mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 21:44:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 280192 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #420 : ponedeljek, 08.12.2008 : 19:48:33 »

angelèek z umazanimi krilci Shocked Roll Eyes Tongue
Pardon - pomota - kajti ta hip je zamazana samo preproga - krilc (ne čistih ne umazanih) pa ne najdem, ni ni angelčka  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #421 : torek, 09.12.2008 : 14:26:56 »

Majas, poslano Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #422 : torek, 09.12.2008 : 14:41:33 »

angelček se je včeraj spet zagiftal z lastnim kakcem - popapal in potem, ko smo prišli domov svinjarijo bruhal po celem stanovanju. po novem naju zbudi za lulat in kakat ob 3h ponoči... Roll Eyes Skoki vse skupaj prespi ali si pa misli svoje... čudi me pa to, da se čez dan brez problema polula kamorkoli in kadarkoli, ponoči pa ne... kakanje ga tudi ne moti, še najbolj fino je kadar je sam doma v kletki, da se lahko še fino naje... mulc hudičev!!! ga gledam zdajle - nežno grizlja Skokijeva ušesa in že vem, da moram počasi nehat tipkat, ker bo kmalu štala doma Cheesy Roll Eyes Tongue

Majas, poslano Wink
hvala Kiss Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #423 : torek, 09.12.2008 : 14:43:20 »

Kolikor je lušten vam ga čist nič ne zavidam Grin angelčka malega Tongue Kiss obema!!!
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #424 : torek, 09.12.2008 : 23:28:57 »

evo skogkatt, misli mi bereš!  Wink Poco je bil tudi v našem izboru, pa sem ga prav kmalu črtala - nisem jaz dost močna dvonožka zanj, sori, res ne. majas, kapo dol! Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #425 : torek, 09.12.2008 : 23:48:38 »

Poco je spet presegel samega sebe Roll Eyes - iz mesta ja skočil na kletko (imamo ta veliko). odgnal se je kot bolha - z vsemi štirimi naenkrat, pristal na vrhu; v sekundi ujel ravnotežje in se sprehodil po njej... (kovinske štangice so čisto tanke). norc mali vrvohodski! sedaj moram pa še na to pazit, ker bi si komot zlomil nogo, če bi narobe pristal. NI pes! mogoče je bil kak njegov sorodnik pes... v to se še pustim prepričat. veverica, podlasica, deževnik, pa kak vaški huligan! Huh Roll Eyes Grin

in kaj je naučil Skokija? grizljat pohištvo!!! uboga jaz... Roll Eyes Lips Sealed Undecided

(jutri napopam fotko - nastala je po naključju, ko sem ju fotkala med igro - in glej ga zlomka, Skoki žveči stol...) zdaj grem pa spat - oz. upam, da bo ratalo spat, ker se veveriček dere kot norc - je v boksu, pa on res še ne bi spal... bi raje kam skakal najbrž  Roll Eyes; Skok smrči kot kak star tovornjakar, Lars da pa zaenkrat hvalabogu mir Wink)
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #426 : sreda, 10.12.2008 : 09:47:32 »

Poco - deževnik  Grin

Še dobr, da je vsaj Lars priden  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #427 : sreda, 10.12.2008 : 09:59:11 »

Majas, če boš enkrat imela otroke boš uibr pripravljena na - ja no, skoraj vse, kar te čaka pri vzgoji otrok. Nočna dežuranja, žretje svinjarije, uničevanje pohištva, začarani krogi infekcij, dretje, izsiljevanje, stalno nego, plazenje na vsa mogoča nevarna mesta, kupe drekcov in bruhcov, obiske urgenc - ni da ni  Roll Eyes Tongue Grin Cheesy
Seveda pa tudi na vse lepo - dišeče in mehke laske in kožo, crkljanje, sprehode, nasmehe, stiskanja do onemoglosti, uspehe v vrtcu in šoli... Kiss Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #428 : sreda, 10.12.2008 : 11:49:17 »

Kako si lepo napisala, kocka, je majas sigurno čisto pomirjena.... Roll Eyes

in kaj je naučil Skokija? grizljat pohištvo!!! uboga jaz... Roll Eyes Lips Sealed Undecided

Boste pa pri hrani prišparali.... Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #429 : četrtek, 11.12.2008 : 11:10:40 »

Pasji boji v centru mesta! Shocked Tongue

Pasji bolji se dogajajo vsak dan v skrivnem kotu fotrove smrčalnice in sicer pod posteljo. (po potrebi tudi na postelji in ob njej Cheesy)

1. prva runda - Pocotovi žnabeljčki povedo vse Roll Eyes (zlomljena postelja ni naključje, ampak plod vztrajnega dela)


Poco vodi 1:0 (v ozadju se vidi obgrizen zid...)


Skoki se umika, mala zver še naprej napada


premirje (traja par sekund)


2. druga runda - Skoki z navidezno predajo zvabi veverico iz skrivališča Cool


morilsko klanje Roll Eyes Tongue Grin




3. veverica kapitulira in se skrije pod posteljo


4. a Skoki se ne da in mu pride težit


5. Poco prefrigan pesjan, poskusi preusmeriti Skokijevo pozornost: "ej, ti Skoki, pejva midva mal pohištvo grist, je ful fajn. res! jest to karnaprej počnem!" Roll Eyes Tongue


6. Skoki je naudušen in skupaj začneta grizljati stolček ob postelji Wink


(še dobro, da ima Skoki značkico na ovratnici, da zaziher vemo, da je to on Cheesy)

in tukaj se zgodbica konča... Wink (they wish Cheesy Cheesy Cheesy)

Takole je to, ko ima človek pod streho dva norca! Grin Grin


(http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/14402390/)

Se moram malo razvedriti z mojima fantoma, ker imamo punčko spet v bolnici - jo morajo porihtat, ker spet driska krvavo sluz in bruha... revica moja!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #430 : četrtek, 11.12.2008 : 11:22:51 »

Ojoj Vannica, upam, da vam jo čim prej poštimajo. Naj se Luvanna ne sekira preveč za svojega otročka. Čas viroz bo tudi minil.

S tvojima fantoma bi pa ti itak lahko služila, če bi hotla. En majhen cirkuški šotorček postavi kar za Cankarja na un kos travice, pri vratih stoj in vstopnino pobiraj Grin Grin Grin
Fanta not bosta boje izvajala, Lars bo pa pred vsako rundo še stave pobiral. To bo biznis. Kaj bi se šli gostince, to je hitrejši denar Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #431 : četrtek, 11.12.2008 : 11:26:38 »

Pa naj boje kr v gostilno prestavijo. Bo tam več publike in več stav, pa večji zaslužek. Tko si bosta zaslužila za tiste ribice  Smiley

Vannica, hitro se pozdravi  Kiss. Fanta sta čisto razpuščena brez tebe  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #432 : četrtek, 11.12.2008 : 11:48:04 »

Hehe, pa še ti ne boš imela pogriženega pohištva, ampak gostilničar  Tongue Wink tak unikaten šank mu bosta naredila  Cool Wink

Za mala bojevnika  Kiss Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #433 : četrtek, 11.12.2008 : 16:51:06 »

Poco tudi zbolel - je dobil inekcije in dal kri, pa šavsnil me je med "mučenjem"... Vanna je slabo, jo bodo zadržali čez noč... ah, ja Sad
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #434 : četrtek, 11.12.2008 : 16:52:55 »

Držimo pesti za malo miško in veveričkota. 

Skokija pa v karanteno, da se ne naleze še on!!!
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines