mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:19:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pen
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pen  (Prebrano 111896 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #585 : četrtek, 12.07.2012 : 22:42:22 »

Katarina in Najk Kiss Kiss Kiss...evo, se cmeram. Od sreče za vse tiste, ki so v svojem domu in od stiske in žalosti za vse tiste, ki niso.
Da bi se še doooolgo imeli lepo ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #586 : četrtek, 12.07.2012 : 22:47:59 »

kadar vidim tole temo pomislim, oooo to je pa un tazložljiv peso.
a ma ob teh tacah še kdo asociacijo na kake zložljive stole in podobne zadeve?


Hmmmm, pa res!  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #587 : četrtek, 12.07.2012 : 23:46:28 »

Jaoooo, spet sem vsa mokra od solz ... in brez besed Cry Najk in Katarina ljubezen ljubezen

... da bi vsi španski "gazde" to prebrali ... enkrat, dvakrat ... Cry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #588 : petek, 13.07.2012 : 07:03:47 »

Oh, ko ne bo, na žalost ne bo prebral in na žalost ne bo prebrala niti španska vlada, da bi končno ukrepala in prepovedala vsa ta okrutna dejanja, ki jih pravzaprav še podpira, saj sledijo tradiciji, ki jo vestno negujejo. Sad No, nemudoma pa lahko prekinejo s katerokoli tradicijo, pa naj bo še tako dolga in bogata, če človeku več ne ustreza. Pes pa vedno znova na***e Sad Sad
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #589 : petek, 13.07.2012 : 07:06:44 »

Hehe, pa so res zložljivi:).... no, razen na kavču, kjer sem zadnjih par let zložljiva jaz:), pa kljub dejstvu, da imam kil za izvoz:), tam se ne data motiti, se raztegneta čez cel kavč, pol se pa znajdi, kakor veš in znaš:)
Moja prva asociacija na zložljivost našega Pena ( in seveda vseh hrtkov) je bila rumeno tesarsko ravnilo. Tisto, ki se je zložilo v en tak kup s prepogibanjem. Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #590 : petek, 13.07.2012 : 10:09:14 »

Hehe, pa so res zložljivi Smiley.... no, razen na kavču, kjer sem zadnjih par let zložljiva jaz Smiley

 
aha, pol mate zložljivost v že familiji in sta po mami
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #591 : ponedeljek, 30.07.2012 : 10:07:18 »

Šopek hrtkov Smiley



Peni, zapoj eno! Smiley)



babe firbčne Smiley Smiley



Mala Senna in veliki Najk



"Sam me ne boš pojedu, ane? :S Smiley
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #592 : ponedeljek, 30.07.2012 : 10:09:04 »


aha, pol mate zložljivost v že familiji in sta po mami

Če ne gre drugače, se pač zložiš... bolje par kvadratnih cm, kot nič kvadratnih cm Smiley Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #593 : petek, 03.08.2012 : 10:10:51 »

Oooooooooo, šopek hrtkov ljubezen ljubezen
Guspa, jast imam aprila rojstni dan, ampak vmes je še miklavž, pa dedek mraz, pa božiček, pa valentinovo, pa dan žena ... glih če bi mi kdo hotel tak pušeljc prinesti, tolk da veste Wink
Meeeeeeeeeelaaaaaaaaa ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #594 : sobota, 04.08.2012 : 08:18:10 »

Hahahaha, le glej, da zares en dan ne pridem s kakim takim šopkom samo zate:))))))))
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #595 : torek, 14.08.2012 : 07:41:16 »

Pri nas doma imamo smolo.

Med igro Pena in Najka je prišlo do nezgode. Pen se je Najku zapletel med zadnje noge, ko ste šibala po vrtu in Najk je grozovito padel. Zvok oz. vpitje, ki ga je ob tem proizvajal, me bo najbrž preganjal v sanjah še leta. Revežu se je obnovila stara poškodba, za katero niti nismo vedeli.  Neuritis živca v nogi, ki je moral že pred leti povzročiti, da je atrofirala ena od dveh mišic, ki ga obdajata, da je tako manjšal bolečine, ki so bile ob tem prisotne. To pot, ko se je živec znova vnel, se je to zgodilo pri nas in smo lahko odreagirali, niti pomisliti pa nočem, kako je moralo to zgledati, ko se je zgodilo kdaj v Španiji, kjer ni bil zdravljen. Zagotovo ni bil.

Najk je bil peljan v Toplico k Matku, ki ga je slikal in RTG je poleg obrabe hrbtenice zaradi prevelike obremenitve ali povedano še bolj po domače, zaradi preveč teka, ki je bil njegova vsakodnevnica kot lovskemu psu,  razkril še eno skrivnost, ki jo je Najk prinesel iz Španije. Sroti je bil ustreljen in metek, ki se je na posnetku pojavil, nas je vse prilepil na stole Sad . Zasidran je tik ob lulčku in tam ni moteč, bi pa bil odstranjen v  kolikor bo Najk kdaj v narkozi, saj ga zna bosti v podkožje.

Še dokaz:


* Najk RTG.jpg (47.51 KB, 789x592 - pogledano 150 krat.)
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #596 : torek, 14.08.2012 : 07:59:15 »

Joj revež Lips Sealed Cry Kiss Vsaj v dobrih rokah si in bodo maximalno poskrbeli zate, da bodo posledice prejšnjega krutega življenja čim manjše ... Drži se, Najk! Pa ostali z njim ... objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #597 : torek, 14.08.2012 : 08:15:01 »

O ti kriza... kaj vse morajo preživeti...če preživijo.  Shocked Undecided
Najk, hitro se pozdravi!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #598 : torek, 14.08.2012 : 08:44:19 »

O, Najk, tebi pa res ni nič prizanešeno  Sad hitro okrevaj!  Kiss Kiss
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #599 : torek, 14.08.2012 : 09:16:00 »

 Undecided  A živec se je tokrat vnel zaradi preobremenitve?
Mahh.. Upam na čim hitrejše okrevanje.. Sreča v nesreči je tale metek - sosedovemu so na stara leta praktično čez noč odpovedale zadnje nogice, kriv pa je bil metek (ki ga je očitno fasal, še preden je prišl k hiši), ki je počasi lezel v očitno slepo ulico..
Najk, tokrat ti poguma za okrevanje ne bo odvzel nihče!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines