnenje, ali naj tudi pasje otroke začnem hranit z Orijenom?

LP, Sara
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #77 : nedelja, 19.10.2008 : 18:33:35 »

No, včeraj sva bili z Mei Tashi na mojpes.net norenju v Škofji vasi, vsaka s svojimi pasjimi metlami seveda, in moram povedat, kako lepa sta njena Atena in Santi. Oba sta se spremenila, odkar sem ju nazadnje videla, "kriv" je pa Orijen. Santi je pridobil na teži, Ateni se pa tako dlaka sveti, da sem jo občudovala še potem, ko sem v temi Mei Tashi pomagala njene kosmatince v avto spravit. Super, res!
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #78 : nedelja, 19.10.2008 : 18:42:52 »

Ja, res je, smo strašno zadovoljni s to hrano. Lepa dlaka in koža, krasni drekci  Cheesy , postavce kot se šika, res 1A briketki  Wink

Edini problemček je, da so moji razvajenci tako izbirčni, da samih briketov še vedno nočejo jest. Zato mora bit zraven vsaj žlica Naturedieta, Almota ali Schesirja in problem je rešen, želodčki pa polni  Smiley

Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #79 : nedelja, 19.10.2008 : 18:45:17 »

Aja, hvala za komplimente Kalsang, jih bom prenesla naprej  Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #80 : sreda, 22.10.2008 : 10:49:22 »

Nekaj postov nazaj smo se spraševali, zakaj glavni distributer za EaglePack v Sloveniji pravi, da Orijen ni primeren za pse, mlajše od dveh let. Pred kratkim sem ugotovila, da je gospod skupaj s svojim bratom vzreditelj nemških dog. Domnevam, da njegovo mnenje o Orijenu izvira iz dejstva, da je treba pri velikih pasmah v obdobju rast paziti, da ne hraniš s prebogato hrano.
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #81 : sreda, 22.10.2008 : 13:01:46 »

Super, da si to napisala. Sedaj lahko sklepamo, zakaj smo dobili take informacije.

Sem pa pred dobrim tednom, skupaj s sestrinim naročilom za mačka tudi jaz naročila eno 400g pakiranje briketov Orijen, toliko da vidim, če bi jih Tija sploh jedla. Pa ji kar dišijo, edino kar je, da jih kar pogoltne in jih ne grize. Predvidevam da zato, ker so tako majhni.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #82 : sreda, 22.10.2008 : 13:08:05 »

Kako pa je z EaglePackom? Si zadovoljna?
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #83 : sreda, 22.10.2008 : 13:43:07 »

Ja, sem zadovoljna. Čeprav ni nobenih takih sprememb, ker tudi s prejšnjo hrano ni bilo težav. Želela sem edino to, da se v osnovi prehranjuje s kvalitetno hrano.

Skratka vse je super, od kakcev, dlake,.... Edino kar mi je čudno je to, da je imela pred cca enim mesecem polno analno vrečko. Sicer zelo malo, pa vendar. Undecided Čeprav so sami kakci zelo kompaktni in suhi, pa malo jih je.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Prehrana shih-tzujev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines