mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:41:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Srečanje malih Bucijev
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Srečanje malih Bucijev  (Prebrano 3746 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« : sobota, 13.09.2008 : 22:34:36 »

Danes popoldne je bil na standardnem mestu za "horjulska srečanja" v ljubljanskem Tivoliju spoznavni večer mame Čopke in njenih otrok, in sicer frajerja Bucija iz prvega legla ter "treh malih grehkov"iz drugega legla: Čipke, Čili punce in Čili fanta.

Srečanje je bilo uspešno kljub temu, da so z neba padale ušpičene prekle, kot pravi ljudsko izročilo. Jaz sem si ga sicer zamislila malo drugače - beri: sončno, z veliko dekco na travi za gospe (in gospode), s kakšnimi dobrimi piškoti (tudi takimi za ljudi) in kozarcem ohlajene penine, medtem ko bi se psi okrog nas zabavali.  Mi pa tudi, pa čeprav s plastičnimi kozarci. Cheesy

No, te sreče nismo imeli, psi pa so vseeno uživali in so po blatu odtekli nekaj krogov, se večkrat postavili v vrsto za posušene ribice  (zdrav, ne-redilni prigrizek - avtorske pravice ima majas, ki se ji na tem mestu zahvaljujem  Wink) ; in vsi po vrsti pokazali, kaj znajo.


Definitivno je mama Čopka za očeta svojih otrok obakrat izbrala istega vaškega posebneža, saj so si precej podobni in zelo fletni. Da o pameti seveda sploh ne govorimo!

Pokroviteljica srečanja je bila Cockta, bivša sostanovalka treh malih grehkov, tokrat zelo nesrečna zaradi neugodnih vremenskih razmer. Ona je namreč iz posebej hitro topljivega sladkorja, pa tudi zebe jo že zdaj. (Za zimo iščem bundo iz goretexa - ideje, anyone... ?Cheesy) Doma se je takoj počila na grelno dekco, khm... - in še zdaj leži tam, sam da je deka že izklopljena. Wink

Takole smo se imeli:

















Hvala vsem udeležencem za dobro voljo - za naslednjič pa naročimo še sonce! Smiley Wink Cheesy


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #1 : nedelja, 14.09.2008 : 10:46:28 »

PePsi, ravno sem rekla da slike prilepim na forum Smiley
Točno tako kot je napisala PePsi, meli smo se fino-fajn pa ZELOOO mokro. Naša Čipka je bila tako zmatrana, da je na poti nazaj domov "pozabila" bruhat Smiley Še nekaj mojih fotkic Smiley Definitivno za ponovit, mogoče uspeti tudi kakšno sredo Smiley

Ribice, ribice....
http://www.moj-album.com/slike/11867881/EzmtO2nrQ4pGwZd7.v.jpg

Čipka je pokazala kako se krade hrano, ki je namenjena drugim
http://www.moj-album.com/slike/11867881/b4XkCyJR29fvUAve.v.jpg

Edina dva moška predstavnika družine
http://www.moj-album.com/slike/11867881/aCbTTNexQFFFv6PB.v.jpg

Bilo je fino fajn, je pa res, da so si med seboj ful podobni. Samo, da smo mi dobili "ta najbl kosmato" Smiley
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 14.09.2008 : 14:36:18 »

Ful fajn je blo! Še pridemo!!! Luškani vsi po vrsti!
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #3 : nedelja, 14.09.2008 : 16:25:08 »

O, ste luštni!!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #4 : ponedeljek, 15.09.2008 : 07:31:55 »

kaj imate pa vi fino "pasmo" psov! res lepe slikice - pa ponosni smo na Cockto, ker promovira zdrave prigrizke za pse Wink

lp, maja+skoki Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 15.09.2008 : 10:24:44 »

posušene ribice? A kšne posebne, a se jih da kupit v vsaki zoo trgovini? Me zanima, ker pravite, da so zdrave (torej pomeni, da niso sušene  soli, ker potem ne bi bile preveč zdrave - al kako je s tem?).
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 15.09.2008 : 10:25:30 »

eh sem smotana, tole sem pa pozabla napisat: KRASNI ste, cela familija, res. Sami lubčkani srčki. Cheesy
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #7 : ponedeljek, 15.09.2008 : 10:48:24 »

majas bo pomoje pravi naslov, jaz sem že PePsi spraševala, ker naša je ugotovila, da je to FUL slastno Smiley In potem je bla itak PePsi taglavna k je ribice delila  Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : ponedeljek, 15.09.2008 : 16:42:45 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22440.180.html

sem obesila vse kar vem od ribic kar v Skokijevo temo, da ne bomo tukajle družinske idile smradili Wink

lp, maja Smiley
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #9 : torek, 17.05.2011 : 11:51:50 »

Zelo sem ganjena me pa zanima ali so se med seboj prepoznali? Smiley Shocked
A so bili žalostni,ko so se ločili?
Zelo si želim,da  bi nekoč moj Riki lahko videl svoje sorodnike čeprav je to nemogoče. Cry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #10 : torek, 17.05.2011 : 12:00:43 »

Popriki, od tegale družinskega srečanja je minilo že skoraj tri leta. Mater, kako čas leti. 
Kužki so se takrat kljub slabemu vremenu zelo zabavali  - vsekakor so si bili med seboj všeč. Če so se pa "spoznali", pa ne vem...najbrž ja. Kakšne posebne žalosti ni bilo, ko smo se razšli - saj veš, vsak gre za svojim lastnikom, pa za klobaso. Tongue
Mogoče bi morali to res še kdaj ponoviti, tamali so res modeli. Buci ima pa  itak svojo temo in je največji frajer. Bomo videli, kako bomo kaj letos s časom, da spet kaj organiziramo. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 18.05.2011 : 16:22:22 »

Fajn je bilo. Buci je zdaj še večji frajer in bi 100% želel koga tudi zbutat. Evil Ampak smo pa kadarkoliza to, da se spet srečamo.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Srečanje malih Bucijev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines