mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:53:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 278300 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #45 : sobota, 27.09.2008 : 07:32:05 »

Poco si je ranil noglico (zadnjo desno) ne vem kdaj mu je uspelo, je pa ranica med blazinicami - izgleda kot odrgnina oz površinska ureznina. opazila sem jo šele, ko se jo je spravil obdelovati. da si zadeve ne bi zlizal, je dobil satelitski ovratnik, ki ga na smrt sovraži... malo je spal, celo noč rahlo protestiral, po sprehodu ob 4h zjutraj pa je tako norel in stresal z glavo, da je potem še bruhal... ko sva ga končno uspela pomiriti je spet zaspal. ovratnik smo ukinili in nogico narahlo povili z elastičnim samolepilnim povojem (tako da lahko "diha"), še prej namazali z bepanthene plus kremo; pa crkljanje (polna postelja psov!), pa računam, da bo kmalu ok... zjutraj je lepo kakal, potem pa še malo podriskal. svojega zajtrka ni hotel, Vanni pa je skušal krasti njene briketke. šele ko je ona pojedla, se je milostno lotil svoje porcije. je dobre volje in je že oddirkal svojo jutranjo turo. s povito nogo... zdaj vsi spijo na Larsu, se je treba spočiti za v šolo.

bi morali k veterinarju, ali je tole zaenkrat dovolj? (bruhal je ponoči le enkrat in po trebuščku se mu nič več glasno ne pretaka)

me vse skupaj spomni na Skokijeve težave ob prihodu v nov dom... 

lp, maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #46 : sobota, 27.09.2008 : 08:06:10 »

maja, pega si je pred kakim mesecem na "skakanju čez ovire" v Kamniško bistrico in nazaj na obrežje tako podrgnila blazinico... meni se je zdelo, da ji manjka vsaj pol tace Cheesy ampak sem upoštevala nasvete manj paničnih pasjih staršev in je nisem takoj vlekla k vetu. Tretji dan ni bilo več niti sledi odrgnine.
Lahko pa še tršico v šoli vprašaš za bolj izkušeno mnenje.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #47 : sobota, 27.09.2008 : 08:19:30 »

Ja poco mali Smiley  To si je sigurno naredil, da mu ne bi bilo treba v šolo. Maja boš videla kako bo. Ponavadi se kr hitro porihta. Tudi pri nas je bilo že marikdaj kaj obdrgjenega, a se je hitro uredilo. Če bi se pa začelo kaj gnojit pa k vetu.
Hitro se zrihtaj mali  Cheesy 
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #48 : nedelja, 28.09.2008 : 10:17:52 »

Poco je imel včeraj prav posebno učno uro - pri bojevnici Xeni je preživel nekaj nepozabnih trenutkov... Cheesy
ker je Skoki imel pouk in ker je bilo prevroče za Pocota pustit samega samcatega v avtu, je zanj prijazno poskrbela bojevniška princesa Xena. spustila ga je v svoj prtljažnik in mu delila nasvete glede obnašanja v njeni bližini in se mi zdi, da tudi nasploh Wink!
Skoki je na malega kar ponosen, ker je tamali res faconar. pretepata se kot dva norca in pri nas vse frči po luftu Tongue... naša princeska Vanna ju ima oba ovita okrog svojih šapk in to s pridom tudi izkorišča. Pocota neusmiljeno pretepa (on se seveda igre ne brani in veselo dirkata naokrog, samo ko je zmatran se skrije - kot mali noj nekam zarije glavo in se dela da ga ni  Cheesy, mala se pa potem ponosno vsede nanj), Skokija pa spoštljivo grizlja tudi medtem ko on spi... ni nam dolgčas niti sekundo...

Poco se navaja tudi naših "čistilnih" obredov - zobna krtačka mu je izredno všeč, glede čiščenja ušesk pa še ne ve, da mu je v bistvu tudi to zelo všeč Wink edino krtača - tista za česat - se mu zdi zaenkrat še prenevarna Roll Eyes

tudi glede ustrahovanja neznanih psov smo na pravi poti - z Vannico veselo pozdravljata kužke in pse po Tivoliju... Skoki se tudi ne jezi več toliko - se v bistvu ne spomnim kdaj je nazadnje hotel koga iz gat strest Tongue.

pa tačkica je tudi boljše!

Lp, maja Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #49 : nedelja, 28.09.2008 : 11:14:56 »

ker je Skoki imel pouk in ker je bilo prevroče za Pocota pustit samega samcatega v avtu, je zanj prijazno poskrbela bojevniška princesa Xena. spustila ga je v svoj prtljažnik in mu delila nasvete glede obnašanja v njeni bližini in se mi zdi, da tudi nasploh Wink!
Lp, maja Smiley

Ja, medtem ko se jaz ubadam s skupino, imam seniorka privat seanse kar v prtljažniku, he he... Grin Wink

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #50 : nedelja, 28.09.2008 : 11:18:48 »

super, da je tačkica bolje Smiley  Maja vidim, da imaš tudi v šoli gnečo  Grin   Še dobro, da imaš tako prijazno tršico, da ga ni poslala samega v oslovsko klop  Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #51 : nedelja, 28.09.2008 : 11:39:17 »

pa še fotoreportaža s Skokijevih prvih poletnih počitnic:

1. del - morje

a nisem lep, nevaren in možat? (to je bil njegov osnovni položaj za lajanje Roll Eyes)



"taoranžna zadeva" ni samo zaradi lepšega, ampak nečemu tudi služi Cool





dve s "fotrom" Cool





jutranje plavanje s tamalo Vanno:





ena jutranja - čiiiist zaspan Skoki Smiley



popoldanski počitek Cool



prehranjevanje - sta imela srečo in skoraj vsak dan jedla sveže ribice Tongue



umivanje zob Wink



pa še par pocrkljanskih Kiss Kiss Kiss





potem so pa še hribi... (2.del) Smiley

Lp Cheesy Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #52 : nedelja, 28.09.2008 : 16:07:03 »

Kako je frajerski v rešilem jopiču Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #53 : nedelja, 28.09.2008 : 16:24:17 »

Moj pravi, da je Skoki na taprvi slikci cel Hasselhoff, ampak jest se ne strinjam. Hasselhoff v primerjavi s Skokijem se za burek nima. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #54 : nedelja, 28.09.2008 : 18:46:46 »

Hasselhoff v primerjavi s Skokijem se za burek nima. Tongue

Se 100% strinjam! Grin Grin Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #55 : nedelja, 28.09.2008 : 19:01:36 »

Hasselhoff- kdo pa je to?? Grin Grin
Obalna straža, Skoki reševalec prihaja  Cheesy Cheesy...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #56 : ponedeljek, 29.09.2008 : 21:23:37 »

majas,

tvojim pesjanom je pa zelo lustnoooo...ce bos kdaj posvajla kaj na dveh nogah, daj pomisli prvo name prav?  Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #57 : ponedeljek, 29.09.2008 : 21:41:00 »

Maja, vidim, da majo vse vaše hišne zverine postelje iste znamke kot ovratnice in povodci od Pocota in moje Pege... kako se vzdržujejo?
Pegici smo kupili eno posteljo iz blaga v pasji trgovini, pa je po pol leta tako polna madežev, da je že prav neugledna. Parkrat ji je kaj "ušlo", pa kaka slina in seveda zemlja, trava, pa zadnjič tudi driska (ki je mimogrede letela po celem stanovanju!!!  Shocked) In seveda nimaš kaj pucat, ko pa je pod tankim blagom navadna pena. Se tele fensi šmenski dajo čistit? V trgovini so mi razlagali, da ja, ampak mnenje iz prakse mi je bolj merodajno kot prodajalske besede Wink
Pozdravček v vašo predsedniško palačo  Roll Eyes
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #58 : torek, 30.09.2008 : 09:19:20 »

Ja, te postelje se dobro čisti in sicer na dva načina:
a) lokalizirani madeži: podrgnem z mokro krpo in malo praška, pa potem dobro sperem, da ne bi slučajno kužki kaj polizali; posesam s sesalcem za prah po dnu, kadar se lotim pospravljanja;
b) pralni stroj - to še nismo poskusili, ampak rečeno je bilo, da ne bi smelo biti problemov (prevleke se delno sname).
Vsi trije te posteljice obožujejo - Vanna se kar na glavo meče v ta veliko (od Skokija) in se rola po njej, svojo posteljico pa uporablja, kadar je v kletki, pa takrat, kadar je hudo utrujena (sicer najraje spi v boxu). Tudi Poco se rad vleže vanjo - še posebej, če je tam ta najboljša igrača - roza srček.
Z navadnimi mehkimi posteljicami (blago, penasto polnilo) pa imam mešane 14-letne izkušnje - ene so po pranju v pralnem stroju obdržale obliko, druge pa so se zelo skrčile, pena pa nagubala oz. nabunkala.
LP B
Logiran
Zmayci
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #59 : torek, 30.09.2008 : 10:46:03 »

Mi imamo tudi to posteljico in se preverjeno lepo pere v stroju brez kakršnekoli posledice Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines