mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 21:07:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: izcedek iz lulčka
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: izcedek iz lulčka  (Prebrano 17978 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #30 : sobota, 24.10.2009 : 22:56:19 »

Koliko si ga pa dozirala? Moj peso ima 12-13 kg, c-vitamina dobiva po navodilih 1 ml.  A morebitnih prebavnih težav brusnica ne povzroča? Verjetno lahko kupim v zeliščni lekarni, jo imam pred blokom.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #31 : nedelja, 25.10.2009 : 16:22:24 »

Jaz sem dajala bolj po občutku sok za pit. Nikoli ni bilo težav s prebavo, le blato se temneje obarva. Pa okus imajo tudi radi. Poleti jim kar z vodo zmešam in imajo potem nekajkrat na teden preventivno namesto vode.
Logiran
Leibniz
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #32 : sobota, 16.04.2011 : 11:27:44 »

Hja jaz imam tudi podobne probleme z mojim kužkom. Danes sem opazila gost rumen izcedek (se pa tudi kar liže po njem), ko si ga je polizal, pa sem opazila skoraj nekaj takega kot krvava ranica. Krvi sicer ne pušča za sabo, in ni bilo videti, da mu prav kaplja ven, ampak sem zaskrbljena. Moj je star šele eno leto, ni kastriran in ga tudi ne smem kastrirat, sicer je videti ok. Skrbi pa me predvsem zato, ker sem pred meseci opazila nekaj kar so se vsi strinjali da je pruh (popkovni), potem sem nekaj masirala tisti pruhec ampak nič posebnega, ker je veterinar rekel, da ni nevarno. Sedaj je pruhec izginil in pričenjam sumiti, da je vse skupaj povezano, ampak ne razumem kako. Ali ima kdo podobne izkušnje?
Logiran
Aich
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #33 : sobota, 16.04.2011 : 21:28:52 »

Živjo!
Če bi se dalo, bi prosila za čimprejšnji odgovor, prosiiiim!!
Torej, naš 13-letni zlati prinašalec je že lasnko leto novembra imel čudno obarvan urin (rjav), zato smo ga peljali k veterinarju, ki je povedal da ima neko infekcijo. Dobil je zdravila in stanje se je hitro izboljšalo.
Danes sem pravkar spet opazila tak izcedek, kapljice urina na tleh. Opozoriti moram tudi na njegovo vedenje. Ja, vem, psi se gonijo trenutno ampak obnaša se kot maniak, v stanovanju cvili, zunaj je na pol ure, prehodi veliko več kot prej... Kar pa se iztrebkov tiče.. Kaka zelo malo, kot kakšen pudelj, že nekaj časa a se nama to z mamo ni zdelo relevantno.. Če pokličem jutri dopoldne na veterino, dežurnega živinozdravnika...
Kaj mislite da je to, bi se lahko infekcija ponovila, ali bi naju z mamo moralo že prej skrbeti glede njegopvih iztrebkov in obnašanja??
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #34 : sobota, 16.04.2011 : 21:38:47 »

K veterinarju, v dežurno ambulanto  - takoj zjutraj. Znaki kažejo, da je sigurno nekaj narobe - vendar na forumu na slepo ne moremo ugibati. Pes je že v letih - na tvojem mestu bi se čimprej želela prepričati, v čem je problem.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Aich
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 20.04.2011 : 14:27:57 »

Smo ga peljali k veterinarju..
Spet sem lovila lulanje, boooyah  Grin
V urinu ni bilo nič posebnega, zjutraj je bil urin tako ali tako normalne barve...
rekli so, da to ni nič nenavadnega in da dokler normalno lula, da ni problemov.
Prav tako ga je pretipala a ni ničesar začutila. Pregledala mu je tudi ritko; tudi z njo ni bilo nič narobe, sicer pa je rekla da dokler normalno odvaja, brez cviljenja in podobno ni večjega razloga za skrb. Da če bomo opazili da bo težje odvajal, da naj ga pripeljemo nazaj..
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #36 : četrtek, 21.04.2011 : 09:13:49 »

Kaj pa test na klopne bolezni ste naredili? Še posebno na Babezio? Za njo je namreč značilen rjav urin.
Tjaša
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: izcedek iz lulčka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines