mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 13:54:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 280120 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1065 : petek, 14.08.2009 : 12:33:35 »

Skoki pa ima neko najmožatejšo fazo do zdaj. Še ubogo Cockto je naskočil na današnjem sprehodu.

Tale "uboga Cockta" ni prav nič uboga in ji itak mora vsake toliko kdo pokazat, da ona NI največji in najmočnejši pes na tem svetu. Sporočam, da ni utrpela nobenih psihičnih posledic.  Wink

"Sedečo Majo" na Skokiju sem pa tudi danes videla na lastne oči...še dobro, da ima samo 3 kile s povodcem vred. (Mislim Maja. Cheesy  ) Tega se sicer očitno zaveda tudi Skoki, saj se je še naprej trudil z repenčenjem - dokler ni spoznal, da nima smisla.

Lepo vas je bilo srečati! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #1066 : sobota, 15.08.2009 : 08:28:31 »

Lepo vas je bilo srečati! Smiley

Enako!  Smiley

Sicer imam pa danes, na praznični dan, dober razlog za dobro voljo: Lun je naredil krasno klobasico - jupi Cheesy Apetit ima; Vanna - naša pregovorna bajsa - nas srečo tudi  Grin. Samo še odpočivati moramo teden ali nekaj več (desna roka me že fino boli, saj je tudi 4 kg nekaj za prenašati), pa bo zmaga naša. To je res fina kombinacija: en rahlo predebel kuža, ki solidarno počiva s čisto presuhim kakajočim šantavčkom.

LP B
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1067 : petek, 21.08.2009 : 11:19:26 »

Lunova nogica se ni pozdravila kljub našim poskusom strogega mirovanja. Tak federček je, da še v kletki premete dela... V ponedeljek bo operiran, potem sledi pa okrevanje (ki baje kar traja). Krvi na srečo ne kaka več in navdušeno hrusta svoje intestinal brikete.

Vanna je pridna in ga neguje. Poco in Skoki sta tudi BP. Mali bi se pa tepel - predvsem s Skokijem (in to čisto zares! Angry)! Penzelj! Nasrši se in ustrahuje. Še dobro, da smo Pocota čez dali, ko smo še skupaj živeli, tako da vemo pri čem smo in kako ukrepat (razen fotra, ki mu daje potuho, ker je revček in ker je tako suh?! - zadnji argument sploh zmaga  Roll Eyes Tongue). Kakšna reva sem potem šele jaz!  Cheesy

Lp, Maja




Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1068 : petek, 21.08.2009 : 11:22:15 »

Grin Grin Grin fotr je zakon Tongue on že ve, kako je to. Razumi, da je končno dobil sina!!! Menda ja ga mora branit Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1069 : petek, 21.08.2009 : 12:52:33 »

Kam pa gre zdaj Lun na operacijo?

Upam, da bo okrevanje mirno, da ne bo preveč skakal. Nepravilni gibi bodo za čas okrevanja verjetno prepovedani. Undecided

Rea je po prvi (težji!) operaciji nemoteno norela dalje in sem se bala, da bo kaj narobe. Zdaj, po drugi, je pa čisto mirna. NOČE uporabljati zadnjih nog, vso težo prenaša na prve.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1070 : petek, 21.08.2009 : 13:25:45 »

Lun bo operiran na 300 kosmatih. Operiral bo dr. Miklavžin.

Najbolj me skrbi mirovanje po posegu, ampak bomo tudi to zmogli (upam, da bez pomirjeval, če ne, bova pa oba hodila po svetu zadeta  Tongue).

Ja, Rea je res nekam mirna po zadnjem posegu. Sploh ne nori naokrog. Mogoče je pa vročina super za strogo mirovanje, ker se jim popolnoma nič ne da? Name že tako vpliva...

Zadnjič sem se odločila popoldne za pol ure zaspat Cool, pa sem se zbudila vsa zapopana s Skokijem na levem zgornjem delu trupa, Pocom okrog vratu, Lunom na trebuhu in Vanno zvito v klobčič med nogami... Spali so kod polhi, meni se je pa fuzlalo od vročine!  Tongue
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1071 : petek, 21.08.2009 : 13:35:05 »

Držimo pesti, da operacija dobro uspe in boste odrešeni, vsi skupaj! Huh

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1072 : petek, 21.08.2009 : 13:36:20 »

Maja, danes imam ideje izpod odeje in imam eno tudi za mirovanje Lunčka: dejte ga obtežit Tongue, da ne bo mogel skakat in letet Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1073 : petek, 21.08.2009 : 14:33:46 »

 Grin Grin Grin

... saj nisem mislila napisat, kako pri nas izgleda strogo mirovanje, pa vseeno bom (ker so brez neta in mi nič ne morejo, izdajalki  Tongue)...

Lunček vstane in gre direkt k mami v naročje, hitro pred hišo - lulat/kakat. Potem je v naročju pri očetu, ko gre mama z Vanno na sprehod. Da jima ni dolgčas, mu oče razlaga in razkazuje stvari v hiši (zadnjič sta recimo prevohala vse, kar je bilo v kuhinji  Roll Eyes Cool - razen vsebine hladilnika)... Potem pride mama domov in ga ona vzame v naročje in z Vanno igrata fuzbal (mali med špotrom spi  Roll Eyes Tongue). In potem se tako prekladajo do večera, ko gre tamali spat v svoj boks, k svojim igračkam, da ga ponoči ni strah... hehe (eno je dobil od mene - ker norost je dedna Tongue). Edino med obroki je na tleh in takrat se šopiri in hodi krast hrano drugim.

Eto vam, družinske skrivnosti.  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1074 : petek, 21.08.2009 : 15:27:32 »

Uuuu, dobro mirovanje Grin Grin. Kako ga bodo pa odvadili nošenja po rokah, ko bo spet fit Roll Eyes Tongue?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1075 : petek, 21.08.2009 : 15:34:50 »

Ne bomo - samo namembnost bomo spremenili iz majhnega psa v naročnega zmaja, pa bo! Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1076 : sobota, 22.08.2009 : 19:16:31 »

http://www.youtube.com/watch?v=lHFjK9tQzMM

Nisem vedela, da ima Poco svoj band...  Roll Eyes Tongue Pa še naslov in vsebina tegale komada prav pašeta danes...

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1077 : sobota, 22.08.2009 : 19:55:29 »

Pa še par komadov za Skokija (hint-hint  Roll Eyes):

http://www.youtube.com/watch?v=JBTWAmQ4EdQ&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=7LPzcgrkZyo&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=4WAapKx2TvM&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=eZGWQauQOAQ

http://www.youtube.com/watch?v=wP3YCZvuB6A

http://www.youtube.com/watch?v=cKOgsJ41vh0



... samo zanj, ki non-stop laja! bohpomagi!



Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #1078 : torek, 25.08.2009 : 08:58:21 »

No, pa smo preživeli prvo noč po ...  operaciji slednikov! Na srečo zadnja nogica ni bila za operirat in se kot kaže umirja. Naš Lunček je bil zadet in je predremal celo popoldne v raznih naročjih. Ovratnik sovraži in se dela, da ga še nikoli ni imel okrog vratu - s sprednjima tačkama si ga skuša sneti - ampak - ne gre. V protest stoji in piska, dokler ga ne posadim ali uležem v posteljico, da potem v sede ali leže - piska. Sicer ima apetit, pije, lula in kaka, kot se spodobi.
Jutri imamo kontrolo.
Torej - nadaljujemo z naročništvom in crkljanjem.  Smiley

Naša izdajalka je bila zlata - in je - kot vedno - poskrbela za vse: Maja - hvala  Kiss
 
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1079 : torek, 25.08.2009 : 08:59:38 »

Ja revček trpinčen Lunček Grin Grin Grin počohajte ga v mojem imenu. Upam, da ga kmalu spoznamo v živo.
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines