mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 01:38:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Na koga pade skrb v moji odsotnosti...
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Na koga pade skrb v moji odsotnosti...  (Prebrano 15979 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #15 : nedelja, 14.09.2008 : 18:50:31 »

Ma, za Horjulčke naj kaj nakaže, če bo zmagal!
Zvečer se itak ne sme preveč jest... Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #16 : nedelja, 14.09.2008 : 19:55:30 »

Eh Deso, jaz sem že prestara zanj. naj kar pelje svojo bejbiko.
"Prestara" zanj pomeni izkušena Grin
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #17 : torek, 23.09.2008 : 18:16:42 »

Tadej se zahvaljuje za glasove!
sporočam, da je v finalu Cheesy
javim še kaj Wink

lp
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #18 : sreda, 24.09.2008 : 07:34:46 »

O super, potem smo dovolj pridno stiskali glasove!
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #19 : sreda, 24.09.2008 : 08:50:48 »

Teja, super brata imaš, v vseh pogledih. Posebej mi je všeč, ker sta tudi prava prijatelja. Še posebej pa je pomirjujoče, da imaš nekoga, ki bo za tvoje živali skrbel tako, kot bi ti, če ti ne boš mogla.

Sem se kar malo zamislila, kaj bi bilo z mojimi, če se mi kaj zgodi. Nimam tako 100% bekapa.

Kaj pa drugi?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #20 : sreda, 24.09.2008 : 09:11:24 »

Sem se kar malo zamislila, kaj bi bilo z mojimi, če se mi kaj zgodi. Nimam tako 100% bekapa.
Kaj pa drugi?

Za mačke bi 100% najboljše moja mama poskrbela,psa pa bi fantu pustila (vendar ne bi bila tako sigurna,da bi mu bilo ok, predvsem zaradi fantove službe)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #21 : sreda, 24.09.2008 : 10:20:12 »

Moj mož za psa skrbi še lepše kot jaz Roll Eyes Kiss
Ups, tole se pa ne bere preveč v redu - pravzaprav imava ene vrste delitev dela - on sprehode redno zjutraj in zvečer Kiss, jaz pa kar je vsega ostalega. Bi pa tudi vse ostalo uredil bp, če me ne bi bilo...
Če pa še moža ne bi blo? Hm, pol pa tašča, al pa moji...res ne vem.... Vsekakor se naši huda škoda ne bi godila.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 24.09.2008 : 11:21:11 »

Sem se kar malo zamislila, kaj bi bilo z mojimi, če se mi kaj zgodi. Nimam tako 100% bekapa.
ja, tudi meni je parkrat švignilo čez možgane tole vprašanje.... Vem, da bi se moj mož in otroci zelo potrudili za naše živalce (ipak niso samo moje - če bi bilo to tko, bi jih bilo več) - kljub vsemu se mi pa zdi, da jih imam jaz res najrajši in da to tudi da svoj delež...
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #23 : sreda, 24.09.2008 : 11:50:08 »

Vem, da bi se moj mož in otroci zelo potrudili za naše živalce - kljub vsemu se mi pa zdi, da jih imam jaz res najrajši in da to tudi da svoj delež...

Točno to tudi jaz mislim!

Bom napisala v oporoko, da deduje tisti, ki bo skrbel za živali Grin.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #24 : sreda, 24.09.2008 : 12:12:07 »

A to se pogovarjate za ˝buh ne dej˝ situacijo?
Sem mislila da je bolj tako, za sproti, če ti kdo npr. plača kakšen vikend/teden toplic Roll Eyes Grin, pa moraš potem za krajši čas zdoma, al pa če te služba pošlje na preventivno okrevanje Grin
Mislm tko za par dni....
Ja za vedno pa bi vseeno moji morali zanje poskrbeti - moj je res skrben in me ne bi skrbelo za psa - prej za moža, ker bi imel potem toliko več dela Kiss
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #25 : sreda, 24.09.2008 : 17:09:37 »

Če bi bila nekaj dni odsotna bi Oskar definitivno bil doma ob mami in atiju. Če bi bili vsi trije odsotni pa bi Oskar preživel počitnice pri sestriču Tadeju, s katerim sta "frenda" že od začetka in Tadeju (poleg staršev seveda) Oskarja najbolj zaupam.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #26 : sreda, 24.09.2008 : 17:18:34 »

hehe, majhen popravek Roll Eyes
33 živalc Tongue
sva pred kratkim postala tudi ponosna skrbnika 2 letnega činčilkota. no ja, želela sem si ga jaz in ko je bil primeren na voljo za posvojitev sem ga posvojila Kiss
pred tem sem že poslušala od Tadeja (brata), češ da on zanj že ne bo skrbel, da mu glodalci niso nič posebnega ipd... Shocked
kaj se je zgodilo, ko sem Činčija pripeljala domov?! Tadej me je prosil za solastništvo Grin Cheesy Smiley

lp
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #27 : sreda, 24.09.2008 : 17:48:53 »

Za mojegapsa bi poskrbeli starši, tako kot do zdaj, če grem kam na počitnice ali kaj takega. Bratu sicer zaupam, da bi ga prišel nahranit in mu vodo zamenjal. Ga ima sicer rad, samo nima tkega "čuta" za živali ko recimo jaz. je že odseljen in nima nobene živali-pa bi mu tako pasal kakšen muc, a o tem noče niti slišati. jaz pa tako nimam kaj čuvati med njegovo odsotnostjo. Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #28 : sreda, 24.09.2008 : 17:53:22 »

Eh, pri meni je tudi bolj tako-tako. Za mačke bi lahko poskrbel brat (hrana, menjava peska, kaj več ne, ker je non-stop v službi). Za Chopperja in Laylo fant - sploh za Laylo, ker kdo drug (razen naju) je niti iz stanovanja ne spravi (še on samo pogojno). Za Chopperja pride v poštev itak samo spet on ali pa Teja  Tongue (ostale bi žive požrl). Hčerka je premajhna, da bi lahko računala nanjo (OK, razen njenih kač in miške). Na starše se žal ne morem zanesti.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #29 : sreda, 24.09.2008 : 18:19:32 »

Hahaha, zalarjeva, ti si pa toliko na mojpes.netu da še "Za mojegapsa" pišeš skupaj.  Grin Grin Grin

No, za "mojegapsa"  Wink bi poskrbel moj lubi; sta bolj ali manj zaljubljena en v drugega:
  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Na koga pade skrb v moji odsotnosti...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines