mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 04:48:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 278323 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #60 : torek, 30.09.2008 : 11:53:22 »

Ja, te postelje se dobro čisti in sicer na dva načina:
a) lokalizirani madeži: podrgnem z mokro krpo in malo praška, pa potem dobro sperem, da ne bi slučajno kužki kaj polizali; posesam s sesalcem za prah po dnu, kadar se lotim pospravljanja;
b) pralni stroj - to še nismo poskusili, ampak rečeno je bilo, da ne bi smelo biti problemov (prevleke se delno sname).
Vsi trije te posteljice obožujejo - Vanna se kar na glavo meče v ta veliko (od Skokija) in se rola po njej, svojo posteljico pa uporablja, kadar je v kletki, pa takrat, kadar je hudo utrujena (sicer najraje spi v boxu). Tudi Poco se rad vleže vanjo - še posebej, če je tam ta najboljša igrača - roza srček.
Z navadnimi mehkimi posteljicami (blago, penasto polnilo) pa imam mešane 14-letne izkušnje - ene so po pranju v pralnem stroju obdržale obliko, druge pa so se zelo skrčile, pena pa nagubala oz. nabunkala.
LP B


O, hvala, to sem rabila vedet! Ker naš Pegolin je bolj velikih mer in tista njena postelja še v pralni stroj ne gre pošteno. Že ko jo sesam, je vsakokrat bolj zmatrana (postelja, ne Pega, da ne bo pomote  Tongue ) in se mi zdi, da še pranja ne bo zdržala. Super, bom šla v šoping v kratkem.
A ste jih vi kupovali v pasji trgovini v sitiparku al kje drugje?
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #61 : torek, 30.09.2008 : 14:45:59 »

Ja, v trgovini, prav tam in so zelo prijazni.
(postelja, ne Pega, da ne bo pomote  Tongue )

tudi naši nič ne pomagajo (razen da nosijo copate in čevlje sem in tja in malce cufajo preproge) - skrajni čas, da vsaj Vanno naučim pospravljati (da obdržimo delitev dela v družbi po spolu v stoletnih okvirih in po zaslugah! Grin)
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #62 : torek, 30.09.2008 : 20:36:21 »

skrajni èas, da vsaj Vanno nauèim pospravljati (da obdržimo delitev dela v družbi po spolu v stoletnih okvirih in po zaslugah! Grin)

hehe... to bi pa rada videla Roll Eyes

vidim, da je pridna mama že razložila vse v zvezi s posteljami - se seveda strinjam z njo in samo dodatno potrdim, da so dotične postelje res super Smiley

imamo pa rahlo sr**** s Pocotovo nogico - je slabše, jutri grem spet k vetu; ga bodo sedirali (upam,da taprave narkoze ne bo treba)... izgleda da se mu je nekaj zapičilo v tačko (kaka travnata zadeva) in noče ven... bogi moj mali Kiss ni dovolj grozno priti v nov dom, še zdravstvene težave mora imeti...

lp in lahko noč maja Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #63 : sreda, 01.10.2008 : 06:38:16 »

Ja Pocko, srečno pri vetu in čim krajše okrevanje ti želimo.
En cmok od Missy in šefle.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #64 : sreda, 01.10.2008 : 07:39:44 »

O mali pikec, te je pa res doletelo. Dobro opravita pri vetu, pa kako se ravno v to malo tačko kaj zapiči? Poco, drž se.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #65 : sreda, 01.10.2008 : 10:08:46 »

Bogi Pocko! Bi Miška peljala k vetu namesto tebe, če bi se dalo. Gre tako rad-samo da je lajf!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #66 : sreda, 01.10.2008 : 11:03:50 »

Poco, srečno, saj bo  Wink Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #67 : sreda, 01.10.2008 : 18:33:54 »

Pocotu ni bilo treba v narkozo - zdravimo ušeska zaradi vnetja, tačko zaradi rane/odrgnine (kot kaže ni tujka); tekočina ga blazno peče, satelita ne mara in napada Skokija; poleg vsega je zbolela še Vanna - sem preživela veterinarski dan! upam, da bo bruhanja konec in bomo spet hodili na dolge sprehode in kako noč tudi celo prespali Smiley

lp, maja Cheesy

je pa mulc v ordinaciji, ko so ga zjutraj sprejeli norel okrog s svojo igračko, poskušal vse pojesti, na koncu pa se je na mizi (tanevarni) zleknil, prevalil na hrbet v svoj osnovni položaj in se pustil božat... Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #68 : sreda, 01.10.2008 : 18:37:08 »

Hitro okrevanje želimo in pošiljamo lupčke! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #69 : sreda, 01.10.2008 : 18:40:43 »

Uf, imate pa pestro pri vas! Želim vam, da se stanje čimprej normalizira Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #70 : sreda, 01.10.2008 : 19:09:58 »

Očitno so res veterinarski dnevi okoli... čim hitrejše okrevanje Vanni in Pockotu.
In se mogoče drugi teden vidimo v Tivoliju.
En  Kiss za vse vaše pesjane
Tjasa
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #71 : sreda, 01.10.2008 : 21:02:22 »

O vi mali štirinožci. Upam, da kmalu bolje  Kiss   Maja sej veš, da je z otroci vedno dosti dela, tako ali drugače.  Roll Eyes   
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : četrtek, 02.10.2008 : 07:13:30 »

Ja Pocko in Vanna, dejta se hitro pozdravit.
Otroci, neprespane noči in delo pa - no comment.... Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #73 : četrtek, 02.10.2008 : 07:54:28 »

mi smo spali! bilo je pa tako kot iz tiste reklame za kreditno kartico... veterinarska oskrba 125 E, postelja se-ne-spomnim-koliko E, gledati Larsa, Pocota in Skokija kako spijo - neprecenljivo Cheesy
pa še opis spanja: z ene strani Lars in satelitek Poco (objeta, z glavami na pouštru, pokrita z odejo), z druge strani pa Skoki (z glavo tudi na pouštru)...

pri veterinarju so tudi rekli da gre na bolje, jutri spet kontrola...

lp, maja Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #74 : četrtek, 02.10.2008 : 08:12:51 »

 Kiss zaspančki.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines