mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 23:54:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 280200 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #450 : petek, 12.12.2008 : 13:38:05 »

Ja super no, da ste bolje. Želim vam da ˝počivanje˝ čim hitreje mine Kiss.
A mi posodiš malo Skokija Roll Eyes, da še Missy nauči, kako je fino se fenat in česat in nohte strič? Pliiiz!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #451 : petek, 12.12.2008 : 14:57:40 »

Skoki bi spadal na kaksno tekmovanje ala Slovenia's Next Top Model. Roll Eyes Ali pa Groomer has it, da bi ga skos pedenal. Grin Bi dobil kaksne, em, extensions al kaj so ze, da bi mel se mal frizurce. Tongue

Kaj je pa s punckinimi ledvickami? A ni ona se ful mlado detece?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #452 : petek, 12.12.2008 : 15:15:49 »

Majas, Skoki je darilo neba, ki je vedelo, da pride k vam še tista mala turbo reč, ki bo vse prej kot enostaven projekt.  Roll Eyes
Skokec lepi Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #453 : petek, 12.12.2008 : 15:41:46 »

D Bi dobil kaksne, em, extensions al kaj so ze, da bi mel se mal frizurce. Tongue

ne mu idej dajat, prosim Grin Grin Grin

Kaj je pa s punckinimi ledvickami? A ni ona se ful mlado detece?

Vannici so delali ultrazvok in so ledvičke spremenjene (povečane), pa sediment in kristalčki so prisotni. danes je bil test urina - direktno iz mehurja - dober. tako da z naslednjim petkom začnemo ugotavljat kako naprej. mala je pa še otrok - kotena je bila marca. jo bomo že porihtali Wink

A mi posodiš malo Skokija Roll Eyes, da še Missy nauèi, kako je fino se fenat in èesat in nohte striè? Pliiiz!

Skoki ne more ven - je izključno notranji Cheesy Tongue

sta fanta ugotovila kaj papa Vanna - sensitivity control konzerve - in bo kmalu prišlo do upora pri nas doma... Roll Eyes
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #454 : petek, 12.12.2008 : 19:52:40 »

majas, zadnjič sem v eni trgovinici videla knjigico ''How do I know if my dog is gay'' - če obljubiš, da se v Domžalah na licitacijah zagrebeš zanjo, jo grem kupit Wink Tongue Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #455 : petek, 12.12.2008 : 20:04:54 »

majas, zadnjiè sem v eni trgovinici videla knjigico ''How do I know if my dog is gay'' - èe obljubiš, da se v Domžalah na licitacijah zagrebeš zanjo, jo grem kupit Wink Tongue Grin

 Grin Grin Grin sem že videla - imam na spisku želja za novo leto Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #456 : petek, 12.12.2008 : 20:12:08 »

Kaj to pomeni - da že veš kateri Božiček jo bo pod smrekico pustil, al opcija za licitacije ostaja odprta? (lahko Božičku Larsu namigneš, da se bo morda eno darilo zate licitiralo Wink)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #457 : petek, 12.12.2008 : 20:46:03 »

jao punce, punce - pa ne gay no, kva ga pa serjete.... A sm kej spustila klele v tejle temi, a kaj? Shocked

Aja majas, a veš, da te moram še neki vprašat - glede polomljene postelje na eni od prejšnjih fotk in tvojega komentarja, da je to plod vztrajnega dela. Me zanima, čist tko iz firbca - čigavega vztrajnega dela pa? A od Skokija in Pocota - a mogoče od tebe pa Larsa? Wink Tongue Roll Eyes
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #458 : petek, 12.12.2008 : 20:50:07 »

''How do I know if my dog is gay''

Tole bo pa na licitaciji eden bolj zaželenih artiklov, že vidim.... Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #459 : petek, 12.12.2008 : 21:05:21 »

Me zanima, èist tko iz firbca - èigavega vztrajnega dela pa? A od Skokija in Pocota - a mogoèe od tebe pa Larsa? Wink Tongue Roll Eyes

hehe... sta bila kar pesjana kriva Cheesy Cheesy
sta res taprava divjaka - vse poka in se ruši pod njunimi tačkami Roll Eyes Tongue

Skoki pa ni peder - on je trysexual Cool
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #460 : petek, 12.12.2008 : 21:12:21 »

Skoki je metrosexual!

Metrosexual is a neologism of the 2000s generally applied to heterosexual men with a strong concern for their appearance, and/or whose lifestyles display attributes stereotypically attributed to gay men.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #461 : petek, 12.12.2008 : 21:49:53 »

Glede na to, da Skokiju en zelo vitalen del manjka kar se spolnosti tiče, mislim da lahko samo ugibamo, kaj bi bilo, če bi bila jajčka še namontirana Wink
Pa jaz nič ne predpostavljam al je al ni - bo že majas ugotovila, ko prebere knjigico Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #462 : petek, 12.12.2008 : 21:50:58 »

Sem zadnjič slišala, da v času ko prihaja recesija metrosexual moški ne bodo več in, ker baje ne znajo nič delat. Bomo rabile take prave desce, ki so spretni tudi v konkretnih zadevah, ne samo v šminkanju.
Tako da Skoki - dej začni še ti malo mizarit, tko kot Poco, ne pa se samo lepotičit, da boš za ponucat Roll Eyes Tongue
Vanici pa želim hitro okrevanje....
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #463 : petek, 12.12.2008 : 21:58:44 »

Tako da Skoki - dej zaèni še ti malo mizarit, tko kot Poco, ne pa se samo lepotièit, da boš za ponucat Roll Eyes Tongue

saj že mizari, a nisi videla fotke? Tongue

še zdaj vztrajam, da je Try-sexual Grin Grin Grin
(he would try anything Cheesy Roll Eyes Tongue)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #464 : petek, 12.12.2008 : 22:02:07 »

Pol pa v redu - lep in še spreten Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines