mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:24:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 345 346 347 348 349 [350] 351 352 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 317324 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
taramura
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #5235 : četrtek, 08.07.2010 : 07:36:48 »

Najprej en lep pozdrav vsem ljubiteljem te nadvse prikupne pasme!
Sem nova na tem forumu tako, da me še čaka ogromno dela - branja  Smiley
Tudi sama sem lastnica psičke Shih-tzu po imenu Tara. Moja punčka je sedaj stara dobro leto in pol. Nima rodovnika, kar je sicer škoda, saj vem kaj so prednosti tega. To, da sem naletela nanjo je bilo čisto naključje.. lahko bi rekla celo ljubezen na prvi pogled. Kar pa se samega opisa pasme tiče je odlično ustrezal temu, kar sem od psa pričakovala. Kljub temu, da je nerodovniška, je moja mala nagajivka in osrečuje vsak dan mojega življenja in tut upam, da bo tko še na mnoga leta  Smiley

Tule prilagam njene slikice:


in še čist mičkeno


Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #5236 : četrtek, 08.07.2010 : 08:26:56 »

Pozdravljena,

lepotička je tale tvoja Tara Kiss, pa kako dobro iz torbe ven kuka Grin.

Uživajta  Smiley
Logiran
taramura
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #5237 : četrtek, 08.07.2010 : 09:09:23 »

Jaaaa Grin
Na tole torbico je bila tako navezana kot majhen otrok na svojo dekico Smiley
Taprav srček.. kjerkoli sva se pojavile so mi jo skor povsod hotl kar uzet Grin

Zdj pa je zrasla v pravo lepotičko. Drugače pa sva se pred slabima 2 tednoma čist postrigle. Vročina terja svoj davek  Sad
Men je hecna Grin zgleda kot mladiček kakšne večje pasme Kiss
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #5238 : četrtek, 08.07.2010 : 09:46:51 »

Taramura, dobrodošla na forumu! Smiley

 Kiss Tari!
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #5239 : ponedeljek, 19.07.2010 : 10:57:54 »

Nisem nasla nic  konktretnega v tej temi, zato se tu sprasujem za pomoc/nasvet:

Moji znanci imajo 10 mesecnega Shih-tzuja, in sele zdaj ko ima "poletno frizuro" in so vse okoncine vidne, so opazilli, da mu pri hoji na obeh zadnjih tackah "mece ven" pogacico. Psa ocitno ne boli, saj hodi in tece brez tezav, le videti je grozno.

Veterinar je seveda potrdil, da je problem v pogacici in da je potrebna operacija. Ocitno ne gre za izpah, ampak je pogacica na vsaki tacki zelo gibljiva. Jaz sem jim seveda ze priporocala naj grejo se po drugo mnenje, po moznosti kar h ortopedu, ze pa zanima, ali je v taksnih primerih edina resitev operacija in ali se da se kako drugace ojacati vezi?

Nocejo seveda, da bo se psicku stanje poslabsalo in bi ga celo zacelo boleti, nocejo pa ga tudi po nepotrebnem operirati.


Kaksen nasvet, izkusnje? Naj bo slo to za patellar luxation, ce sem prav razumela in je precej znacilno za male pasme...
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #5240 : torek, 10.08.2010 : 16:49:03 »


Moji znanci imajo 10 mesecnega Shih-tzuja, in sele zdaj ko ima "poletno frizuro" in so vse okoncine vidne, so opazilli, da mu pri hoji na obeh zadnjih tackah "mece ven" pogacico.


Priporočam obisk pri dr Matkotu v Toplošici in njegov nasvet naj lastniki le upoštevajo.
Logiran
majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #5241 : četrtek, 26.08.2010 : 12:13:20 »

Še en pozdravček po zelooo dolgem času od Miše  Wink




Odločila sem se, da ji bom sedaj poskusila pustiti dolgo dlako. Bomo vidli kako mi bo šlo  Smiley
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #5242 : četrtek, 26.08.2010 : 20:49:24 »

Hojla!

S kluba tibetancev bi vas radi povabili na TDE 2010. Prijave pobiramo do 5.9. Več informacij pa lahko najdete tukaj

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,31021.0.html
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #5243 : ponedeljek, 27.09.2010 : 10:25:31 »

Z EURODOG showom se ponuja tudi možnost shopingiranja  Roll Eyes

Kakšen šampon in regenerator priporočate za naše male zverinice? Uporabljam Biogroom in je za mojo postriženo Bello čisto ok, vendar bi poskusila še kaj drugega....  Cool

Še kakšni nasveti za nakupe?

lp
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #5244 : ponedeljek, 27.09.2010 : 17:32:39 »

Jaaaa, šoping...  Cheesy

Na vseh večjih razstavah je ponudba ponavadi kar pestra. Od igrač, do priboljškov, hrane, povodcev, kozmetike in uporabnih pripomočkov (nalepke, obeski, posodice ipd.). Res upam, da bo tudi v Celju tako.
Glede kozmetike... sama boš mogla malo testirat, kaj se pri tvoji kužiki najbolj obnese. Sama sem zamenjala že nekja znamk šamponov in balzamov, pa ne morem reči, da sem že našla nekaj kar jima popolnoma ustreza (sploh pa ne vse od iste znamke). Imajo pa na razstavi vsekakor veliko ponudbo zelo kvalitetnih (posledično tudi dragih) izdelkov in najbolje bo, da kar tam vprašaš za kakšen nasvet  Wink.
Upam, da boš našla kaj primernega in da bo tudi tvoja psička zadovoljna s kupljenim Grin. Grem stavit, da ji bo za šampon malo mar in bo videla le veliiko slastnih priboljškov  Grin.
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #5245 : nedelja, 10.10.2010 : 12:20:18 »

Hej!

Dolgo se že nisva javila, vendar mi psi in faks zasedejo ves moj čas. Cheesy NO v glavnem sva s Panom bila na evropski v Celju, vendar se nisva razstavljala, ampak predstavljala RO, Agility. Pa tudi to soboto sva na dnevu živali predstavljala agility. Posnetka žal nimam, imam pa posnetek iz agility tekme v škofji loki: http://www.youtube.com/watch?v=hyIWbCdp6f0

lp
maja in pan
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #5246 : nedelja, 10.10.2010 : 13:03:47 »

Lep filmcek  Cheesy.
Lepo je videt sicuja delat agility Smiley. Vsekakor dober dokaz, da so to kuzki z dodano vrednostji in je skoda, da bi bili samo okrasek za na kavc...
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #5247 : torek, 12.10.2010 : 13:37:30 »

Faca je Pan, pa priden tudi. Smiley Kiss
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #5248 : torek, 12.10.2010 : 20:03:11 »

Super sta  Cheesy!
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #5249 : sreda, 13.10.2010 : 19:06:48 »

Hvala za pohvale. Sicer sem se kar namučila. Sej ne da se ne uči rad, vendar na prvih tekmah je moral iti vedno sodnika pozdraviti ali pa koga v publiki. Je pač veseljak kaj čem. Cheesy Drugače se pa ful rad uči trikce in pa poslušnost. Razmišljam da bi mogoče tudi ro poskusila, samo kaj on on vedno pomisli če se mu splača kaj narediti. Roll Eyes

Še en malo starejši posnetek: http://www.youtube.com/watch?v=0V-nhQ8aLJ4
Upam, da bo še mogoče kdo prilepil kakšen posnetek s kakšnimi trikci ali poslušnostjo mogoče. Cheesy Jaz se bom pa potrudila in bom kmalu kakšnega novega sestavla. Smiley

lp
maja
Logiran
Strani: 1 ... 345 346 347 348 349 [350] 351 352 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines