mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 09:21:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 347 348 349 350 351 [352] 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 316346 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #5265 : sobota, 21.05.2011 : 11:24:39 »

DRUŽABNO SREČANJE (na novem vadišču šole Švrk na Ljubljanskem barju) 21.05.2011

Mi2 z Indio sva prišla bolj za kratek čas, in tukaj je ena slikca, k se jaz neki slinm  Tongue k Shih tzujem. Ja ko so pa imel tako luštno senco  Roll Eyes ... no nekaj slikc sem nalovil, a so bolj TT-jevske. Sicer pa naj bi kasneje potekala še zabavna tekmovanja, svetovanje glede vzgoje, nege itd. Skratka marsikaj in verjetno bo še kdo prispeval kaj slik

[attachment deleted by admin]
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #5266 : nedelja, 16.10.2011 : 15:41:11 »

Da malce obrišem prah s te zaprašene teme...

Pri nas bo kmalu spet veselja polna hiša  Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #5267 : ponedeljek, 16.01.2012 : 14:36:37 »

Na žalost se oglašam s problemom in ne s kako lepo slikico...  sram

Bella, ki je 5 let brez problemov dopoldan počakala doma ima sedaj histeričen napad, ko hočem v službo.
Kadar so bile izjemne razmere (močen veter, montaža kakše kuhinje v bloku...) sem jo peljala mami. Vendar ni nikoli bil potem kak problem.
Prejšni teden je bil močen veter in je šla k mami. Šla je še čez 2 dni, ker se mi je kar prilepila k nogi. Sem že razmišljala kaj bo pa danes, da je  taka panika (potres?  ). V soboto dopoldan sem jo pustila samo. Je tako histerično lajala in mislim, da kaj nekaj česa... Včeraj je ostala sama od 12 do 14 in ni bilo problema. Danes pa spet norišnica... Drugače ni nikoli silila zraven, ampak je šla v svojo posteljo in gledala kako se odpravljam. Danes pa živčno oblizovanje, letanje do vrat, lajanje ko sem zaprla vrata...      seveda je tokrat zmagala, vendar ne gre tako naprej.

Kaj narediti? Kje je bila storjena napaka? Vsako leto sva po 3 tedne na dopustu, kjer se ne loči od mene, pa potem nimam nobenih problemov... Sedaj me je že tako strah, ko odhajam od doma, da bo cirkus, da verjetno to tudi ona čuti...

Logiran
kata
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #5268 : petek, 20.04.2012 : 20:37:27 »

Ali mi lahko prosim katera svetuje okoli hrane? Lun se prehranjuje s hrano Arden grange, ampak ne bi mogla rečt, da jo ima rad. Zadnje čase ne gre jest niti, ko mu dodam kuhano puranje meso ali pa kakšno drugo dobroto. Šele zvečer, če res ni nič drugega (in ponavadi ni, razen kakšni priboljški za čez dan) se odvleče do posodice in poje kolikor se mu pač zdi. Ko sem danes kupovala hrano me je ženska vprašala ali ima moj pes to hrano rad, ker sploh ne ve ali bi jo še naročala, ker kupci pravijo, da je psi nimajo radi. Zdaj pa res ne vem kako in kaj. A je kakšna hrana (briketi) psom res bolj všečna kot druga? Včeraj se je namreč takoj lotil briketov Royal canin, ki jih je imela v posodici njegova pasja prijateljica. Rada bi, da bi imel kvalitetne briketa, ampak da bi jih imel tudi rad. Enkrat sem vmes že probala z briketi Orijen, pa je začel po času, ko je postopoma začel samo z njimi, bruhati po njih. Ne vem, kot, da bi mu bili premočni. Zdaj si pa več ne upam probati še s kakšnimi drugimi brez uporabnega nasveta strokovnjakinj  Wink

Moly upam (sicer malo pozno  Undecided ), da sta problem z Bello že rešile in ni več histerije. 
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #5269 : nedelja, 22.04.2012 : 06:27:34 »

Se pravi, da Lun noce jesti niti kuhanega purana zmesanega z briketi? Potem pa poskusi samo s kuhanim puranom, ali pa ga malo popeci Smiley.
Drugace pa pojdi v akcijo za testercke kvalitetnih hran, mogoce kaksen lamb and rice varianta, kar mu bo odgovarjalo in bo rad jedel. Mogoce se je samo navelical enega okusa in je druge brikete ze samo zaradi tega, ker imajo drug okus.
Logiran
kata
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #5270 : nedelja, 22.04.2012 : 18:33:49 »

Hvala za odgovor. V soboto in danes sem mu res kuhala purana, riž in dodala nekaj skute in je polizal, ampak brikete bi vseeno želela, da bi jedel. Saj mi ni pretežko kuhati zanj, le kadar gremo na dopust bi bilo bolj elegantno, da bi jedel tudi brikete. Pa še skrb, da ne dobi vsega kar potrebuje, bi odpadla.
Vem, da ne živite v Sloveniji in vaši kosmatinci jedo hrano, ki se pri nas najverjetnej ne dobi. Imate kakšen namig za brikete, ki se dobijo pri nas?
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #5271 : ponedeljek, 23.04.2012 : 15:24:19 »

Ah, nic posebnega nimajo na menuju Smiley, trenutno imajo Acano lamb&rice, plus surovo meso, jabolka, kislo zelje, korencek, bucke. To jedo vsi, vkljucno z mladicko. Ze od majhnega so navajen na raznoliko hrano in jim tudi prehodi med razlicnimi vrstami hrane ne povzrocajo tezav.
Vsi imajo super postavco, edino Lhamci je malce zaobljena, ker rada pospravlja  Tongue.
Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #5272 : sobota, 16.02.2013 : 18:28:06 »

Pozdravljeni, skrajni rok za oddajo clankov za klubsko revijo je 31.3. Prosim v wordu in na naslov jasna.poznic@ gmail.com
Logiran
Urška Arzenšek
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #5273 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:49:34 »



Živijo, sem se ravno vpisala, naša psička!
Logiran
Urška Arzenšek
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #5274 : ponedeljek, 25.02.2013 : 16:06:53 »

Mene pa zanima kaj uporabljate za ušesa in ušesno maslo?
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #5275 : sreda, 27.02.2013 : 16:14:45 »

Dobrodosla, prav prikupno psicko imas  Smiley. A je to nova pridobitev?

Drugace pa lahko izberes veliko kvalitetnih preparatov za ciscenje usesk. Pri nas jih uporabljamo od Bayer-ja.
Logiran
kata
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #5276 : četrtek, 28.02.2013 : 14:41:59 »

Hej, zelo lepa psička.......se mi kar stoži po malemu Lunu, ko vidim kakšnega mladička  Smiley

Jaz dajem Lunu pri vsakem drugem kopanju (kopam pa ga na 14 dni) kapljice Oti free v uho in mu ga malo zmasiram. Ko sva gotova s kopanjem pa mu uho še dobro obrišem z vato. V začetku se nisem mogla odločit za puljenje dlak iz ušes, ker se mi je preveč smilil, ko pa je fasal prvo vnetje ušes (ima zelo gosto dlako tudi v ušesih) sem začela dlako pulit in zdaj je mir.

Veliko pasjih užitkov ti želim s tvojo... Kako ji je ime?  Huh
Logiran
Urška Arzenšek
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #5277 : sreda, 17.04.2013 : 16:21:55 »

Hej, zelo lepa psička.......se mi kar stoži po malemu Lunu, ko vidim kakšnega mladička  Smiley

Jaz dajem Lunu pri vsakem drugem kopanju (kopam pa ga na 14 dni) kapljice Oti free v uho in mu ga malo zmasiram. Ko sva gotova s kopanjem pa mu uho še dobro obrišem z vato. V začetku se nisem mogla odločit za puljenje dlak iz ušes, ker se mi je preveč smilil, ko pa je fasal prvo vnetje ušes (ima zelo gosto dlako tudi v ušesih) sem začela dlako pulit in zdaj je mir.

Veliko pasjih užitkov ti želim s tvojo... Kako ji je ime?  Huh

FERY
Logiran
SEBA978
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #5278 : nedelja, 31.05.2015 : 21:27:28 »

Pozdravljeni vsi skupaj tudi mi bomo kaj kmalu ponosni lastniki shih-tzuja samičke. Ko jo don+bimo objavim slikice male lepotičke.
Logiran
SEBA978
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #5279 : nedelja, 31.05.2015 : 21:52:28 »

Pozdravljeni vsi skupaj tudi mi bomo kaj kmalu ponosni lastniki shih-tzuja samičke. Ko jo dobimo objavim slikice male lepotičke.
Logiran
Strani: 1 ... 347 348 349 350 351 [352] 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines