mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 05:07:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 280157 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1170 : ponedeljek, 21.09.2009 : 11:27:55 »

Vse najboljše Pocotu. Kiss Samo mačke mu pa res ni bilo potrebno nabavljati za rojstni dan.  Tongue
ej zmagica - sej mu maček ni bil nabavljen za rostni dan. A ne vidiš, kaj se je zgodlo - saj je Moonbeam lepo napisala - Poco se ga je napil in dobil mačka! Grin  Tongue

omg, izjava tedna, moonbeam!  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1171 : ponedeljek, 21.09.2009 : 11:35:06 »

Ja, ampak samo poglejte Skokija. Dobro, če odmislimo tisti zelen špaget poleg, tudi on ne zgleda preveč trezno. S sklonjeno glavo zgleda, kot da bo vsak trenutek nekaj iz želodca prišlo. Verjetno bi si lahko mislil:

Skoki: Sej mi ni slabo, sej mi ni slabo, sej mi ni slabo  Tongue Grin
Poco: uiiiiiii, kolk se tale soba vrtiiiiiii. Ej, skoki, od kdaj imaš pa ti čisto črne tačke, pa nos tud (gledajoč na mačko)  Shocked  Cheesy
Skoki: Ej kolega, pa to nism jst. Maček je.
Poco: Sej te razumem. Prevč si ga cuknu, zdej imaš pa mačka.
Skoki:  Huh

Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1172 : ponedeljek, 21.09.2009 : 11:36:13 »

Hehe Pockoo pockast! Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1173 : ponedeljek, 21.09.2009 : 12:04:43 »

Poco, vse naj naj! Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1174 : ponedeljek, 21.09.2009 : 15:47:58 »

Samo maèke mu pa res ni bilo potrebno nabavljati za rojstni dan.  Tongue

Mačka je bila brezplačna, taka za vsak žep...  Roll Eyes Tongue
Lars pravi temu  - mačja mafija. Pola je baje med šefi. Tole dilanje mačk v transporterjih sem in tja. Ti vzami tega, pa bom potem jaz unga, pa tablete, pa šprice... pa piksne, pa briketi... peroti, žogice.... pa pesek!  Shocked

Ampak... v bistvu to sploh ni mačka - Banga, ja mačka - Lajči pa ni. Lajči je pes skrit v mačjem telesu.

Pol pa nazaj na moonino neizpodbitno dejstvo - da ima Poco mačka. Ja ga ima. In zadaj ima veverica mačka, Skoki veverico, moj fotr bo začel pa zaračunanvat karte obiskom, ker živalski vrt, pa resne more biti zastonj.  Grin

Maja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1175 : ponedeljek, 21.09.2009 : 15:52:10 »

Lars pravi temu  - mačja mafija. Pola je baje med šefi. Tole dilanje mačk v transporterjih sem in tja. Ti vzami tega, pa bom potem jaz unga, pa tablete, pa šprice... pa piksne, pa briketi... peroti, žogice.... pa pesek!  Shocked

A travo ste tudi dobili? Sam tko iz firbca, al jo boste sami sadili  Tongue
 
Pol pa nazaj na moonino neizpodbitno dejstvo - da ima Poco mačka. Ja ga ima. In zadaj ima veverica mačka, Skoki veverico, moj fotr bo začel pa zaračunanvat karte obiskom, ker živalski vrt, pa resne more biti zastonj.  Grin

Pol pa ziher rabte še enega prašiča. Smetka jih baje tala okrog  Roll Eyes. Imajo svojo temo med temami...   Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1176 : ponedeljek, 21.09.2009 : 15:56:16 »

A travo ste tudi dobili? Sam tko iz firbca, al jo boste sami sadili  Tongue

Travo gojimo že dolga leta... tako okrasno, ki se ji reče "lončnice"... tisto, kar mačke veselo demolirajo  Grin Grin Grin

Pol pa ziher rabte še enega prašièa. Smetka jih baje tala okrog  Roll Eyes. Imajo svojo temo med temami...   Tongue

Tega pa res še nimamo.  Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1177 : ponedeljek, 21.09.2009 : 16:27:59 »

Še en dokaz, da tale veveričja vzejna ni čist diht:


(na sliki sta 2 psa iz istega legla Roll Eyes)

Maja Cheesy
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #1178 : ponedeljek, 21.09.2009 : 16:31:13 »

Sam za firbec potešit-ima eden od psov glavo pri riti drugega?To je pa bla pijanšna... Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1179 : ponedeljek, 21.09.2009 : 16:33:50 »

Maja, kaj če bi vi malo manj te trave sadili, ker opažam, da si zadnje čase malo preveč nasmejana  Grin  Cheesy  Wink

Sam za firbec potešit-ima eden od psov glavo pri riti drugega?To je pa bla pijanšna... Grin

 Grin  ja zona, mislim, da si zadela  Tongue
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #1180 : ponedeljek, 21.09.2009 : 16:39:49 »

Ha,ha,nikakor se ne morem nehati smejati...jp,verjetno je res kriva trava.... Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1181 : ponedeljek, 21.09.2009 : 17:03:16 »

Sam za firbec potešit-ima eden od psov glavo pri riti drugega?To je pa bla pijanšna... Grin

Ja, pes od moje mame (ne moj pes!) ima glavo prav tam...  Grin Grin Grin

To so pa tapravi, divji žuri, ja!

Maja, kaj èe bi vi malo manj te trave sadili, ker opažam, da si zadnje èase malo preveè nasmejana  Grin  Cheesy  Wink


Ne, ne... nič bat, vse je pod kontrolo - imam zdravnikova navodila, da si ga moram jemat na izi... Grin

Maja Cool Cheesy
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1182 : ponedeljek, 21.09.2009 : 18:00:10 »

Ce se prav spomnim mora tvoj fotr zdaj naredit prikolico za bicikl, da bo lahko veverca vzela svojga macka zraven.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1183 : ponedeljek, 21.09.2009 : 20:00:14 »

 Grin Grin Grin
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #1184 : ponedeljek, 21.09.2009 : 21:48:24 »

Ja, pes od moje mame (ne moj pes!) ima glavo prav tam...
Maja zdaj jaz vidim, kako ti čuvaš pse v moji odsotnosti; a so čist razpuščeni al kaj?  Angry

No ja, ena mini olajševalna - bratca - po enem letu skupaj Grin
Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines