mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:00:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maca Bina/Vrhnika
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maca Bina/Vrhnika  (Prebrano 16071 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #15 : ponedeljek, 15.09.2008 : 19:16:53 »

Hvala!

Bom poklicala Polono...Sploh ni problema, če bi bila muca tudi samo noter, saj je tudi naša kužika večinoma noter - na kavču, v postelji in vsepovsod.  Smiley

Res pa je, da muce še nismo imeli, zato bi bila toliko bolj dobrodošla pri nas Wink
Logiran
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #16 : četrtek, 18.09.2008 : 12:03:25 »

No, danes sem klicala Polono in če bo vse po sreči, greva v soboto popoldan po mačjega posvojenca ali posvojenko Smiley Smiley Smiley

Nimam preferenc, vzeli bomo muca, ki se nama bo zdel najbolj primeren za nas Wink in za našo razvajeno labradorko Galo...Ravno zadnjič, ko se je že spet prikradla v najino posteljo sva se spraševala, kje bo pa muc spal, glede na to, da mu je Gala odličen vzor Smiley Smiley Smiley No ja, se bomo že nekako stisnili... Wink

Danes grem že v nabavo stvari - box za prevoz in še kaj, če mi pade v oči...Komaj čakam...Zaradi službe in oddaljenosti (Prekmurje) žal pred soboto ne gre, bomo pa vsaj imeli čas, da se fajn pripravimo na novega družinskega člana.

Javim, kako se bo zadevica iztekla Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #17 : četrtek, 18.09.2008 : 12:36:54 »

Fivera, vso srečo vam želim!  Smiley
In sploh ne dvomim v to, da boste s Polono našli pravega/pravo za vas!
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #18 : četrtek, 18.09.2008 : 14:02:31 »

Fiver, veš kaj je še boljše kot en maček? DVA!!! Smiley Smiley

Pomisli tudi na to....
Logiran
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #19 : četrtek, 18.09.2008 : 15:39:02 »

Fiver, veš kaj je še boljše kot en maček? DVA!!! Smiley Smiley

Pomisli tudi na to....


Vem ja Smiley Smiley Vseeno bomo najprej probali z enim veseljem Wink

Hvala za nasvet!!!
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #20 : četrtek, 18.09.2008 : 16:16:39 »

Če se bo oglasila vis in nox ti bo dala mnogo razlogov zakaj dva.  Smiley Dela ni več, kvečjemu manj. Pa tudi skrbi. Ko boš zdoma, se bo muc imel s kom za igrati in ne bo nič poškodoval.... Naprimer Smiley

Odločitev je vsekakor tvoja, tole so le nasveti, ki jih dajemo v želji, da bi šlo čimveč muc v dobre nove domove. Super pa bo že, če bo v dobrem domu vsaj en muc. Wink Verjamem, da se boste dobro odločili in izbrali pravega muca za vas Wink
Logiran
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #21 : četrtek, 18.09.2008 : 17:33:29 »

Meni je to razumljivo...Tudi ko ima Gala pasjo družbo (če pri nas pazimo psička) imam sama pol manj dela, ker me ne gnjavi, da bi se igrala oz. cartala ...Enako je z mucki..

Zaenkrat enega, že za tega sem se odločila premišljeno, se pozanimala pri kolegih, ki imajo muce,  in si tudi že zagotovila začasno varstvo zanj ali zanjo za dneve, ko sem več časa z doma. (Za Galo ga tudi imam in funkcionira, nočem, da je živalca ves dan sama...)

Nikoli pa ne reci nikoli... Wink

Hvala Smiley Smiley Smiley
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #22 : četrtek, 18.09.2008 : 22:01:58 »

Moja labradorka, ki je ostala ob selitvi pri mojih starših (moja mama ni hotela niti slišati o tem, da bi šla z nami), še vedno hodi k nam na počitnice in kadar so moji starši dalj časa odsotni in kljub temu, da z vrta spodi vse sosedove mačke, je bila isto sekundo ko smo ji predstavili našo mačico takoj zaljubljena. Sigurno si se prav odločila, te pa lahko potolažim, da sedaj bo res gužva v postelji Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #23 : petek, 19.09.2008 : 10:24:48 »

Fivera superca, Polona bo sigurno svetovala katerega vzeti Smiley. Lepo je imeti muc doma, naša je 18 let spala po vsej pojstlah  Grin Cheesy.
Logiran
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #24 : petek, 19.09.2008 : 10:59:05 »

  Smiley Wink Smiley

Hvala vsem za fajn nasvete...Res komaj čakam to štirinožno bitjece...Pri nas ima že skoraj vse (transporter, pesek, igračko, ovratnico - nimam pojma, če jo bo rabila ampak mi je bila všeč...), danes še mačji WC kupim, ker sem se zopet prej pozanimala pri ekspertih, kaj je boljše...

Pa še kake igračkice nabavim, kar pomeni, da tudi naša Gala dobi vedno kaj novega, ker se razlik pač ne sme delati...Ni vzgojno Wink

Pa seveda nič ne bo škodilo, če malček mačje hrane (RC, Hills ali kaj podobnega) kupim, za prvo silo, drugače se s Polono že pomenive kako in kaj...

In to je to...Seveda se še oglasim, kako bomo kaj sobivali v naši bodoči štiričlanski družinici Wink

Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #25 : petek, 19.09.2008 : 11:25:13 »

No superca. Naša je imela ovratnico celo življenje in si je brez sploh nisem predstavljala. Komaj čakam, da vidim katera maca bo šla domov in kako bo prvo srečanje s psičko.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #26 : petek, 19.09.2008 : 11:47:25 »

Še več takih posvojiteljev bi si želela
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #27 : petek, 19.09.2008 : 12:45:10 »

Čestitam Fivera, ti si posvojiteljica, kot si jo želimo! Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : nedelja, 21.09.2008 : 11:13:29 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/THVUXZaZAv9wg54k.jpg
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #29 : ponedeljek, 13.10.2008 : 16:08:26 »

Še vedno najbolj zlata mačka v mačjaku...nezahtevna, mirna, crkljiva.

Bina išče dom.

LP, Maja
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maca Bina/Vrhnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines